Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice me to stve ale rad si pockam protoze po debaklu jakym bylo Liberty City na PC se asi chtej ujistit ze se to nebude opakovat. Teda doufam.
  • Nejspíše budou předělávat obal hry, aby jim už Lindsay Lohan dala pokoj :-D
  • snorgrind
    co to tak pozoruju tak z odkladu sou nejvic udelani konzolisti kteri si neuvedomujou ze prumernej pc hrac ma tak velkej backlog her ze se k tomu gta dostane nejdriv za rok *1*
  • Jason_dinAlt
    Odklad mě už ani moc nepřekvapuje. Plánoval jsem to koupit až cena padne tak nějak kolem 600,- Kč, což by mohlo být tak za 6-12 měsíců. Takže pár týdnů navíc pro mne není takový problém.
  • Uz cekam tak dlouho ze si pockam klidne dele a koupim to az to bude v tescu tak jako gta4 za 200...
  • palver
    Vzhledem to tomu, že mě vydavatelé dávno naučili nekupovat hry v předprodeji, ani na začátku prodeje, ale až v GOTY edicích, je mi to úplně u pr...
    • popravde me jde o ten hrnicek co dostanu v predprodeji z xzone :D :D
      • Přesně :DD už nemám z čeho pít kafé xD
    • To musi byt nuda, hrat vzdy len rok stare hry.
      • Větší nuda než hrát na 20 staré konzoli to ale není. *3*
      • palver
        ... zhruba taková nuda, jako sledovat dvacet let starý film, nebo číst sto let starou knihu... ale v poho. Většina lidí jednou dospěje... *3*
  • A nejlepsi bude, az PCckarum v dubnu (kvetnu/cervnu...) 2015 (2016/2017...) vyjde paskvil jako se to stalo s GTA4. No to tady bude uplakane poctenicko! Uz se moc tesim, protoze co je smesnejsiho nez PCckar? Navztekanej PCckar! *1*
    • Co je smesnejsi nez konzolisti...Socky Konzolosti :D
      • Vtipné, že o sockách mluví zástupce platformy, kde jediný způsob nákupu je 5 let od vydání za 90% slevu... *1* *14*
        • A na konzoli nakup za 400 stovky v bazaru :-D pak to jeste po dohrani nejlip za 300 strelit :-D
    • Smesne je predevsim deleni hracu na "konzolisty a PCckare". Pokud mam 2 konzole a jedno PC, jsem smesny jen z 1/3 nebo me konzole nezachrani a jsem loser tak jako tak zkratka proto, ze hraju na PC?
      • Jsi-li takový vlastník, co rád hraje hry bez ohledu na platformy a ovládání, a nemá k tomu zcestný zvratky, potom jsi normálním hráčem a společně s konzolisty neseš původní ideu hráčství. Za směšné dělení bych to jinak nepovažoval, protože komunita PC hráčů zdegenerovala a kdysi tato zdravá hráčská obec stojící tak nějak nevyřčeně v čele fungující hráčské aliance, je nyní prolezlá radikálními WC gumami, kteří mají bezmyšlenkovitě v hlavě naděláno a předposraně předpojato a ohánějící se velmi demagogickými myšlenkami. To už nejsou hráči, to je špína hodna postavení ke zdi. Konzolisté už nejsou jedinými, kdo čelí virtuální občanské válce mezi sebou. I u PC komunity hrstka normálních stojí proti téhle programem superiorní havěti, která se rozhodla ve jménu jakési nesmyslně chápané nenaplněné "vyspělosti" tu základní mylšlenku zcela sejmout.
        • walltar
          Takoví lidi jsou všude... Bohužel u některých PC hráčů se ještě projevuje z nějakého důvodu komplex méněcennosti. Takže si snaží dokázat že jsou v něčem nejlepší.

          Bohužel takovéhle hádky boje poškozují všechny hráče a dávají možnost studiím aby toho zneužívali.

          Takže namísto aby se hráči spojili a snažili se o to aby hry byli lepší a aby se s náma jednalo narovinu, tak se lidi ohání exkluzivitama a ještě si myslí, že to je dobré.

          Konkurence je vždy dobrá... protože v takovém případě má člověk vždy možnost zvolit něco jiného. Já osobně mám svoje důvody, proč mám zrovna PC, stejně jako někdo jiný má důvody proč mít konzoli... ale tahle celá záležitost Konzolisti vs PC hgráči je prostě trapná. Je to stejná blbost jako hádky fanoušků Nvidie a AMD, kdy lidi místo aby přemýšleli co koupit a zvážili co nakupují, tak fanaticky podporují tu svou stranu a koupí od ní cokoliv, jen aby té druhé straně dali za pravdu.

          Celé to hraje do ruky těm, kteří by se měli řídit tím co chtějí jejich zákazníci a ne vyrábět cokoliv, s tím, že si to jejich fanatická základna koupí. Je to problém všude... Konzole zase mají Xbox vs PS. Ale co naděláme.
          • Hmm, dobře napsaný, dobře. Počítám, že fanatičnost jedné strany se nebude týkat té slavné druhé, která vlastně vyčítá té první, že nedovoluje jednotnost, a tím dosažení blaha té druhé s nemožností ukázat to správné a lepší té první. Nevím, nevím...
      • palver
        V tomto případě jsi směšný nejméně ze 2/3 (pokud na PC hraješ)... *3*

        Ale chápu Tě. Je směšný to takle dělit. Mimo PC mám i mobila s dvěma hrama - a teď: je to spíš PC, protože to mimo her umí i milion věcí, nebo je to spíš konzole, protože hry na něj jsou jednoduché graficky, i mentálně a neovládají se myší a klávesnicí? *7*
      • Pethulla
        tak to jsi směšný písíčkář a navíc dvojnásobné pako s topinkovačem *3* .
    • palver
      S tímhle bych se moc neoháněl. To, co my, PCčkáři, považujeme za paskvil, byla na konzolích modla. Na PC se to ovšem opravilo...
      *3*
    • Pockej až konzolistům spadne čelist a budou se dožadovat u Rockstaru také takové kvality jako je na PC *1*
      • Taká kvalita nebude na konzolách nikdy. Topinkovač ps3 sa dá zohnať za 100 eur aj s polu s gta v, takže si to môže zahrať každý sedlák z dediny, no otázka znie, kto by to chcel hrať v sekanici 20 fps a ešte k tomu na gamepadíku. Ja teda nie, pre mňa výde gta v až príchodom na pc kde si to zahrám normálne s myškou v kvalitnej grafike a pevne verím že ďaleko nad 30 fps a už vôbec pod 30 fps :) Dovtedy je čo hrať. Aj keď to výde za rok, mne to nevadí, po vyskúšaní ps3 verzie ma prešla chuť.
  • Mně to nevadí, klidně ať to ještě odloží, já čekám na Skylake a nové grafiky od AMD, takže není kam spěchat. *1*
    • Skylake? Jestli to nemáš na práci s 3D grafikou tak čekat na skylake je úplnej nesmysl, pokud to není z důvodu toho, že zlevní broadwell/haswell, já mám 4790K a nepočítám s tím, že se do vydání další generace konzolí vyskytne hra, která by ho plně využila (zprasené porty nepočítám). Pokud to nemáš na práci tak ti bohatě stačí haswell i5, u karet težko říct, záleží jestli chceš hrát ve 4k, tak to bych opravdu radši počkal na novou řadu
  • Odklad jsou jen marketingové kroky ohledně dlc na konzole. Nic víc bych v tom neviděl. Max. dodělávka ještě nějakých detailů na pc.. *15*
  • No odklad komentovat už asi nemá smysl jakož i pozbylo tedy alespoň pro mne předobjednávka. Jsou to pro mně mrtvé peníze. Počká si až to vydají nejspíš už budu potřetí dohrávat Zaklínače nebo nového Dooma *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit