Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už jen doufat že bude fungovat multiplayer nějakým přijatelným způsobem. I když hrát na jednom počítači s více lidmi byla vždycky větší zábava :D
  • Nevidím nic divného na tom ohodnotit remake nějaké hry menším hodnocením pokud se opravdu jedná o hru v horším stavu než originál. Nicméně jak tady lidi mluví o vytknutí třeba UI, tak světe div se remake UI opravdu k HD reedici patří. Někdo tu zase píše, že není dívné, že to jde hrát špatně na tabletu, když je to na počítač, ale opět světe div se, když napíšu, že remake slavné hry výjde na mobilní zařízení, tak by se vše mělo upravit tak, aby to pěkně fungovalo. Hra neobsahuje datadisky, ale proto si nezaslouží snížené hodnocení. Snad jen uvést na pravou míru fakt, že se nedočká možná fanoušek všeho co by chtěl. Na herní systém je už potom bohužel zbytečné poukazovat ten se změn nemůže dočkat pokud autor opravdu neslíbil nějaký rebalanc či patch
  • fluffy
    Fnuk, kedze som to nehral tak som velmi tesil na HD remake ale po tejto recenzii zrejme ruky prec...

    Este smutnejsie je, ze cela tato HD remake zalezitost nedopada moc dobre. Najskor to bola Baldurs Gate seria, teraz toto. Zacinam mat strach ako dopadne Homeworld.
    • HD remake už dávno existuje. Velmi pochybuju, že tento bude lepší...
    • Keyz
      Ber věci z GOGu

      HD remaky nejsou často dobré a hlavně zasahují dost do hry. Změní grafiku a engine to nepobere apod... GOG vydává staré hry v původním stavu a pouze je vylepší aby to šlo lehce na novém OS.

      Staré hry jsou prostě historie i když krátká. Nechápu jak někdo podmiňuje jejich hraní lepší "HD" grafikou... To pak ztrácí tu historickou přesnou a kouzlo dané doby další prvky. Navíc za HD verzi vysolí pěkný balík.
  • Kvalitní recenze, díky za ní. Já už mám koupeno, takže zítra vyjíždím směrem do mých mladých let :) těším se!
  • porad neskutecna parba, vcera jsem si to zapnul ve 4, ze jako na chvili, vypinal jsem to po jedenacty....
    • jo jinak je mi 29 a hral jsem na tabletu, takze patrim mezi ty decka na tabletech :)
  • HD remake sa nikdy nesmie hodnotit z pohladu tejto doby ako je to v recenzii. Pouzijem svoju oblubenu paralelu...to sa mam teraz v reedicii Musketierov rozculovat, ze za Ludovita XIII nemali mobily a vsade jazdili ako tulpasovia na koni?
    • a rozčuľuje sa snáď niekto nad tým, že hrdinovia v M&M nemajú mobily a všade jazdie ako ťuľpasovia na koni? Takže ak ja spravím remake piškvoriek ktoré dajme tomu v v 1970 zísali v recenzií 8 bodov tak recenzent mi je povinný dať 8 bodov napriek tomu, že tá hra je na počítačoch dávno prekonaná? respektíve ak za života van Gogha jeho diela kritika skôr kritizovala ako chválila, tak aj v dnešnej dobe ho majú povinnosť kritici zhadzovať? nemyslíš, že vkus doby sa môže meniť a tým aj hodnotenia kníh, filmou alebo aj hier. tak už tu prosím netroluj.
  • Autor zrejme nepochopil viac veci.

    1, miesa dve recenzie Tablet + PC. Jasne, ze na Tabletu sa to zle hra, ovladanie nieje na to usposobene ale to asi ziaden sudny hrac necakal bez zasadnych zmien.
    2, vyjadrujete sa k absencii datadiskov , ano je to argumet ale osobne som od HD nic viac necakal remake Heroes 3 HD bez datacov v zakladnej verzii. Taky dostaval hodnotenia v 1999 8-9/10 .
    3, Ako sa vobec mozeme narazat na balancu ? je to remake nie remake + upravy to nikto nechcel od HD edicie. Ano autori mohli spravit nejaky rebalanc ale aj tak by som uvital to ze si mozem zvolit aky balanc chcem hrat...

    prose prislo mi ze recenzent si vylieva svoju zlost a nespokojnost, pritom to zabudol porovnavat PC z PC verziou z 1999 bez datadistkov. Mne sa velmi paci prave oficialna podpora ONLINE hrackej zakladne a dufam ze sa to choti. tak tiez HD kabat sa mi velmi paci.
    • No právě že je škoda, že to je jen HD remake. Nikdo asi víc nečekal, ale není to škoda?

      Já vidím jediným kladem podpora steamu a tabletů..

      Osobně bych byl raději za jakési moderní remaky, jakési citlivé posunutí hry z dávné minulosti do současnosti. Minimálně úpravy ovládání a opravy největších bolístek hry, o kterých se ví léta...
  • Poraďte mi pls někdo, hraju na Androidu, nedokážu vůbec udělat ranged attack, tutoriál pise double click ale to prostě ne a ne fungovat, nechápu...
    • mne to funguje naprosto bez problemu... samozrejme musis delat range attack jen s jednotkama, ktery ho umi... ostatni jednotky musi nejdriv dojit k nepriteli (max vzalenost chuze vidis na zatmavenejch hexach)
      • To přece víme, jak to děláš? nejdřív se objevi sip a pak double click nebo rovnou? a hraješ na Androidu nebo na Ipadu?
        • My vime jak bojovat ale nejde zautocit,misto sipu mam otaznik nebo info o jednotce.
    • Me to stejny,hraju to na android 4.1.2 a nejde udelat range attack,vubec nemuzu utocit.zkousel jsem vsechno.nevite nekdo?
      • Napis tam email na podporu ze to nefunguje a ze chces vratit prachy...Mne se vcera z asi tri set pokusu to jednou nahodne povedlo ale od ty doby nic...Jsem vazne nastvanej, holt ubisoft zase "nezklamal"
        • Je to jednoduchý. Stejně, jako já, máte výkonově slabý tablet. Ten double tap skutečně funguje, nicméně hra je špatně naportovaná, takže když se mi v bitvě objeví víc, než dvě jednotky na obou stranách, hra se začne strašně škubat. Je to evidentní treba podle hex gridu a žlutého rámečku okolo. Proto hra neregistruje double tap jako dvojklik rychle za sebou, ale pomalu za sebou, což vám ukáže údaje o jednotce. Testoval jsem to na mobilech se silnějším čtyřjádrem, ač nejsou ofic. podporované, fungovaly paradoxně lépe než na tabletu, bez těchto zmíněných lagů. Koupil jsem hru za 285 korun cca týden po vydání, den na to jsem psal na fóra o tom bugu a jeho příčině, pak měsíc čekal na avizovaný pazch 1.1.0, abych se dozvěděl, že pro mě noc neřeší. Na další patch to nevypadá, čili pro mě zbytečně vyhozené peníze. Ubisoft už za prachy bez předchozího otestování nikdy víc. Kupte si gog complete edici, nahoďte HoTA modifikaci (nový pirátský hrad) a HD mód a máte to tisíckrát lepší. Na tabletu zakupte aplikaci exagear, se kterou heroesy fungují na slabších tabletech lépe než ofic. rls. Master fail od Ubisoftu. Mimochodem wog je taky super, bohužel nekompatibilní s HoTA.
  • Nikdy nezabudnem na ofiko recenziu na Last of Us PS4 remaster, kde sectoracky primitiv napisal, ze minus je predvidatelny dej a citove vydieranie. To len tak daco neprebije :)
    • Ja bych jeste pridal jeden minus: "Obrazek hlavni postavy pouziva jako avatara nejhorsi troll v diskusich na games.cz." Ty jsi asi fakt normalne nemocny, protoze tve vylevy v diskusich k temer jakekoliv hre jsou pro normalniho cloveka nepochopitelne a osobne nechapu, ze te tady jeste nezabanovali, za to umyslne vyvolavani flame.
  • NonSuch
    to jsem jediny komu vzdy prisel druhy a ctvrty dil lepsi nez treti?
    • No popravdě já je mám rád přesně v pořadí, jak vyšly, od jedničky do čtyřky (od pětky jsem je nehrál). Přičemž ale pořád platí, že i trojku miluju, ke čtyřce už mám vztah podstatně vlažnější. To pořadí není ani tak kvůli "překombinovanosti", jakkoliv jsem si kdysi po dvojce na trojku poměrně těžko zvykal a taky mi přišla strašně překombinovaná - ale to časem pominulo. To pořadí mám kvůli kouzelný pohádkovosti grafiky, v tý pro mě jasně vede první díl, těsně následovaný dvojkou (která ale zase přinesla fantastickou muziku, v rámci série asi nepřekonanou). I když rozum velí nedávat těmto složkám u strategie takovou váhu, Heores jsou pro mě hodně atmosférická hra, vizuál a hudbu vnímám jako zásadní součást.

      V každém případě, jak tu někdo psal, jsme opravdu jedni z mála, kteří trojku nepovažují za to nejúžasnější v sérii, ale i tak je to fantastická hra.
    • dvojku mám doma jako originalku z levelu ještě :D to byla parada :-)
    • Jediný nebudeš, ale rozhodně jsi v menšině
      • NonSuch
        me vzdycky ta trojka prisla vuci dvojce uz strasne moc prekombinovana, plus se mi nelibila grafika, ta kreslena ve dvojce mi sedi daleko vic, ctverka zase prinesla zajimave novinky jakoze si hrdinove nesli zkusenosti napric levely a mohli bojovat i bez potvor a tak, to byl hodne dobry napad
        • No já zas dost kopu za HOMAM IV. Prostě mě subjektivně čtvrtej díl bavil hned po trojce nejvíc, přitom ve všech diskuzích se na HOMAM IV kydá špína - holt je to subjektivní a každýho baví něco jinýho. Mě zase vůbec nebavil V a VI díl, hlavně po grafický stránce mi to přišlo takový prostě hnusně kýčovitě " Warcraftovský" - což ale 90% hráčů sedělo :) tudíž nezbývá než držet hubu a krok, protože kdo neplave s proudem plave proti nám a je to pýča žejo )))
          • Kein
            Neboj. mi Warcraftovská grafika posledních Heroesů taky vůbec nesedí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit