Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    První BO super. Druhý o něco slabší. Ale i tak se na BO3 těším. Takový MW3 ,Ghosts a AW jsou totální odpad.
    • He7he
      Totální odpad je třeba Dota, tohle alespoň baví. Souhlasím ale s tím, že oproti dřívějším kouskům to jsou díly poněkud slabší i když Modern warfare 3 naopak své podsérii ostudu v žádném případě neudělal.
    • jindra.veliky
      spis naopak. MW serie me bavila narozdil od Black Ops
  • erikse
    Fakt jsem docela doufal, že se to vráti zpátky do WW2. Škoda, valčící roboti moc atraktivně pro mě neznějí. *16*
    • Taky jsem doufal, obrovská škoda. Nezbývá než projet call of duty 2 po 150té a brothers in arms to samé. Teď zase jen svítící pušky, samonaváděcí granáty, štíty a neviditelné roboty :(...
  • už dost budoucnosti! Zpět 2. světovou válku.
    • Souhlas. Už je té budoucnosti njak moc. CoD4 bylo docela super (svěží vítr), mw2 taky super. Ale pak už to šlo nějak dolů. Ikdyž musím říct, že Black Ops 1 mě ještě docela bavily, kromě příšerné optimalizace.
      • VaZqeZ_EU
        Spíše se mně zdá, že ta budoucnost ve hrách je stále stejná. Bohužel žádná, nebo jen minimální invence zobrazení budoucnosti, vede nevyhnutelně k nudě...
    • Raději další Brothers in Arms! Jediná hra co uměla udělat druhou světovou pořádně ohl. singlu.
      • He7he
        Kdyby se toho chytl Gearbox se svým momentálním heroicky tendenčním retro-komedy-tyjátr--inovačně-iluzorně-justičním kursem, tak z toho nevyjde nic, co by mělo téhle původní charakteristice dostát. Už Hells highway nebylo úplně výsledkem předpokládaný a snaha na značce postavit šaškárnu to korunovala. Vidět pokračování kolem Bastogne bych si nechal taky líbit, jenže Pičford bohužel nemá na to náladu ani vize ani plány.
  • conflig
    První BO super! BO2 bylo odpad.. trojce teda moc šancí nedávám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit