Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "...přestože výsledek není perfektní, je až překvapivě dobry. Pokud tedy kupujete Battlefield jen kvůli multilayeru, pak nemusíte ztrácet naději. Autoři totiž ..."

    a to je prosím první odstavec recenze, kdy jsem přestal číst, k**va lidi čtěte to po sobě, případně bych možná doporučil dlouhodobější návrat do skolních lavic..
    • Tobě tam taky chybí háček a čárka *3* tak nevyšiluj, proboha, stát se to může...
    • Rejsek
      Preklep ale nema nic spolecneho s gramotnosti, hlupaku a lze ho jednoduse odstranit. Bohuzel tva psychicka porucha "reseni kazde blbosti", uz asi tak jednoduse odstranit nepujde;-)
  • Jen 6/10? To tentokrát poslalo EA tak málo? *5*
    • hold na blivajz nemaju a redakcia je uz rozmaznana.
    • poslali jen pro +5bodu mysleli ze to bude stacit...*3*
  • ja se tesil na volejnikovu recenzi s 8/10 *9*
    • a fanousci poradne policajni prace, v tomto pripade rizeni tanku, si mohou pricist +1 bod.
  • logika některých lidí mě vážně udivuje.
    nehrál si to tak nemáš právo se ozvat......
    hlavně nesmíš pirátit......
    Takže vlastně nejlepší by bylo koupit originalku za plnou cenu v den vydání zahrát ji a zjistit že je to naprostá kravina a teprv potom by člověk dostal možnost ji hanět. V momentě kdy to člověk koupí tak vydavatel VYHRAL A JE MU NAPROSTO U ČOKODIRKY že se vám to nelibí. Tady jde o prachy ne o to jak jste spokojení.
    A někteří to evidentně vubec nechapou
    • Vegen
      Ty čokodíro :D. Od prvního zapnutí hry máš 24 hodin na to, aby si bez udání důvodu chtěl vrátit peníze :D. A světe div se ono to funguje :D Dokonce nemusíš tu hru ani pirátit :D https://www.origin.com/en-ie/great-game-guarantee
    • Jack1947
      Tak tak ...
    • skor si strelim gulku do hlavy nez by som za nieco taketo dal plnu cenu, popravde skor by ma musel niekto 5 minut topit v zachode nez by som za to dal aspon 5eur.
      • C-BEAM
        dnes majú ľudia fakt divné fetiše *1*
    • 1+
  • To je zase ufňukanců, půlka z Vás tu Hardline ani nehrála a melete ho.na
    Nechápu proč čtěte recenzi a jak u ní poznáte, že hra stojí za houby. Běžte si hrát MINECRAFT.
    • no ja ani recenziu necital, ja sa zabavam tu v diskusii.
    • no já myslel že recenze tu jsou aby jsme z nich poznali jestly hra stojí za houby....... *7*
    • Krescz
      jak u recenze poznat, ze hra stoji za houby:
      1. přečíst recenzi
      2. jít postavit barák
  • Krescz
    clovek si rekne, ze to uz po BF4 nemuze byt horsi a ono je *15* ...vidim to, ze dalsi dil oznami za mesic
    • Pristi tejden vyjde...
  • Hodnoceni je nadnesene.Pokud bych vzal neznaleho hrace a ukazal mu bf3 bf4 a tudle slataninu rekne ze jto jedna a ta sama hra akorat preskinovana.Kdyz si vezmu bf3 na ktery sem se tesil a totalne me zklamal.Jiste vsichni zazili metskou mapu vstup do metra a zakopovou valku kdy znicitelnost prostredi byla nula nula nic.Tisice naboju a vybusnin a oloupala se omitka.Hraji bf bad company 2 a muzu rict v demolici se clovek vyradi a moc mist na schovani neni.Je ale videt ze ze se vraci hodne novacku a dela presne to co v bf3 ci bf4.Schova se do baraku a mysli si ze tam bude schovany a neznicitelny.Staci jedna rana granatometem a borecek je fuc i s kusem zdiva.
  • Recenze je napsaná pěkně, jen hodnocení bych dal ještě o bod dolů za EA nechutný hype, lhaní a nehoráznou cenu. Jak tu bylo řečeno, inovace MP v podobě osekání všeho co šlo, míň zbraní, techniky a fyziky na úkor rychlosti, pardon, nic pro mě. Kampaň, kde z 50ti minut hraní fakticky ovládám postavu/střílím cca 15 minut!!??? Wtf?? Tohle je ta kulervoucí kampaň, jak EA tvrdí? Jak tupá opice mačkat F (pro konzolisty X, nebo čtvereček?) když to hra zrovna dovolí a jinak čumět se založenýma rukama? Super kampaň, z toho su vážně hotovej. Tupý rádoby hustý hlášky, kdy slovo F*CK je hlavním tahákem dialogů? A v MP ty tupý hlášky nabývají nabývají přímo hmatatelných rozměrů jak mě sr*ali, je to úplně k pláči.

    S CoD sérií jsem skončil po přešlapu MW3, který jsem si zatraceně neměl kupovat, uvěřil jsem hypu a nehorázně vyhodil prachy z okna. Od té doby už CoD mé peníze neviděl, a panečku že jich od té doby vyšlo. :-) U BF série jsem udělal stejný přešlap u BF4, který ani už nemá cenu komentovat, všichni už to známe. Takže já dělám pápá EA, BF je pro mě mrtvé, zůstávám u BF3 (teď jsem teda začal ARMA3, což je panečku jiný kafe).
    Pokud to dají zadax k levelu, tak si to zkusím. :-). Jak psal autor recenze, je to spíše pro nováčky, kteří jsou BF ještě nepolíbení nebo pro lidi, kterým se taková bezduchá tupost líbí, ale proti gustu.........
  • Ja to hovorim uz fest dlhu dobu... EA skratka sux na vsetkych frontoch. V tomto desatroci sa im podarilo vydat snad len jednu vcelku vydarenu hru (ano, vlastnim ju, vratane vsetkych DLC) a tou je BF3. V danom pripade este bolo vidiet aspon aku-taku snahu o vcelku slusnu optimalizaciu (to sa vsak tyka DICE)... lenze vzhladom na nekonecnu nenazranost EA im to nedalo a BF4 vydali iba ROK (!!!) po BF3. Azda kazdy, co len priemerne zmyslajuci clovek, by si myslel, ze stvrty diel vydaju NAJSKOR cca po dvoch rokoch, tym skor, ze BF3 dokazal (i vdaka mnozstvu DLC) hraca zabavit na cele hodiny. Lez, nieeeeee. Ved predsa prachy navyse sa vzdy hodia, no nie? *7*
    Spominam si, staby to bolo vcera, ako vyzerala beta BF4... nieco tak STRASNE najma co sa komplet odflaknutej optimalizacie tyka... mnooo, veru tym sa rozhodne zapisali do dejin. A to tym skor, ze nasledne hru i napriek XYZ staznostiam hracov (bol som medzi nimi) skratka s kludom vydali, ale nazabudli naslubovat hory-doly, ako sa postaraju o opravu vsetkych chyb. BUEHEHEHE, NESKUTOCNE!!! Osobne som si napokon zakupil i tento kus (lez, napr. na posledny DLC som sa doteraz vydlabol a ani neviem ci to zmenim a hru "skompletizujem"), nechal som sa mierne uniest tym, ze skratka dielmi BF2 a BF3 ma -- sr*ci jedni -- skratka "dostali". Jasne, ze som nakoniec na BF4 nadaval ako chroma vrana a nadavam nan dodnes, AVSAK... Co je podstatnejsie, v danom case mi ani vo sne nenapadlo, ze ti psychopati uz planuju kvazi "dalsiu" hru z prostredia Battlefield. Resp. ich marketingove oddelenie rozhodlo, ze hre Hardline daju privlastok Battlefield, hoci uz na zaklade uplne prvej bety spred vyse roka, ktoru som si trufol vyskusat, mi bolo nad slnko jasne, ze to s Battlefieldom nema spolocne VOBEC NIC. Lenze preco nenalakat tupe ovce (a ano, priznavam, ze tym, ako som mierne bez rozmyslu zainvestoval do BF4, i ja sam som si mohol/musel sebakriticky zabeeeeeekat) na chronicky znamu hernu znacku??? Ak by aktualnu hru pomenovali napr. len slovom Hardline, minimalne by zo seba neurobili dokonalych kr3tenov. Lez, nie... To by sme predsa nemohli mat tu cest s jednou najdebilnejsich distribucnych spolocnosti sucasnej doby...
    Btw, trufam si povedat, ze to sa im uz viac vydarilo zafungirovat napr. na scene tabletov -- mam konkretne na mysli relativne vydareny napad s titulom Battlefield 4: Commander. Je totiz paradoxne, ze hranie tohto vytvoru ma z hladiska BF4 bavi zvacsa 100x viac, nez blbnutie s BF4 na PC, ktore sprevadzaju takmer nonstop nadavky na katastrofalnu optimalizaciu a chyby, ake by clovek prehliadol, ak by este stale islo o beta verziu a nie hru, ktora v case vydania rozhodne nestala "par supakov". Lenze ako azda vsetci vieme, EA v snahe o dalsie, dalsie a zase dalsie zisky, uz pred casom oznamila, ze v pripade BF4 sa to vsetko neskonci piatym DLC. Preco by sa aj malo, ked DLC titulov mozu pokojne vyrobit este min. dalsich 5 a nahrabat sa takym megalomanskym sposobom, aky snad ku dnesnemu dnu nepredviedla ziadna ina distribucna korporacia.
    A pritom, co je najsmutnejsie, jasne si spominam, ze pred vydanim BF4 sa hracov snazili dostat najma na pritomnost tzv. "Levolution", co... ruku na srdce... nebol vobec zly napad. Akurat bola smola, ze sa tato idea zrodila v chorych hlavach psychopatickeho EA. Ved sa zamyslime... slavny "Levolution" mohli pokojne implementovat (ked uz aj nie v zakladnej hre) do jednotlivych DLC este pri BF3. Engine na to rozhodne bol pripraveny, nakolko ako vieme, jediny rozdiel medzi oboma dielmi spociva v tom, ze BF3 fici na Frostbite 2 (a doteraz po grafickej stranke vyzera pri MAX detailoch viac nez solidne), nuz a BF4 sa snazi "honosit" enginom s poradovym cislom Frostbite 3. Len skoda, ze pri nastaveni oboch dielov na MAX detaily som nikdy nemal pocit, ze by tretia generacia Frostbite prinasala nejake extra zasadne graficke rozdiely (napriek tomu HW narocnost stupla prinajmensom o 50%).
    Takze... z mojho pohladu stacilo doteraz ostat pri BF3 a jeho DLC (pre mna za mna by som v danom pripade pokojne prijal este i 2-3 dalsie DeeLCecka), k tomu pridat funkciu "Levolution" a voila... mali by sme tu tretie pokracovanie Battlefieldu na obstojnej urovni, hoci trebars aj bez Commander modu. Prinajmensom po legendarnom BF2 by si ti imbecili nenarobili taku hanbu, ako po vydani BF4.
    Nuz... fakt netusim kto/co EA konecne aspon ciastocne zastavi pred skazou a destrukciou, ktoru sa rozhodli aplikovat na herny priemysel. Iste je, ze Hardline (nie, nedonutite ma pouzit oznacenie Battlefield pri tomto prisernom paskvile) je kravina prvej kategorie, pred ktorou by nas ochranil snad len frontalny utok na servery, ktore danu h0vadinu veselo prevadzkuju.
    Fhuuuu... ano, rozhodne som to s dlzkou komentara prehnal, no nemyslim si, ze by som tu tlachal "do vetra". Zaroven moj nazoru nikomu nevnucujem, pre mna za mna pokojne vyhodte z (W)okna peniaze za hru, ktoru pritom uplne hravo strci do vrecka napr. cela seria GTA.

    Takze pardon, ale jdu blejt, velebnosti... *11*
    • nemoh si spat bo co? *1*
  • Nerozbrečte se tady,,, nikdo to hrát nemusí ale hejtovat musíte všechno ? byl bych hrozně zvědavý co teda hrajete šašci,,, každou AAA hru tady hejtujete a ani sami nevíte proč, jenom doufám že nějaký lidi co se rozhodují koupit nějakou hru podle recenze nečtou vaše ubrečené kecy ( ne addblock ničí tenhle web ale blbc.i na chatu) žádná debata ani rada, nic jenom hejt,,,
    • Souhlasím s tebou, půlka z nich hru ani nehrálo. Staré nadávat nemůžou tak nadávají na hru, jediný s čím si hrají jsou jejich piňdíci.
      • Já stíhám hrát Battlefieldy i si hrát s pindíkem, ale starý se, pravda, nelíbilo ani jedno :D Tak teď už mi v životě zůstal jen pindík a nadávání na Hardline, je to tak jak říkáš...
        • ty si sa mal hrat BF a zena s tvojim pindikom. nechapem ze ta to nenapadlo.
          • To se zkoušelo, ale moc dobře to nefunguje - blbě se soustředí a byl jsem pořád mrtvej *1* Jí se spíš nelíbilo, že si pořád s plnou pozorností nehraju s ní. Místo aby sedla do tanku a udělala pořádek na bojišti místo doma...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit