Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potěš koště, po Falloutu dostane šíp do kolena ještě Doom... *13*
  • "Bethesda už dávno není drobným ani středně velkým vydavatelem, který si může dovolit vlastní velkolepé prezentace."

    Pane Konfršt ... mějte slitování ... a nemučte nás takhle. Tohle je opravdu trochu moc. Předpokládám, že mělo být "Bethesda už dávno není drobným ani středně velkým vydavatelem, který si NEMŮŽE dovolit vlastní velkolepé prezentace."

    Případně by e dalo použít "Bethesda už dávno není drobným ani středně velkým vydavatelem a tak si může dovolit vlastní velkolepé prezentace."

    Opravdu redakce Games.cz ještě pořád nepotřebuje korektora?
  • chceli by ste moc, ja cakam akurat tak TESO na konzoly - to bude ich hlavna vec a k tomu mozno Skyrim nejaku speci verziu tiez na nove konzoly prerobenu, ale to je len tazky dohad, lebo TESO samotne by asi bolo malo... necakam urcite nove diely z nicoho... uvidime, budem rad ak sa mylim
    • Videl bych to velmi podobne, otazka zni, kolik konzolistu ten propadak koupi. i kdyz, oni prakticky nic online nemaj, takze asi dost, oni se spokojej s malem, staci kdyz se to alespon "filmove" hejbe ...
    • MrSanta
      Nestraš *1*
  • x_ander
    Že ukážou Dooma, to je snad jasné. Já bych to dál viděl na TES VI a druhé Dishonored. Fallout mě v podání Bethesdy až tak nebere. A milým překvapením by bylo oznámení dalšího Wolfa. New order byl chválený ze všech stran, tak proč ho nechávat spát.
  • Daniell605
    nextgen fallouta bez krabicových bethesda hlav s propracovaným survival systémem by bra snad každý *14*
  • Mě by se moc líbil Dishonored. :)
    • flash789
      *7*
  • Ďalší Fallout od Obsidianu by ma potešil. Ďalší Fallout od Bethesdy by ma rozhodne nepotešil.
  • Bude to Fallout 4. Nové TES to určitě nebude. Nepůjdou proti odpadu jménem ESO, který velmi poškodil značku. Je potřeba dát hráčům čas zapomenout. Kromě toho nové TES vychází nejdříve na rok 2016.
    • To je zvast. ESO znacku neposkodilo ani omylem, vzhledem k jejimu kultovnimu statusu.
      • myslis ten kultovni status, co dostava naprdel cim dal vic s kazdou dalsi hrou co vysla po morrowindu?
        • flash789
          Uz jsem se bal ze si nikdo neprijde odplivnout, :))
    • flash789
      to jak TESO poskodilo znacku se ukaze az ted..když pojede na stejnem modelu jako Guild Wars..holt za mesicni poplatky se to moc neprosadilo..
      • flash789
        navíc..za TESO není odpovedna Bethesda Game Studio co dela single TES.
        • Lidi vidí Bethesdu a korporátní vztahy je nezajímají. *3*

          Značka byla bohužel poškozena. Bethesda bude mít co dělat, aby si trochu vylepšila renomé. *4*
          • flash789
            Bethesda s portfoliem her co ma se muze akorát tak usmívat a davat si znudene rucku před pusu, a myslim ze každý kdo am trochu rozumu v zadnem pripade neposuzuje single TES podle jeho online verze, myslim ze to je spis naopak. Poskozeno nebylo nic, aspoň co se single casti serie tyka.
            • Pristi singl bude mit ovladani jednim tlacitkem, aby hrac nebyl zmaten a inventar se zrusi uplne. To by tak hralo, aby si hrac chtel neco syslit.
  • flash789
    TES VI to nebude, i když by to bylo trochu logicke po megauspechu Skyrimu co nejdriv udelat další dil. Doom by moc velke prekvapeni nebyl, o nem se vi uz dlouho. Osobne tipuju ten Fallout, ale zaroven mam strach ze to bude pouze další Dishonored, které me vůbec nezajima.
  • len nie fallout od bethesdy
    *11*
    • Fallout3 nebyl špatný jen tak nějak naivní. Nevím čím to je jestli tou všeobecnou cenzurou či co, ale dvojce se to prostě nevyrovná *9* Běháš po mapě sem tam něco zastřelíš vše je rozbořené, ale atmosféra prostě nikde *9*
      • Psychotic
        Podle mě to byl experiment, a to úspěšný. Myslím, že i nový FO4 od Bethesdy bude podobnější New Vegas než trojce... i když mně se líbily obš, takže mně je to vlastně fuk.
        • To je je jasny, chovancum psychiatrie to fuk bude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit