Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft už dávno udělal z celé značky Might and Magic, životního díla Jon Van Caneghema, nechutnou břečku, celý ten pracně budovaný vesmír změnil v generický fantasy pro blbečky a vůbec darmo mluvit. Že remake H3 dopadl takhle mě nepřekvapuje. Kam tahle firma vkročí, tam dvacet let tráva neroste, další legenda princ perský by taky mohl vyprávět svý. Hry vydané pod jejich hlavičkou nekupuju, ale ani nekradu, prostě na ně zvysoka plivu, takhle: *8* pfuj!
    • Poslední opravdu dobra věc z M&M je podle me Dark Messiah, to byla parba :)
      • a ten dark messiah sa odohraval v ashane (novy might and magic svet), mal celkom dobry pribeh a bol kvalitne prepleteny s pribehmi v mam heroes 5 a 6...

        jedinu chybu, ktoru urobili s novym univerzom, bolo ze nepouzili jednoduchy chronologicky sposob rozpravania noveho pribehu ako jvc ale sposob zlozitejsi (rozne vsuvky, retrospektiva apod.) a vacsine hracov sa hladat spojenia medzi jednotlivymi charaktermi, udalostami, krajinami apod. nechcelo

        inac h5 a 6 su o hodne dalej ako trojka a trojka bez datadiskov je sotva slaby priemer a bez modov maximalne lepsi priemer
    • No, jestli jsi odvrhl vše od Ubisoftu, tak si přišel minimálně od Rayman Origins a Legends. A to jsi trdlo :-D
  • Tak oni chudinky nemaji zdrojove kody ? No to je teda smula, kez by tak ubisoft mel treba team profesionalu co by byli jsou shopni veskera data dostat ze hry reverznim inzenyrstvim jako to napriklad umi amaterska modderska komunita...

    Jeste ze mam H3 s datadiskama z doby nez to prebral ubisoft a nemusim jit zvracet pokazdy kdyz vidim jejich logo.
  • fallanga
    Řadím se mezi ty které to urazilo. Z toho patche je mi na blití. Vše teď vypadá hodně pohádkově a barevně. Originál bohatě stačí. Ta nekropole, to je fakt hnus.
  • Lepší grafika vs. datadisky, generátor map a WoG. To grafiku oželím.
  • Chim
    Takže uděláme lifting, vyhážeme z toho nějaký ten obsah a pak to prodáme... Aha on je to Ubisoft, takže mě to vlastně vůbec nepřekvapuje.

    Vy ku*vy zasrané, takhle špinit jméno jedné z nejlepších her. Aby vás rakovina vy hajzli zasraní...

    Promiňte, muselo to jít ven.
    • kostejnesmrtelny
      A tak se přece tolik nerozčiluj *3*

      https://sites.google.com/site/heroes3hd/

      Důkladně ozkoušeno o vánočních svátcích a je to paráda *5* . Noobisoft mi může políbit šos.
      • del0
        HD mod je něco jinýho, než tenhle HD remake. Mod JEN přidává vyšší rozlišení a to tím, že scaluje obraz, takže hrdina vypadá ve full HD na obrazovce jako blecha. HD remake zachovává původní měřítko hry - veškeré sprity i interface jsou ručně překreslené do vyššího rozlišení (= detailnější) a barvené hloubky.
    • jj, vykuchany casti budou nasledovat v rychlym sledu jako dlcs
  • Kein
    Yap, když jste si v hot seatu dali ve třech XXL mapu tak nebyl problém jednu hru hrát týden. Nakonec to stejně končilo gentlemanským duelem na domluveném místě, protože hra měla tendenci být nekonečnou. Nicméně, tahle hra HoMaM se stala homeparty hrou, jako teenageři, jsme vcelku pravidelně o letních prázdninách pořádali několikadenní párty, kde se přes den hrál Heroes a večer chlastalo a hrál Heroes. Rozuměj, to nebyla jen potička, kterou člověk dohraje a pak si dá další mapu, ale byl to otevřený několikadenní válečný konflikt, navíc tuhle hru, mají tendenci hrát i přítelkyně, které jinak do PC her zapálené vůbec nejsou. Tohle žádná jiná hra nedokáže. A proto... *14*
    • Souhlasím. I moje bývalá přitelkyně H3 hrála. Trik je v tom, že má H3 velmi blízko k deskové hře, má čítelná pravidla a navíc je obalena v hezkém a nestárnoucím grafickém kabátku. Vskutku klasika.
  • N0isy
    Opravdu nechápu, jak můžete srovnávat 16 let starou hru s dnešními hrami. Je to "HD" remake pro krista pána. Ne nový díl, datadisk, DLC nebo patch, takže je snad jasné, že jde jen o grafický "upgrade". Že hře vytýkáte UI nebo že nemá automatický management v hradech, že v dnešní době by to měla být samozřejmost a podobně, z toho se mi fakt chtělo zvracet.
    • hlavne automatickej menezment v hradech si nejak u Heroes nedovedu vubec predstavit, protoze bylo nutne prizpusobovat strategii aktualnim podminkam, nekdy setrit tuhle, nekdy setrit tamhle

      nejake mise vyzadovaly postavit treba 2500 kostlivcu a tam ti je proste automatickej menezment k prdu
    • sleepless
      Text nesrovnává původní verzi s dnešními hrami, jen zmiňuje, že v některých ohledech hra zastarala, což je patrné i v HD remaku. A o to jde především. Není to recenze původní hry, nýbrž HD remaku a je to v textu několikrát vysvětlené. Kdyby byl HD remake provedený na maximum, tak je hodnocení v textu i v čísle jiné, ale neobsahuje datadisky a nepřináší krom grafiky nic extra zajímavého oproti Complete edici původní hry, co je perfektně hratelná díky reedicím na GOG atd. Naopak je třeba z obsahového hlediska HD verze mnohem chudší.
    • maros.goc
      nie je absolútne nič zlé, keď sa hra porovnáva s dnešnou dobou...v recenzii sa píše, že autor nechce spochybňovať historickú dôležitosť hry, no napísať ako sa tá hra skvelo hrá, aká je úžasná by bolo proste dnes čistá pokryteckosť, pretože hry starnú ...to ako keby si celý život žil s tým že auto Ford T je proste numero uno aj dnes, nie nie je, aj keď kedysi bolo, a ani Heroes of MM3 už nie je :) ...
      • Jj to napisalo nerozhladene pako co napisalo ze Max Payne je zla hra lebo si ho hral v roku 2014 ci 13 prvy raz v zivote
  • Naprosto zbytečný. Vždyť HD verze už byla a byla k dispozici zdarma + bez problému to fungovalo s modifikacemi. Proč za toto platit? Nechci se nikoho dotknout, ale tohle může koupit fakt jen blbec.
    • mmm... co třeba 4K televize?
      • Takže je to ve 4K?
  • Oproti japonským klasikám jako Final Fantasy Tactics mi vždy přišlo HOMAM tak trošku jako hovadina, nicméně i přes tohle tvrzení jsem u hry těch 50 hodin strávil. Něco na tom zkrátka je.
    • Tak tohle je ten nejretardovanější příspěvek co jsem tu viděl za celkem dlouhou dobu.
      • del0
        Prostě troll a ještě k tomu japanfanboy, tipuju GGGajínka. *15*
        • Hral jsi nekdy FFT nebo Tactics Ogre? Proti nim je HoMaM detska hracka, kvalitni, zabavna, ale preci jen ne tak vyzrala a propracovana.
    • del0
      Každej to má jinak. Já zase když vidim FFT, tak se mi zvedá kufr. Hrát za pokémony mě nikdy nelákalo. *15*
  • Já mám právě v PC původní HoMaM 3 complete edici, kterou jsem koupil někde myslím ani né za 2 kila, je to komplet CZ... postupně valím kompaň, kterou jsem předtím nikdy pořádně nedohrál, přestože jsem dříve Heroesy 3 hrál hodně, vždycky spíš singly, nebo ve více lidech, a asi jsem zkoušel i tu kampaň, ale měli jsme to myslím anglicky, takže jsem z toho stejně moc neměl.... ale je to skvělá hra, za ty prachy, stovky a stovky hodin hratelnosti a zábavy.... a ta grafika je skvělá a "kouzelná" už i u té původní hry bez HD.... :-)
    • homeles8
      Koukám že na gogu je za 8.49€ . Myslíte, že tam bude taky čeština? Píšou tam English & more :-)
      • Cestina tam nie je.
        • ale da se stahnout jinde a potom ji do hry dohodit
          • KamilZm
            A funguje ta čeština s GoG verzí a HD modem?
            • S HD modom neviem, ale s GOG verziou funguje az po nahrati 2 map z povodnej Complete verzie. Z nejakeho dovodu su dane 2 mapy v GOG verzii pozmenene, a cestina sa odmieta nainstalovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit