Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • každy kdo to s hraním myslí vážne a i ten kdo hraje jen priležitostne by si mnel koupit PC. pochopili to i vyvojari kteri uz pro konzole exkluzivne nic nevyvijejí, s vyjimkou titulu dotovaných prímo Sony, co jim vykryje ztráty z prodeje.lol *2*
    • Ldi by meli hodnotit hru, sdilet nazory a myslenky k tematu, ale misto toho se proste najdou existence co sem tahaj nesmyslny komentare typu PC vs KONZOLE. O co Vám jde lidi??? Tak to nekomentujte když se Vám neco nelibí. Hrat to nebudete tak o co de??? To jste nejakym zpusobem zakomplexovaný nebo co ze se tady musite vylejvat. ? NECHAPU

      TAKZE ADMIN TADY DA INFO K BLOODBOURNU A ZA CHVILI SE TU BUDOU RESIT BABOVRESKY....hosi vy uz vazne nevite co by.
    • Draken69CZ
      Spíš by neměl být slepě vázaný jedinou platformou.
      • pravda, ale nabušené pc je základ
  • Alucard
    O Dela0 bych měl rozhodně zájem. Jako pokusné morče v mém výzkumu, který se zabývá tim, že na Pcčkáře působí herní vlny blbosti daleko více než na konzolisty, by byl pro mě neocenitelným subjektem. Co tak si domluvit schůzku?
    • Já si s tebou rád dám schůzku pokud ti nevadí utrhnutá hlava na závěr večera *1*
    • del0
      Hmm, ne díky. Zkus radši Gajínka, ten bude určitě pro. A můžete si hrát s páčkovačema na morčata do aleluja.
  • P*del0 zase trolluje. Copak nudíme se? Hypsterské hovňoušké wanna be yntchelektuální glitchstarterovské slátaninky v cool 8bitovém provedení došly?
    Zase PC pakáž bulí. Moc se směju muhehehehe
    • ty máš tak blbej nick a tak blbě píšeš, že tě vůbec nemá cenu ani číst :-)
    • Slušná křeč...Co taky čekat od zdejšího tragéda *3*
  • del0
    Mno, přístí týden vychází jen jedno RPG a to se jmenuje Pillars of Eternity. Tuhle vyhypovanou mlátičku si pak můžu zahrát u kámoše při pivku for fun. Ještě tak kupovat kvůli jedné exkluzivní mlátičce krabici za 10k, bych si musel připadat jak exkluzivní č*rák, co nastavuje Soníkovi - prostě jako tady ten místní klučina jménem GGGay.

    Btw, už se těším na Olejníka a jeho "profesionální" recenzi, plnou objektivity, neignorování chyb a nefanboyství. *15*
    • Soudit něco před vydáním, když si to ani nehrál je stejně ubohý jako kecy co tady vedeš. Jsou tu lidi co hrají rádi a zahrají si každou dobrou hru, a je jedno jestli na Xbox, PS4 nebo PC. Nejdřív to dohraj do konce a pak tady něco plkej o tom co je RPG nebo ne. Kdyby nebylo Sony tak by tu bylo tisice PC her které vypadají jedna jak druhá, Za PS4 jsem rád zaplatil a za Bloodborne rovněž, protože moc dobře vím jak jsem se bavil u Demon Soul a Dark Soul. A taky moc dobře vím jak jste Vy, rádoby shora hrající myší klikajíci PCkaři prosili o to, aby vám předchůdce tohoto titulu předělali i na PC. A ty tu teď brečíš zase. Neplatˇ, nemusíš, vem si PC a bež si někam do hospody zahrat Pillars of Eternity. Ja si Bloodborne zahraju rad a ne jednou.
      • a jak víš, že to nebude opravdu nepovedená, špatná hra, že ji budeš hrát několikrát? jak to můžeš vědět, když ještě nevyšla.. ono soudit něco před vydáním je nesmysl
        • Protože hra na bazi Soul neni o jednom dohraní. Mimoto kamarad uz ji hraje a je je z ni opravdu nadseny. A to nebyl zrovna priznivec teto hry. Jednim slovem pecka ji oznacil a nepochybuji ze se pridam. :-). MAs recht jeste sem to nehral, ale koukal jsem na stream nekolika lidi co ji uz hraji a je mi lito ze nemam takove stesti jako oni ji uz proste hrat. Uz jen 2 dny a presvedcim se sam. A kdybych nic nenapsal znamena to ze se kvele bavim :-) a nebude cas tu vubec psat. Obvzlaste pak kdyz chce nekdo zrejme spise prudit a ne hrat.
    • Kozy
      „BB mám u řitky. Tyhle konzolové mlátičky nehraju.“

      Legrační figurka, Bloodborne ho nezajímá, přitom nevynechá jedinej článek.
      • del0
        "Legrační figurka, Bloodborne ho nezajímá, přitom nevynechá jedinej článek."

        Legrační je tak akorát to, jak ti můj odlišný názor na tuhle hru a celou DS sérii očividně trhá žíly. A to mě baví. Tady má každý právo psát názory k jakémukoliv článku ho napadne a ty s tím nic (krom papouškování jedné věty dokola) nemůžeš nic dělat. Tak si vem kapesníček a přestaň už brečet.
      • Kinet1c
        Nie je to to iste, jeho zaujima clanok, nezaujima hra. Je tu rozdiel, mozno rad cita :D.
        • A mozno je ocas
    • fakt už příští týden? juhůů

      pro mě ale úplně jiný žánr, true oldschool rpg vs diablovka
    • Erien
      Proč bys měl kupovat krabičku za 10 tisic kvůli jedne hře? Her na to vyšla spousta a budou další. Nebo si myslíš, že po dohrání bloodborne se ti spustí autodestrukce? A spojení objektivní recenze bych rad viděl. Vždycky bude recenze ovlivněna pocity a taky tim jestli je někdo, třeba fanoušek serie. Jenže to bys musel číst text recenze v kterém to jde vyčíst, ne jen verdikt a číslo hodnocení
      • del0
        "Vždycky bude recenze ovlivněna pocity a taky tim jestli je někdo, třeba fanoušek serie."

        Hmm, nope. Potom je to špatná recenze. Recenze má být nestranná. Doporučuju nastudovat základy ČJ.
  • Před zhruba 2 lety diskuze na Games za něco stali člověk se i někdy zasmál ale to co se tu objevuje poslední dobou je neskutečný odpad.
    • Nejhorší je že s tím admini nedělají vůbec nic. Asi se bojí, že by ztratily velké procento náštěvníků.
      • Odešlo by tak 8 lidi co tu to jen hnoji
        • Odešel by jen ggg.
          • Veř tomu že by odešlo mnohem víc lidí ale to se bohužel nestane
  • Mazec, dokonce i youtube diskuze, což bývá obvykle nejhlubší dno, jsou v podstatě rozumější než tady games. Tleskám pánové, PCtardi dosáhli nového dna.
  • Draken69CZ
    Chtělo by to promazat trošku jsme tu nablinkali *9*
  • La_Furia-Roja
    Vypadá to naprosto grandiózně. Tohle zadupe trapného Geralta i shity z KickStartu hluboko, ale sakra hluboko do země...
    • La_Furia_Roja
      Prosím používej svoje nicky... Vím, že tebe tu nikdo nebere vážně ale podle těch nesmyslů stejně každý pozná jaký jsi nevyzrálý, přiteplený zoufalec.
    • to by musel bejt Bloodborne na PC :D
    • Praveze som dost sklamany, bola to pre mna jedna zhier co som urcite planoval kupit na PS4 ale po asi pol hodine hrania na GDC ma to vobec nenadchlo, skor naopak a to hovorim ako clovek co presiel vsetky Souly. Je to take preplacane, uz to nema to caro predoslich hier :/
    • myslím že opravdoví fanoušci rpg dají prednost pillars of eternity
      • residentevilfans
        Pillars of Eternity si dam kdyz se naseru u bloodborne. Dam kafe a vychladnu. *4*
        • La_Furia-Roja
          no než dohraji BB, tak to snad opraví to největší bugy, tak pak to určitě zkusím, jedna z mála her z KS, která má slušnou atmosféru, ale na BB se to samozřejmě nechytá. Hrál jsem betu a ten combat je k u zoufání nudný...
      • La_Furia-Roja
        Opravdoví fanoušci her dají přednost Bloodborne, protože žádná jiná hra nenabudí takový zážitek z hraní jako hry od FS a vůbec ne izometrické RPG. Navíc PoE bude další rok v Early Accesu, než vyladí tu tunu bugů. Mně stačilo zabugované Divinity, to byl takový druhý Skyrim, jak po stránce scénáře, tak v množství bugů..
        • Kinet1c
          Ja uprimne chapem majitelov PS4 konzol, musia byt totalne zniceny, ze na ich konzolu vysla tak jedine Order exkluzivka a to je tak vsetko a teraz dostavaju druhu hru, tak musia hned hlasno vykrikovat aka pecka to bude, lebo to bude len pre ich konzolu. Uprimne ich strane lutujem. Kupily nieco co je akurat tak na chytanie prachu (momentalne).
        • del0
          "protože žádná jiná hra nenabudí takový zážitek z hraní jako hry od FS a vůbec ne izometrické RPG"

          KKKKKKK Cpt Sonyboy *15*
  • residentevilfans
    Nightmare edice uz se blizi! Ted si muzete pobrecet jaka jsem konzolova sra... ,ze si PC hrac koupil PS4. *5* *15*
    • Draken69CZ
      Nn palec hore užij si hru a pak bych prosil postřehy neFanBoy hráče *3*
      • kennyB
        Proč neFanboy hráče???
        • Draken69CZ
          Špatně jsme to napsal, ale nechtěl jsem to okecávat, myslel jsem od někoho kdo to nebude vychvalovat jen protože to vychází pouze na PS4, jinka bych si rád poslech názor někoho kdo má Souls sérii prolezlou skrz na skrz a pak by to objektivně zhodnotil, to znamená že zmíní jak pozitiva hry ta i to horší a nebude jak jsme tu celkem často svědky, okecávat chybu tak dlouho až z toho udělá zlatej bobek, to myslím napříč platformami, ale nedávný případ je zrovna z PS4.
          • kennyB
            Aha, takhle. Já jenom doufám, že SoSad a Fire zase budou natáčet...
            • Draken69CZ
              SoSad by chtěl co říkal, ale nemá PS4, tak snad Fire bude mít aspoň půjčenou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit