Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Já se tak těším!
  • Pretože investovať do grafiky je z marketingového hľadiska výhodnejšie. Hru predáva v prvom rade základný koncept a potom vizuál, nie úroveň AI (bohužiaľ).
    PS: To mala byť odpoveď Kundunovi.
    • VaZqeZ_EU
      Stejně si nemůžu pomoct, ale nejlepší "AI" jsem zažil ve FarCry.
      • Asharak
        F.E.A.R (1) :3
        • VaZqeZ_EU
          Co se týče série F.E.A.R, tak tam sice skvělá AI je, ale sami vývojáři říkaly, že se to dá použít do 4 nepřátel, pak se jim to prý rozpadá.
        • Taky se přikláním k F.E.A.R 1 ted ho zrovna hraju a mazec. Far Cry 1 taky dobrá AI, ale na F.E.A.R a ty dva daťáky nic jen tak nemá.
          • Ve Far Cry se ale AI musela většinou pohybovat v otevřených prostorech, což je pro AI o dost náročnější než když jsi v uzavřené lokaci s chodbami.
            Ale je pravda, že obě AI byly na výborné úrovni.

            Uvidíme, jak na tom bude Zaklínač.
            I když na druhou stranu je to RPG, takže tam AI není na prvním místě.
            Každopádně na hru se těším. Nějaké pořádné open world RPG tu dlouho nebylo (od Skyrimu).
            V Dragon age ty lokace nebyly zas tak velké a velmi často se tam díky okolnímu terénu vytvářel koridor.

            Otázka je, jestli bude vše opravdu takové, jak nám slibují, ale věřím, že to bude dobrá hra.
            Čas teprve ukáže jak moc bude dobrá.
  • Krescz
    všechno to zní úžasně...jen se tomu nechce věřit v dnešní době *9*
  • zase, pre tu srandu by uz mohli v nejakej hre spravit realne chytrych nepriatelov - nejaku ultimatnu obtiaznost. Bol by som zvedavy, ci by som vydrzal aspon 5 minut :)
    • ''reálně chytré nepřátele'' se snaží všichni vytvořit v základu, myslím by žádný vývojář nelimitoval bravurně provedenou AI na maximální obtížnost v době, kdy se na hloupou AI ve hrách často nadává... třeba v Total War se obtížnosti bojů řešily přidáváním neviditelných hvězdiček generálům a na strategické mapě se zase vyšší obtížnost supluje neochotou AI ke spolupráci, agresivitou a v jiných hrách i ''cheatovanim''
      • až to udělají v adventuře, tak smeknu pomyslný klobouk, já si třeba začátkem 90 let představoval, že za 30 let budeme hrát adventury kde si s AI postavama budeš povídat přes mikrofon a odpoví ti na cokoliv co jim hlasem řekneš *7*
        • VaZqeZ_EU
          Jen to ne! Neumím si představit, že u hry která mně baví, strávím hodiny mlením pantem...
          Hru si chci užívat, a ne si po každém dohrání brát Orofar, Artaxin a ještě navrch Modafen (pro jistotu). *15*
          • neříkej, že jsi při hraní ani jednoho z dílů Broken Swordu nechtěl říct "tak Nico, templáře jsme vyřešili, poklad máme, tak co ta kuřba?" ale ta možnost tam nebyla *1*
  • tak na ty chytré nepřátele čekám už pěkně dlouho, ale pořád se focusuje na grafiku, vývoj v oblasti AI je mizerný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit