Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakubtomsa
    Myslíte, že v Německu požadovali zelenou krev? *2*
  • C1 jsem se NĚCO nahrál! :))
    Ale přiznám se, že jsem ho nikdy nehrál jako závod, mě bavila hlavně a především destrukce oponentů :)
    V dnešní době, protože mám na hry čím dál méně času, jsem za něco takového na herní scéně neskonale vděčný :)
    • jednicka byla byla proste nejlepsi... hral jsem i ostatni ale system zlikviduj vsechny a jsi vitez se mi libil... musim rict ze i ten retro styl se mi na reincarnation libi a mam o nej vetsi zajem zajem nez kdyby slo o uplne neco noveho
    • no ale tam slo spojit prijemny s uzitecnym, vyhrat zavod destrukci vsech protivniku, aspon ja to tak resil vetsinou *5*

      ve 2 uz bylo neco jako achievementy, ta byla podstatne tezsi
      • No no, takhle jsem to myslel :)
  • tak z toho se cenzoři dozajista po....
  • Ristoro
    Těším se. Technické zpracování nevypadá nic moc, ale to mi nijak nevadí. Jako malý jsem to hrával pořád. A určitě se zase najde parta moralistů, kteří budou brečet kvůli zmasakrovaným lidem :D.
    • a nejseš teď psychouš? :D
      • Ne, stal se z něho nájemný vrah, v dobře padnoucím obleku a s precizně vyholenou hlavou :D
        • Ristoro
          Přesně tak. To je má práce v reálném životě. Carmageddon hraji jen na PC, když zrovna nemám kontrakt.
  • Sr_Lobo
    Doufam ze to bude mit zase radne metalovej soundtrack jako dvojka B-)
    • Je tam metal i elektronicka hudba. Neco lepsi neco horsi. Rekl bych ze metalovy veci jsou docela genericky. Zadna velka slava.
      • Sr_Lobo
        Takze rikas ze na Maideny a podobnou klasiku tam clovek uz nenarazi ?
        Kazdopadne v Carmaci 2 byl ten soundtrack suprovej a ukazal mi vcelku kvalitni muziku, kera se v radiich tou dobou fakt nehrala.
        • Na Maideny tam naštěstí člověk už nenarazí (vůbec se tam nehodí). Na Fear Factory (a podobně laděným industriálním instrumentálkám) naštěstí ano. A co je nejlepší, žádné zpívané skladby, které by se ohrály za pár závodů.
    • Prosím ne. Naplň pračku plechovkama a zapni ji. U toho si to klidně hraj, ale prosím žádný imbecilní metalový honva ...
      • Sr_Lobo
        Covece tak jestli ti tohle https://www.youtube.com/watch?v=ocFxQjPeyiY prijde jako plechovky v pracce tak je asi neco spatne. Nerikam, ze se to musi kazdymu libit, ale mam pocit, ze si to s necim pletes.
        • Asharak
          Nejspíš mu to někdo navykládat, a pak si skutečně naházel ty plechovky do pračky a má to za kvalitní hudbu *3*
      • Pán musí být znalec :D :D :D
  • No jsem zvedavej co stihnou udelat s optimalizaci te hry protoze jeste asi dva tydny nazpatek byla absolutne tragicka.
    • Jo, zatím je to problém. Uvidíme. A pokud ne v releasu, tak snad v brzkém patchi.
  • stejská se mi po době kdy jsem si takový hry uměl užít *1*
  • Doufam, ze trate od early accessu projdou jeste nejakou vetsi generalkou + bude dostatek novych. Ty, ktere tam jdou hrat ted jsou docela hnus ve srovnani s C2.
  • tvurci se hru snaží tlačit, lae čím víc tlačí tím víc vypada blbějš
    • C-BEAM
      čo tým myslíš ? toto je presne o čom bol C1, každý vedel, že o závody nejde, a že masaker ľudí tam hrá rovnako dôležitú úlohu ako vyraďovanie súperov ich zničením na 1000 a 1 spôsob. Toto video ma práveže potešilo keďže doteraz tam boli panáci na nič, teraz sa to výrazne zlepšilo - animácie aj modely, nevyzerá to vôbec zle.
  • doufám že zas bude mise v zoo, aby se krom prudérních moralistů na*rala i PETA *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit