Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RazorProduction
    Dohrane a uzasne *14* chybaju mi uz len 3 achivmenty *4* a odznak na steame *5*
    • Piggsy
      Ahoj, můžu se zeptat jak to děláš, že získáš 650 achievementů během jedné minuty?
      http://steamcommunity.com/profiles/76561198071053077/stats/113420/?tab=achievements
      • Existuje SAM takzvaný steam achievement manager, ale používají ho jenom duševní mrzáci, co si kompenzují malý péro nebo ještě menší mozek jako že třeba získá všechny achievementy a má nula odehraných minut
      • Jsou na to "cheaty" a Valve s tim nic nedela. Takze je to cele takova habadura *10*
        • RazorProduction
          chety ??? wat ??? dame si priklad udelej si ucet na path of exile (mimo steam) udelej v hre aspon 2 achivmenty,pak si dej prepojit ucet z stimem a kovkej co se stane,takze krot to stim hackrem *16* .
          • Piggsy
            A Team Fortress 2 jsi taky hrál mimo Steam?
            https://steamcommunity.com/profiles/76561198071053077/stats/TF2/?tab=achievements
            • Je to borec, 100% achievementů za 3 hodiny hraní TF2 :D btw na steamu je funkce Report Violation, takže tak...
  • ani jeden vlastní screenshot? screenshoty z pre-alfa verze? opravdu?
    • vaclav.pechacek
      Vlastních screenů tam pár je pro podtrhnutí jednotlivých argumentů, ale jinak dobrá připomínka. Příště na to dám bacha.
    • Dogkiller
      Vítej na Games.cz *5*
  • Tento měsíc na PS plus programu. Společného s valiant hearth skvěle kombo.
  • Jack1947
    Erm, hrál jsem jen 1level druhý jsem nepřišel na to jak se hnout dál. Určo ten fílyng z původní hry je tam cítit, je to zábavné i po x letech. Jo a na klávesách no, bez gejmpu se to dá... jen si je třeba něco přenastavit. Pohoda. *4*
    • Dogkiller
      Evidentně je ta hra na tebe příliš složitá, to víš to neni jak psát mraky blbin do diskuzí. *6*
    • Jestli jsi udělat tu samou chybu a došel ke dveřím číslo 2 tak se musíš vrátit na výtah do level předtím a s jedeš ještě niz. Taky jsem se zasekl
      • Jack1947
        Díky za radu. Mám však pocit že o patro níž jsem byl nevím.
  • Joo, tahle hra je klasika a nový kabátek té hře sluší. Tak se to má dělat.
  • Tak hral som to na konzole a je to super skusal som aj na pc ovladacom ale to sa neda porovnat na konzole je to super na pocitaci je to divne take cudne proste ine
    • OldskullElitePCMasterPlayer
      Podle mě se to s gamepadem ovládá stejně jak na konzoli tak na PC. Rozdíl je pouze v tom, že na PC máš mnohem lepší grafiku. *3*
  • Vogon
    Hodně detailní srovnání nového a starého: https://www.youtube.com/watch?v=QkhDrngAQZ0
    • Loneck
      Jojo, ve vetšině souhlas s Matthewem.
  • XXDarthVaderXX
    Parádní hra
    • Souhlasím, New'n'Tasty už mám dohráno (na Hard a se všemi Mudokony) a byla to paráda. Napřed jsem zvolil Normal obtížnost, ale přišlo mi divné, že Abe vydrží více zásahů. Až poté jsem zjistil, že ekvivalent obtížnosti původní hry je Hard, takže restart...

      Tedy až na ten quicksave, který je spása z nebes a bez kterého bych to rozhodně nedal (hlavně ty rychlé masomlýnky byly vždy loterie). Koneckonců před několika lety jsem hrál Exoddus, kde jsem si na quicksave zvykl, a když jsem poté zkusil Oddysee, vůbec to nešlo - naštěstí se hra dala zprovoznit na PSX emulátoru, který uměl quicksave celého emulovaného stroje, ať už to hra samotná uměla nebo ne.
      • nj..quicksave beru u tyhle hry jako cheatovani :)
  • quicksave u Abeho? gamebreaking..
    • kkING
      taky to nechapu. vzdyt to musi uplne pokazit celou hru. to stejne i nastaveni obtiznosti
    • Dogkiller
      Copak, chtěl sis nagrindovat po smrti celý level od začátku? *2*
    • XXDarthVaderXX
      ale kuš ty hnidopichu
  • stahnute na ps4 v ps plus. jsem zvedav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit