Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • erikse
    Fakt jsem docela doufal, že se to vráti zpátky do WW2. Škoda, valčící roboti moc atraktivně pro mě neznějí. *16*
    • Taky jsem doufal, obrovská škoda. Nezbývá než projet call of duty 2 po 150té a brothers in arms to samé. Teď zase jen svítící pušky, samonaváděcí granáty, štíty a neviditelné roboty :(...
  • už dost budoucnosti! Zpět 2. světovou válku.
    • Souhlas. Už je té budoucnosti njak moc. CoD4 bylo docela super (svěží vítr), mw2 taky super. Ale pak už to šlo nějak dolů. Ikdyž musím říct, že Black Ops 1 mě ještě docela bavily, kromě příšerné optimalizace.
      • VaZqeZ_EU
        Spíše se mně zdá, že ta budoucnost ve hrách je stále stejná. Bohužel žádná, nebo jen minimální invence zobrazení budoucnosti, vede nevyhnutelně k nudě...
    • Raději další Brothers in Arms! Jediná hra co uměla udělat druhou světovou pořádně ohl. singlu.
      • He7he
        Kdyby se toho chytl Gearbox se svým momentálním heroicky tendenčním retro-komedy-tyjátr--inovačně-iluzorně-justičním kursem, tak z toho nevyjde nic, co by mělo téhle původní charakteristice dostát. Už Hells highway nebylo úplně výsledkem předpokládaný a snaha na značce postavit šaškárnu to korunovala. Vidět pokračování kolem Bastogne bych si nechal taky líbit, jenže Pičford bohužel nemá na to náladu ani vize ani plány.
  • Kozy
    Advanced Advanced Warfrare?
  • Když se zuby nehty brání WW2, tak ať tu budoucnost udělají trošku neobvyklou.

    Buď ať jdou do extrému a udělají něco z doby kdy už se dávno kolonizují planety.
    Nebo období post-apokalyptický. Nebo nějaký šílený cestovaní časem. Nebo něco temně kyberpunkového na motivy P. K. Dicka, nebo Gibsona.

    Takhle pořád omílají to samé téma boje s terorismem.
    • He7he
      Žádná Killzone odnož se od toho čekat nedá, ale podle prvních nástinů to zavání trochu po terminátorsku a třeba to představí vizi světa, kde že nejen zůstávají protivníkem nějaký ty radikální skupiny, ale že ten závod v technologii se tak nějak vymkl z ruky.
      • Co to proboha meleš?
  • Posledních pár dílů mě nestálo ani za to, abych to kradl *11*
  • to at si strcej nekam
  • Nové Cod mně zajímá tolik jako třeba počasí na Aljašce
  • Duty Ex: Prepubescent Warfare
  • V tomhle dile zmacknete na zacatku X a na koncu X, mezi tim bude 6 hodin tuposti, debility a zoufalstvi.
    Testeri sou pry opice, ktery umi zapnout a vypnout konzoli.
    • To ti jako vazne nejaka kampan v COD trvala 6 hodin ??? *1* *1* *1* Bych chtel videt ktera ... kdyz jsem se premlouvil k zahrani GHOSTS nebo jak se ten smejd jmenoval tak za 3h +- bylo po vsem
  • Call of Zbytečnost 94: Hvězdné války *7*

    Proč to probůh dělají... proč...
    • Protože to "nenáročný spotřebitel" stále kupuje. Až se lidi proberou a přestanou tenhle předražený průjem kupovat, tak to přestanou i vydávat (vyvíjet je moc silné slovo vzhledem k tomu, že drtivá většina obsahu je pouze přetexturovaná verze her předchozích a nebo dokonce scén ze stejného ročníku).
      • Tohle se bohužel nestane, stádo to bude kupovat pořád... takže se asi žádného smysluplného restartu série nedočkáme, když se jim tohle "copy'n'paste" zamlouvá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit