Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lepší grafika vs. datadisky, generátor map a WoG. To grafiku oželím.
  • Posuzovat hru remasterovanou z roku 1999 na dnešní poměry je vrchol imbecility. Pokud nemá rád autor klasické hry ať si dá nové Call of Duty tam má vše po čem dnešní ovce touží. Rychle to odsejpá , samo se to léčí , příběh neexistuje , a dá se jít jen rovně a občas zahnout. Fíiiiiiha to je prostě žůžo ale ta grafika to celé kompenzuje co šmoulo ? :D.
    A co že to nemá datadisky ? si fakt myslíš že je nevydaj ? Vydaj samozřejmě.
    A cena ? Je těžký si na stamu počkat 2měsíce než na to prdnou slevu 70% ? ?????????????? ? ? ? ?
    • Oficiálně se vyjádřili že datadisky nebudou protože "zratili" zdrojáky, možná třeba trochu research před zvěřejněním svého mentálního průjmu, co ty na to?
    • Koukám další hipster s kecama o ovcích...doufám, že taky nekupuješ hry, co kupují ostatní...oh wait...
    • Pane, vy jste asi nehrál poslední COD. I žena se špatnou reputací může skvěle souložit a pobavit. Záleží jen na vás, jestli ji dáte šanci.
    • kostejnesmrtelny
      Víš, že používání víc než 3 interpunkčních znamínek za sebou vypovídá o duševní nestabilitě pisatele?
      • A proc by nemohl byt dusevne nestabilni z toho clanku? :) A pak si jeste poloz zakladni otazku koho to zajima
      • homeles8
        .,-?!
  • Odulin
    Prostě jedna z nej tahovek...klasika.
  • NonSuch
    to jsem jediny komu vzdy prisel druhy a ctvrty dil lepsi nez treti?
    • No popravdě já je mám rád přesně v pořadí, jak vyšly, od jedničky do čtyřky (od pětky jsem je nehrál). Přičemž ale pořád platí, že i trojku miluju, ke čtyřce už mám vztah podstatně vlažnější. To pořadí není ani tak kvůli "překombinovanosti", jakkoliv jsem si kdysi po dvojce na trojku poměrně těžko zvykal a taky mi přišla strašně překombinovaná - ale to časem pominulo. To pořadí mám kvůli kouzelný pohádkovosti grafiky, v tý pro mě jasně vede první díl, těsně následovaný dvojkou (která ale zase přinesla fantastickou muziku, v rámci série asi nepřekonanou). I když rozum velí nedávat těmto složkám u strategie takovou váhu, Heores jsou pro mě hodně atmosférická hra, vizuál a hudbu vnímám jako zásadní součást.

      V každém případě, jak tu někdo psal, jsme opravdu jedni z mála, kteří trojku nepovažují za to nejúžasnější v sérii, ale i tak je to fantastická hra.
    • dvojku mám doma jako originalku z levelu ještě :D to byla parada :-)
    • Jediný nebudeš, ale rozhodně jsi v menšině
      • NonSuch
        me vzdycky ta trojka prisla vuci dvojce uz strasne moc prekombinovana, plus se mi nelibila grafika, ta kreslena ve dvojce mi sedi daleko vic, ctverka zase prinesla zajimave novinky jakoze si hrdinove nesli zkusenosti napric levely a mohli bojovat i bez potvor a tak, to byl hodne dobry napad
        • No já zas dost kopu za HOMAM IV. Prostě mě subjektivně čtvrtej díl bavil hned po trojce nejvíc, přitom ve všech diskuzích se na HOMAM IV kydá špína - holt je to subjektivní a každýho baví něco jinýho. Mě zase vůbec nebavil V a VI díl, hlavně po grafický stránce mi to přišlo takový prostě hnusně kýčovitě " Warcraftovský" - což ale 90% hráčů sedělo :) tudíž nezbývá než držet hubu a krok, protože kdo neplave s proudem plave proti nám a je to pýča žejo )))
          • Kein
            Neboj. mi Warcraftovská grafika posledních Heroesů taky vůbec nesedí.
  • Kur*a hosi REMASTER. HD REMASTER! Zadnej remake.
  • no já to mám jednoduché svoje prachy jim nedám. Mám totiž nainstalovaný horn of the abbys mod a ten je naprosto boží *5*
  • Ubisoft už dávno udělal z celé značky Might and Magic, životního díla Jon Van Caneghema, nechutnou břečku, celý ten pracně budovaný vesmír změnil v generický fantasy pro blbečky a vůbec darmo mluvit. Že remake H3 dopadl takhle mě nepřekvapuje. Kam tahle firma vkročí, tam dvacet let tráva neroste, další legenda princ perský by taky mohl vyprávět svý. Hry vydané pod jejich hlavičkou nekupuju, ale ani nekradu, prostě na ně zvysoka plivu, takhle: *8* pfuj!
    • Poslední opravdu dobra věc z M&M je podle me Dark Messiah, to byla parba :)
      • a ten dark messiah sa odohraval v ashane (novy might and magic svet), mal celkom dobry pribeh a bol kvalitne prepleteny s pribehmi v mam heroes 5 a 6...

        jedinu chybu, ktoru urobili s novym univerzom, bolo ze nepouzili jednoduchy chronologicky sposob rozpravania noveho pribehu ako jvc ale sposob zlozitejsi (rozne vsuvky, retrospektiva apod.) a vacsine hracov sa hladat spojenia medzi jednotlivymi charaktermi, udalostami, krajinami apod. nechcelo

        inac h5 a 6 su o hodne dalej ako trojka a trojka bez datadiskov je sotva slaby priemer a bez modov maximalne lepsi priemer
    • No, jestli jsi odvrhl vše od Ubisoftu, tak si přišel minimálně od Rayman Origins a Legends. A to jsi trdlo :-D
  • Nevidím nic divného na tom ohodnotit remake nějaké hry menším hodnocením pokud se opravdu jedná o hru v horším stavu než originál. Nicméně jak tady lidi mluví o vytknutí třeba UI, tak světe div se remake UI opravdu k HD reedici patří. Někdo tu zase píše, že není dívné, že to jde hrát špatně na tabletu, když je to na počítač, ale opět světe div se, když napíšu, že remake slavné hry výjde na mobilní zařízení, tak by se vše mělo upravit tak, aby to pěkně fungovalo. Hra neobsahuje datadisky, ale proto si nezaslouží snížené hodnocení. Snad jen uvést na pravou míru fakt, že se nedočká možná fanoušek všeho co by chtěl. Na herní systém je už potom bohužel zbytečné poukazovat ten se změn nemůže dočkat pokud autor opravdu neslíbil nějaký rebalanc či patch
  • Nikdy nezabudnem na ofiko recenziu na Last of Us PS4 remaster, kde sectoracky primitiv napisal, ze minus je predvidatelny dej a citove vydieranie. To len tak daco neprebije :)
    • Ja bych jeste pridal jeden minus: "Obrazek hlavni postavy pouziva jako avatara nejhorsi troll v diskusich na games.cz." Ty jsi asi fakt normalne nemocny, protoze tve vylevy v diskusich k temer jakekoliv hre jsou pro normalniho cloveka nepochopitelne a osobne nechapu, ze te tady jeste nezabanovali, za to umyslne vyvolavani flame.
  • Kein
    Yap, když jste si v hot seatu dali ve třech XXL mapu tak nebyl problém jednu hru hrát týden. Nakonec to stejně končilo gentlemanským duelem na domluveném místě, protože hra měla tendenci být nekonečnou. Nicméně, tahle hra HoMaM se stala homeparty hrou, jako teenageři, jsme vcelku pravidelně o letních prázdninách pořádali několikadenní párty, kde se přes den hrál Heroes a večer chlastalo a hrál Heroes. Rozuměj, to nebyla jen potička, kterou člověk dohraje a pak si dá další mapu, ale byl to otevřený několikadenní válečný konflikt, navíc tuhle hru, mají tendenci hrát i přítelkyně, které jinak do PC her zapálené vůbec nejsou. Tohle žádná jiná hra nedokáže. A proto... *14*
    • Souhlasím. I moje bývalá přitelkyně H3 hrála. Trik je v tom, že má H3 velmi blízko k deskové hře, má čítelná pravidla a navíc je obalena v hezkém a nestárnoucím grafickém kabátku. Vskutku klasika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit