Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mají souboje s bossy i nějakou oduševnělejší taktiku, než uhýbat útokům a jednou za pět minut zaútočit a furt tak dokola? z toho, co jsem viděl mi připadalo, že to moc o ničem jiném není. každopádně mě ta hra velmi zaujala. ds se mi dlouho válí na steamu, tak to možná prubnu, než bloodborne vyjde na pc
  • Tak toto je naozaj zvláštne. V recenzii na Dark Souls 2 autor vytýkal závažnejšie mínusy ako nezaujímavý bossovia, málo temná atmosféra, slabá grafika, ale hre dal desitaku. A tu v recenzii je hra vychvalovaná do neba, že má lepších bossov než Dark Souls 2, že je to temnejšia hra a vytýkané sú len detaily. Ale má to o stupeň horšiu známku než Dark Souls 2. Tak kde je problém ? Prosím pána autora o vysvetlenie.
    • Pán autor se holt nechal u dvojky Dark Souls strhnout, jako většina recenzentů. Bohužel. Ona to nebyla špatná hra, ale prostě byla o level jinde, než ostatní ze série, což se nepozná hned...
  • Po roce a půl první Ps4 exklusivita, která nestojí za houno. Já si ten kepl snad koupím, jako doplněk k pc elite race *5*
  • Rhulad
    Je trochu(vlastně docela hodně) s(S)mutné, že to ma nižší hodnocení než produkt dělaný jen pro peníze(Dark Souls II). Jenom level desing je oproti DSII světelné lígy napřed, to samé atmosféra či grafika. Tady se rukopis mistra nezapře.

    Jinak tohle vypadá na plodné období, vypadá to, že i Pillars of Eternity se povedlo a navíc vyšlo Stvoření temnoty od Eriksona *14*
    • nechápu jak může Erikson psát tak rychle a stejně pořád píše velice kvalitně
  • C-BEAM
    škoda, že graficky je hra vzhľadom na slabší HW výrazne degradovaná, čo je vidieť na kvalite shaderov i mnohých textúr a kvalite osvetlenia, pretože z výtvarného hľadiska je to naprostá bomba.
    • Tak třeba mě se to z výtvarného hlediska vůbec nelíbí a animace toho panďuláka - děs... *13*
  • Dneska koupena PS4 s Bloodborne a můžu říci, že jsem maximálně spokojený s obojím. Bloodborne je fakt boží hra a za tenhle rok jsem nehrál nic lepšího. Rozhodně doporučuju.
  • Vogon
    Jediné negativa této hry jsou způsobeny špatnou platformou. Člověk by čekal, že když je to exkluzivně na PS4, tak si Sony ohlídá, aby to jelo dobře, ale co by, hra jede většinou okolo cinematic 27 fps a loadingy jsou něco příšerného(Částečným řešením by bylo, kdyby jako v předchozích dílech na obrazovku při loadingu vyskočil popis nějakého itemu) a bílý nápis Bloodborne je jenom zhoršuje. To by bylo k, jako vždy u her od Fromsoftu, zprasené technické stránce, která mi jako vždy pije krev(...heh).
    A mimochodem, docela mě překvapuje, že všichni už zase přehlídli boží voice acting, který doprovází každou Souls hru(Dark Souls 2 ze slušnosti vynechme, Demon's Souls odpusťme špatnou kvalitu zvuku), ne v každé hře poznáte, že tamten chlapík se srpem v té kleci je zm*d už podle toho jakým tónem vás pozdraví.
    • Rhulad
      jo mohlo to vyjít i na PC, na PS4 to vypadá fakt dobře, ale na PC pěkně s péčí Duranteho a GemFX by to bylo ultimátní...
      • Pořád doufám, že výjde, ale spíš ne, kdyby snad náhodou ano tak mi přibude další dobrá hra v knihovničce na steamu
  • Caincz
    Je to naprostá bomba. Fakt mám radost, že po menším zklamání v podobě DS2 je Miyazaki zase zpátky u kormidla. Ani na okamžik nelituju peněz za Nightmare Edici, po dlouhý době sběratelka, co má koule. Pokud by se chtěl někdo kouknout, tak tady moje video s unboxingem: https://www.youtube.com/watch?v=_tAmaGB06M8
    • martin.zima.98
      Máš nějak moc tlustý ruce *15*
      • Nj, klasický vepřoidní nerd..co už..:)
    • Veskoslav
      Tak tu psací sadu bych bral všude sebou:-D
  • Veskoslav
    Vizuálně se mi to moc líbí. Dokázal bych si představit nějakou tu hru v tomto prostředí s tématikou Cthulhu:)
    • Kozy
      Tak ono tam pár Lovecraftovskejch monster je.
      • Veskoslav
        Tak to by bylo, aby tam aspoň jedno nehodili. To prostředí si o to přímo říká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit