Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za tohle chtít peníze? Tak tomu říkám žiďárna :P Bohatě přeci stačí původní verze.
    (..a King's Bounty stejně vede :P)
  • Kur*a hosi REMASTER. HD REMASTER! Zadnej remake.
  • Odulin
    Prostě jedna z nej tahovek...klasika.
  • Nezlobte se, ale tohle umě není recenze. Je to vůbec poprvé, co za ta léta,co čtu Tiscali mám potřebu komentovat nějakou recenzi. Ale napsat, že starší díly jsou zastaralé anekdoty (omlouvám se že necituj přesně) Pro koho ? Pro současnou mladou generaci je zastaralá i III a IV, pro zkušené hráče je díl II stejná výzva jako III. A další tuna...nezlobte se, ale blábolů. Vám v Heroesech chybí automanagement ? Jako čeho konkrétně ? Pohybu po mapě nebo těch 4-5 kliků když jdete do města stavět ? Protože to je všechno, co během kola děláte.
    Možná by nebylo úplně zlé, aby recenzi psal člověk, který tu hru skutečně hrál a který má trochu rozhled a nebral ji meritem dnešních íbr-zjednodušených her. Ač nejsem příznivce Bonuswebu, jejich pohled na věc je podstatně střízlivější
    • Pro koho? No asi pro dnešní hráče - není to retro vzpomínání, je to recenze HD verze pro dnešní zákazníky. Jinak upřímně opakované naklikávání baráků u pátého hradu (při delší hře) je nuda, stejně jako kupování panáků v novém týdnu. Asi osmkrát za recenzi nicméně píšu, že to není kritika vůči HOMAM 3 z roku 1999, ale že to je konstatování toho, jak koncept zastaral v HOMAM 3 HD v roce 2015. No ano, zastarala i čtyřka nebo třeba ta zmíněná SMAC, ale čtyřka ani SMAC nejdou ven v HD verzi, že ne?
      • Mne se nejvic libi druhy dil, jako anekdota mi nepripada.
  • "mezi dětmi s tablety" - díky této větě je pro mě recenzent blbec
    • Chudák recenzent, ten z toho teď neusne :)
    • Umm a tablety jsou snad něco jiného než hračky pro děti?
  • P1trs
    No vzhledem k tomu ze Ubisoft dos*al kazde pokracovani, tak nic jineho se nedalo ani cekat. A ted se navic snazi dojit jmeno serie v te tragicke P2W browserovce... bych blil.
    • Nesouhlasim. Pětka mě skvěle bavila a podle mě je trochu neprávem podceňována. Ale co hráč, to názor.
      • Ano pětka byla dobrá.

        A ta browserovka je jednak dobře udělaná a rozhodně tam není P2W systém.
        Mají tam velmi dobře udělaný FTP systém. Můžete v klidu hrát a nemusíte do toho vrazit ani korunu a necítíte žádné omezení.
        Za to palec nahoru jelikož spousta dnešní FTP her (zejména těch browserových) se z vás akorát snaží tahat prachy na každém kroku a hraní zadarmo znamená u těchto her často jen nekonečný a nudný grind.
  • Nějak nechápu hodnocení HD remaků. Většinou mají nízké hodnocení, ale proč? Dyk se má jednat o tu samou hru, jen s lepší grafikou. Je vůbec možné objektivně hodnotit HD remaky? Pokud je ta hra v podstatě stejná, což všichni většinou chceme, jen aby měla lepší grafiku, tak proč horší hodnocení? Mimochodem, stará HoMM 3 je podle mě jedna z nej her co kdy byla vyrobena. Klobouk dolů.
    • Například protože výsledna grafika je aktuálně horší?
    • jenze problem je v tom, ze naprosta vetsina tech remake je pak rozbitejsi a orezanejsi, nez puvodni sto let stara verze
      • Pokud to tak je, tak je to špatně. Ale třeba tady u té hry to chápu prostě tak, že už to nesplňuje dnešní požadavky. Ne, že by to bylo osekané oproti minulé verzi.
        • tak to chapes blbe a precti si to jeste jednou, jasne je tam napsano, ze je to dalsi osekana verze
      • A někdy jsou i dost zjednodušené....
    • Tak u starých her je bohužel často ta nevýhoda, že spousta věcí kdysi fungovala trochu jinak než dnes.
      Často bylo horší ovládání, vše bylo tak nějak kostrbaté, slabší příběh, linearita atd.
      Takže pokud redakce hodnotí remake podle dnešních měřítek, tak chápu, že pak mají někdy menší hodnocení, než měl kdysi originál.

      Prostě kdyby někdo dnes udělal hry stejnou jako byl DOOM jen s lepší grafikou, tak už by z toho asi hit nebyl.
      • del0
        "Prostě kdyby někdo dnes udělal hry stejnou jako byl DOOM jen s lepší grafikou, tak už by z toho asi hit nebyl."

        Brutal Doom ani lepší grafiku nepotřebuje. *5*
      • No já ti rozumim, proto se sám sebe ptám, jak objektivně hodnotit HD remaky, protože to prostě objektivně hodnotit asi nejde. Upřímně, a teď tady dostanu asi vejřez, kdyby se udělal HD remake prvního diabla, líbil by se recenzentům systém inventáře? Já už bych ho asi nezkousl. Ale na ovládání HoMM 3 nevidím nic špatného ani z hlediska dnešní doby, tak nevím. Prostě když je to jen vylepšená grafika a nic víc, tak je trochu nefér to takhle zdrbnout. Tak to cítím já. Na druhou stranu je i celkem nefér za nějakej HD remake, v tomto případě HoMM 3, chtít víc jak čtyři stovky. Za kilo, za dvě, neváhám. Ale 400?
  • Momentálně zkouším Might and magic heroes online.
    Je to zdarma, stačí prohlížeč a grafiku to má flash hru hezkou.

    Jinak trojka byla dobrá, ale do té HD edice už bych asi nešel.
    • fallanga
      Ano, je to zdarma, stačí prohlížeč, grafiku to nemá špatnou, ale jako hra je to hnus. Naprosté zprznění série.
      • Je to prostě FTP online hra.
        Těžko můžeme čekat, že to bude stejné jako Heroes 2 nebo 3.

        Překvapivě WoW taky nebyla předchozím RTS strategiím moc podobná :)
        A jestli to bylo sprznění série? Nevím. Spíš to jen byla jiná hra.
        Ono si to ani na pokračování HoMM nehraje. Jen to používá stejný lore.
  • no já to mám jednoduché svoje prachy jim nedám. Mám totiž nainstalovaný horn of the abbys mod a ten je naprosto boží *5*
  • budjik
    Myslím si, že na PC to až takový význam nemá, pokud fakt někomu hluboce nevadí horší grafika, ovšem pro iPad, nebo Android tablety je to perfektní věc. (ano vím, že na androidu to emulovat šlo i předtím)

    Navíc to stojí jen 10 EUR, což není žáná hrůza a zábavu to poskytne, pro mě to byla jasná volba, už abych byl doma z práce a dal rozehrál si nějakou mapu a vrátil se těch 15 let zpátky. Bude to fajn!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit