Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nic překvapivého...
  • stado nakupuje, vischni jsou spokojeny...boze at uz tenhle maraton 10 zajetejch znacek v nekonecny serii skonci...uz me to fakt nebavi...
    • gert
      Takovýhle debilní komentáře nesnášim, nejsem žádný stádo, to že mě to baví neznamená, že jsem nějakej nemyslící vymaštěnej k o ko t (cenzura) co koupí věc, kterou mu podstrčej. Jestli to nehraješ jenom kvůli tomu, protože je to "populární", tak je mi tě líto a jestli to hraješ a nadáváš jenom abys byl "cool" tak je mi tě líto dvojnásob! Jasně, líbit se ti to nemusí, ale nemusíš ostatním lidem říkat stádo... *16*
    • Proč tě to nebaví? Vždyť ty zajetý značky nejsou jediné hry, které můžeš v dnešní době hrát. Naopak, vychází teď spousty kvalitních her a můžeš si tak vybírat, čemu věnuješ čas. A hry, které tě nezajímají, můžeš jednoduše ignorovat (příklad - nebaví mě strategie; řešení - ignoruji všechny hry tohoto žánru a jsem spokojen)...
  • Lotr
    klid lidi tohle je jen PR pro uklidnění akcionářů
  • Prostě kvalita se prodá vždy v hojných počtech. Žijeme to ve vskutku skvělě době. Hry prodávají jako rohlíky a díky tomu můžeme hrát pořád dokola nekoneční díly naších oblíběných serií. Něco jako v Ordinace v po*rane zahraně.

    Ještěže velké firmy které jsou v zisku nešpekulují o vydání odlišných her (když si to tedy mohou dovolit). Standardy se musí dodržovat!
  • Morraw
    Jak mám sérii AC rád, tak už jsem se jí přejedl s loni dohraným Black Flag. To samé s Far Cry v aktuální podobě. Jestli pětka bude zase to samé byt s nějakýma vylepšeníma, tak už mě to ze židle nezvedne.
    Zajímám se určitě o Division, jako úplně novou hru, a jsem zvědavý na Watch Dogs 2. Rád bych, kdyby z toho vzniknul GTA konkurent.
  • Zasranej ubisoft =)
    Zas dalsi forma marketingu, spousta lidi to uvidi a rekne si ze to musi byt dobre kdyz se to tak prodava ... a sup mame dalsi ovce ve stadecku.
    • herni firma bude vydavat hry... milionovy naklad chce milionovy vydelek.. pokud sme ovecky.. tak nevim co tu delas a pletes se do herniho sveta kdyz ocividne tomu nerozumis ;)
      • Kez bych tomu nerozumnel, bohuzel patrim k te minorite ktera to chape a nemuze si tedy uzivat sladkou nevedomost jako stado. Fakt uprimne si preju abych byl tak tupej jak vetsina lidi na ktere narazim, znacne by mi to zjednodusilo zivot.
        • :D presne si umim predstavit jak to vidis :D jako ostatni ovecky ktery tohle rikaj porad dokola a mysli ze to vidi:D ale kdyz myslis budis :D ale zadarmo nikdo nic neda a ocividne kdyz se kouknes na kickstar tak lidi radi podpori a neskrti se jejich penize, jejich volba jejich nazor.. tolerance a tak dale .. kdybys byl takovy jak se citis nikdy bys tento nazor nenapsal pac bys toleroval a chapal ostatni ;)
          • Motas pate prez devate takze nemam nic konkretniho na co bych reagoval :(
            Kdyz das 10 lidem slozity text 2 to pochopi 3 to pochopi potom co jim to vysvetlis a zbytek ma proste jinak stavenej mozek a nedokaze to zpracovat nikdy. ... premyslej co sem tim asi chtel rict =)
  • ja neak nechapu, kdykoliv sem kouknu tak sou tu jen nesmyslne stezovani :) a vetsinou naprosto pryc od logiky .. ty lidi tu sedi a vymysli jen co pospinit... nebo si nekde prectou neaky nesmysl a delaji tu chytre :D diky bohu ze na ceskem trhu hernim nikomu nezalezi ... pro vas je her skoda... kdyz je to vse takova pliva tak nehrajte :D diky bohu ze v zahranici na to hraci koukaji s vetsi logikou a pochopenim :)
  • Úplně je chápu, že si hlavy v Ubisoftu pochvalujou to, jak vás neustále dokáží oblbovat a vy jim to ovečkoidně furt žerete. *2*
    • no tohle nechapu.. tak proste vyjde trailer na hru ( stovka lidi na tom pracuje a chce za to dostat vyplatu ) udela se kampan ... libi se .. nelibi se ... koupim nekoupim... stahnu ozkousim.. je to dobry koupim a polibuju si i v multi playeru a nebo opacne .. neni to tak tezke jen blbec bude vest takovehle stiznosti ... doufam ze clovek jako ty si nekoupil nikdy nic co videl v reklame .. at milky way nebo coca coli.. pac ses nechal oblbnout tot tvuj nazor :)
      • Bavíme se tu o firmě, která každý rok vydává to samé, jen v bledě-vyblitém. Rozumný člověk odejde dveřmi za jinými, zajímavějšími, originálnějšími, inovativními hrami ... no a ti druzí zůstanou věrní Ubisoftu. *2*
        • ubisoft nevydava kazdy rok to stejny !!! .. ma sve tituli.. a porad rozsiruje.. sem zastancem toho ze by meli byt nove a nove tituli .. krativita lidi nezna meze lidi na to maji.. ale cpat dotoho miliony je risk ... a fanousci maji radi sve tituli... takze proc ne.. tobe to nic neudela jen si to nekoupis a nezahrajes
        • A které jsou to ty inovativní Ačkové hry třeba za rok 2014? Myslím, že moc jich nebude.
          Ačkové hry s čím dál objemnějšími rozpočty prostě musí zaujmout masy a držet se zajetých kolejí.
          Občas si někdo troufne na něco originalnějšího, ale většinou to z hlediska ziskovosti není žádná výhra viz skvělý Mirror's Edge, který se ale s prodejními čísly krčí před jinými, zavedenými hrami.
          A koneckonců, lidi zřejmě chtějí pokračování bez výrazných změn v gameplayi, soudě dle prodejních čísel CoDu, Battlefieldů, Far Cryů, Assasinů apod.
          Taky bych radši viděl větší snahu o inovaci a hlavně více nových IP mezi Ačkovými hrami, ale tak to prostě nefunguje, bohužel.
          A pokud to ty lidi baví, tak proč je hned nazývat ovcemi? Dokud si ty hry drží alespoň nějakou kvalitu a není to jen prachsprostá ždímačka bez adekvátní kvalitativní úrovně (ano dívam se na tebe CoD), tak proč ne.
          Koneckonců, pořád je herní trh dostatečně rozmanitý, že si hráč může vybírat.
  • u far cry 4 chapu.. opravdu vyborna hra detailne udelana ... ale assasin za to by meli vracet prachy... grafika pekna a tim to hasne ... vojaci kteri najdou mrtvolupo 15 ti minutach a dojdou si pro vas pres celou mapu s jistoutou kde jste to je nesmysl.. o francouzky revoluci ktera tam mela byt o to mani nemluvim... a to je jen zlomecek chyb ...
  • oboje naproste stracky co nestoji zato ani stahovat ne to jeste kupovat, aspon videt purmerne iq konzoloveho hrace
    • Říká zástupce platformy, kde se prodá milion kopií Goat Simulator jen proto, že to je "vtipné" a díky čemuž máte zajištěné "PC exkluzivity" jako je simulátor šutru a chleba...
    • to je blbost ... spis logiku tvoji :D si stahuj a hru vyuzijes tak na 40 % :D a to nemluvim o multaku :D a byt lidi jako ty tak herni trh moc nezkveta... hezke takhle odmenit nekolika rocni praci ;) bez setrit a neutracej penize za svoji zabavu ty hraci jak ma byt :D
      • LOL ze vzkvetani trhu, asscreed a farcry je vzkvetani trhu... ahahaha dobrej vtip
        • ´dalsi nelogika.. protoze tebe to nebavi tak je to blbost ?? existuje hromada hernich titulu ktere zkvetaji herni trh :D ne jen tyhle dve .. sou lepsi hry.. naughty dog podle me bezkonkurecne nejlepsi ale kazdy ma neco.. a napsat jen kvuli tomu ze tebe to nebavilo tohle to je tupost :D kazdy inteligentni clovek i kdyz ho to nebavi tak minimalne far cry pochvali za prostredi a celkovou napaditost :D jen zbytecne pindas :D
          • a jen tak mimochodem.. assasin je velke zkvetani trhu.. mimo tohodle posledniho podle me.. a myslim ze neni sporu o tom ze assasin je na tom takhle.. ja osobne ho moc nehraju neak me nebavi ale je to jedna s nej her.. celkove napad zpracovani ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit