Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze naprosto sedí. Hra je kravina, ktera navic nefunguje na AMD sestavach. Jako tresnicka na dortu z toho zrniciho filtru boli hlava jak po flasce rumu. Dead Island byl rozhodne lepsi.
    • 1. "zrnici filtr"se da vypnout, zeptej se pana Googla jak.
      2. Na R9 290 Tri-X mi hra jede krasne, akorat podle rad z netu jsem dal na minimum dohled, coz se paradoxne temer vubec neprojevi na vzhledu,ale na fps ano.
      • 2. je pěkné že to jede slušně na grafice za deset klacků. A co my smrtelníci? Když rozjedu Crysis 3 na střední až vyšší a tohle na minimum sotva 20 fps, někdo něco posral, a vyřešit to budou muset zase pěti updatama (1.2.1 a výkon pořád na prd) nebo ovladačema karty. Hra je fajn ale ta optimalizace je podpásovka. *16*
  • Já by jsem dal ještě o bod méně.. Grafika krásná. Jinak nuda..
    • A co coop? Ten se jevi jako super zabava, pokud ma clovek rad tento typ her.
      U Dead Islandu ve vice lidech jsem se bavil, tady u DI taktez!
  • Pissalek se msti, protoze hru dostal na recenzi pozde. Klasika...
  • Hrozny jak tady ubreceni fanboy krici.
    Ta hra neni spatna, ale primo hrozna.
    Zadna vec nejde rozbit s nicim pohnout, nijak vyuzit prostredi. Gameplay je celkem nuda, mesto je uplne o nicem, nudny bez napadu. Ta hra je regulerne odfaknuta, a pribeh to je co? Hlavni hrdina je hraci uplne lhostejne.
    Tohle neni zadny zabavny piskoviste, ale odflaknuta nuda k uzoufani.
    Pokud tohle nekoho bavi staci mu fakt malo, a vubec nema poneti o hernich prvcich a mechanizmech, protoze ty sou ve hre totalne odflaknuty nebo chybi uplne.
  • Co jste to vté redakci brát za tvrdý drogy? Ten kdo premýšlí o nákupu a nenechá se houpat zdejší občas dost zvláštní redakcí ... Po 50 hodinách v coopu nás ani jednoho nenapadlo že by to byly vyhozené peníze, právě naopak super kauf ( 1000 ) . Takle měl vypadat první dead island. Masení zombíků je tu povýšeno na novou úroveň, pokud autor čekal něco jiného než DI na steroidech, tak je totální najivka ( hodně slušně řečeno ) což bych od recenzenta opravdu nečekal . Obyčejně nejsem příliš kritický na práci druhých, ale teď vás opravdu musím nazvat diletanty, Co jste vyplodili vtéhle recenzi je vyloženě prasárna , plná polopravd a levného hatu a ne, opravdu nejsem zaslepený fanboy *2*
    • A preco by nemohol cakat ze sa to posunie dalej od Dead Islandu? Staci sa pozriet na posledny CoJ, lacna budgetovka a pritom super hra a s privretymi ocami snad najlepsi diel serie. Techland proste umi, ale asi iba ked chce a ma motivaciu, ako napriklad si napravit reputaciu Gunslingerom po otrasnom Cartely.
      • Firma která vytvoří Dead island , podruhé ho zkopíruje do Riptide a pak následně oznámí Dying light .. Nevím jak ty, ale já nic jiného než další Dead island prostě neočekával. To je jak čekat od battlefieldu , že přijde v dalším dílu s úplně novou fyzikou a překopanými mechanikami. Diť je to přece naprostý nesmysl :) a třeba jako autor recenze čekat, že ta hra bude mít lepší příběh ( wut? zombie apokalypsa + potřeba dospělého příběhu, hm ok ), potom co předvedli s příběhem v Dead island? :D Určitě se hry maji někam posouvat, to je určitě pravda . Ale nemůžete přece čekat nemožné
        • To mas tak, pride niekto kto to nemozne spravi, pretoze nevedel o tom ze to je nemozne a vsetci sa budu buchat po cele ze ono je to vlastne jednoduche.
          • jop :) Nikdy neříkej že něco nejde, pak přijde nějaký blb který to neví a udělá to. Bohužel sem se stím zatím u masírovaných AAA her nesetkal
  • Vaše recenze jsou opravdu hrozné, a vaši redaktoři jak by smet. Gratuluju.
    • Anonymní hate vždycky chytne za srdíčko.
      • a ty taky nevíš. Jedinej kdo tu dava HATE je redaktor.
    • Vaše argumentace je tak vytříbená, že je jí pro games.cz škoda. Falešná skromnost stranou - vyjděte do ulic a staňte se králek akademiského disputačního klubu nebo alespoň ředitelem kolchozu!
      • vůbec nevíš
        • no, aspoň vím, kdy sloveso vyžaduje předmět v akuzativu, aby věta dávala smysl *1*
          • Gratuluju pravě jsi vyhral život.
  • Takze dead island 8/10 a tohle 6/10 ? Jeste mi tam pan rekne ze je to nuda ? Myslim si ze pan by mel zmenit profesi .....
    Protoze kdyz uz se objevi originalni titul jako je toto a nejakej usak k tomu napise zhusene recenzi.
    Muze mi autor poradit nejaky obdobny sandbox ? Vyzkousel sem vsechny dostupne zombie hry a tahle vede :o) Uznavam optimalizace skripe hodne veci skripe ale sakra Diablo 3 takova srajda bez napadu a tomuhle da autor takove hodnoceni ? V cem je lepsi dead rising 3 ? Nejubozejsi , neobjektivni recenze prosim at tuhle hru zhodnoti nekdo kdo tomu rozumi nebo hraje hry rad dekuju
    • po Dead Islandu uz nikoho neoblafnou, tam se to taky tvarilo jako zabana hra, aby se z toho po par hodkach stala nebetycna nuda
  • Ale grafiku to má hezkou.
  • Na Dead Island tiez kopec ludi nadavalo a nakoniec som to presiel 4x v coope s 3mi kamosmi na 100%. Riptide detto. Jedno z naj RPG...milujem zombie filmy i hry. Toto bude urcite tiez pecka len by ma zaujimalo ci ostal zachovany ten porcovacy model z Dead Island, ze slo katanou zombikovi poodtinat ruky nohy i hlavu?
    • kaermorhen
      Ano. Porcovaci model tam zůstal.
      • dokonce tam je víc hitboxů ... můžeš usekat dlaně, kotníky..
  • Já tomu dávám 8/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit