Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, taky můžu poslat klíče, mám myslím ještě 3 volné.
    • Prosím zašli klič na Axarek@seznam.cz
    • Jestli mi muzes poslat na jan.hesko[at]gmail.com dik
  • kdo chce klic, at si me prida optimus111@seznam.cz, vecer vam to nahodim
  • e4yj8z-vk2e-67jwr4-xf2n-hb9vpk
    4f74ee-66h7-mtcp7e-x6gn-fep2cn
  • nejvetsi problem hry jsou zatim DOTA a LOL hraci ktery nedokazi pochopit vyznam slova TEAM play drzi se na jakesi svoji linni a uplne ignoruji ze se jedna o jinou hru a tim padem velice rychle posilaji svuj tym do kopru. V teto hte neexistuje JA SEM KILLER. Vsechno je teamově vas vykon neznamena nic pokud nepomuze teamu.

    Kazdopadne az to decka pochopej bude to kompletni zabijak doty a lolka
    • Jojo taky jsem to ted ukazoval kamarádovi co hraje jen lol. Když jsme hráli začal mi nadávat proč obsazuji nějakou sky temple a nepushuju lajnu. Když pak viděl co udělala temple tak se jen naštval a šel pryč .. pry ho nebaví tohle a radši bude jen killovat ostatní .. (19 let) žadný kid :D. Tak snad heroesy budou hrát fakt jen normální lidé co mají zájem o team play jak říkáš :)
      • Vegen
        Pro hodně lidí bude Hots problém, protože si nemůžou honit EGO jak jeden člověk vyhrál celou hru :D
        • Bohuzel fakt, ze jeden clovek muze celou hru zk*rvit je tam stale, ale to uz asi k teamovym hram patri.
          • jsem si vzpomněl na scénu z IT Crowd o týmů :D
            kdo neví nebo si nepamatuje : https://www.youtube.com/watch?v=1nPVAh78n34
  • gregc6-7zvv-yt95kb-nz2r-htfdyd
    dn862r-mnx9-bbg86k-6wdb-np46f7
    7zfphd-n6fx-9rvhc7-6mrk-8ehyye

    možná přepsat velkýma
  • Kdyby měl někdo zájem o klíče do bety tak napište, mám 4 volné...

    EDIT: klíče už nemám
    • LTM3
      Ahoj, tak bych měl zájem. Email: lthenovi@gmail.com. Díky :)
      • Taktéž posláno
    • Ahoj mel bych zajem o jeden klic prosim.. barakoas@seznam.cz
      • Posláno
        • diky moc! *4*
    • Taktez mam 4 volne klice pokud nekdo chce...

      edit: odeslano pro ice,voythan,Mazuur

      porad zbyva 1 klic
      • Mazuur
        Ahoj, pokud ti ještě nějaký klíč zbyl, tak mi ho prosím můžeš poslat na Mazuur@tiscali.cz, díky moc. :)
      • voythan
        Ahoj, prosím o klíč na dvorak.vojtech@gmail.com, díky ;)
      • ak to plati, poprosim na ice@host.sk
        dikes :]]
    • kdyby si byl tak hodný,prosím pošli mi 1 klíč na email: double.d.master@gmail.com .moc děkuji :)
      • Odesláno.
    • Ak by si bol ochotný mi jeden poslať bol by som veľmi vďačný. mail: matty@centrum.sk
      • Posláno.
        • díky moc
    • Na g2a stoji klič asi 0.33 dolarů, takže není problém se tam dostat, pokud by jsi měl klíč zadara tak pošli prosím :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit