Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opět další herní průjem. Ale když to ty d3menti kupujou tak proč jim průjmu nedopřát víc.
    Taky mi chybí COD z prostředí a z doby která ma hlavu a patu, ale zdá se, že návrat tam je Scifi :)
    Celkově se zdá že starý dobrý herní série míří do goven. Viz Hardline atd.. no uvidíme.
  • Dobrý, interaktivních filmů je málo. Ještě velkou dávku onoho trapného amerického patriotismu a je z toho větší kanál než televize *11*
  • Magister_Peditum
    A další díl už bude CoD: Matrix. *15*
  • Mne sa prvý black ops náramne lúbil, kampaň bola perfektná a multiplayer hratelný až dovtedy kým nezačali dlc vychádzať , stravíl som tam dokopy okolo 50 hodín, takže ako blops III bude na štýl jedničky tak sem s tým, ak to bude podobné dvojke tak ďakujem neprosím, blops II bola totižto neskutočne debilný diel, pravdepodobne najhorší diel série...ale záverečná pesnička od A7x mu hodnotenie troška zdvihla :D
  • Mart9
    Je vidět, že o tom rozhodují blbouni. Teď je ta pravá doba na návrat do druhé světové. Z tohodle období je herní sucho, navíc 70 let od konce války...
    • "Teď je ta pravá doba..", to je ovšem pouze tvůj subjektivní názor. Proč předpokládáš, že jiní jsou blbouni, ovšem ty máš patent na rozum?
      • Mart9
        Protože mám v tomhle podobný názor jako většina hráčů. N a s r a t na budoucnost, chci hrát reálný konflikt.
        • Dělal jsi nějaký průzkum, že s jistotou můžeš říct, že totožný názor má většina? Zajímají mě konkrétní čísla, výsledky...
          • To ze cod je serie pro blbouny a deti snad vi kazdej *1*
            V budoucnosti bude mit kazda zbran autoaim ale cpat to do soucasnych zbrani to by prece nebylo realisticke !
          • Mart9
            Stačí se dívat kolem sebe průzkume
            • Mart9
              No to je dost. Souhlasná kliknutí u prvního příspěvku jen potvrzují má slova.
            • Přijdeš mi trochu jednoduchej. Nicméně jsem si potvrdil, že se jedná pouze a tvůj subjektivní názor, přičemž v zájmu svého duševního zdraví raději končím.
            • Mart9
              Chceš čísla? Máš je mít. Pro hru z reálného konfilktu je 64,5 % hráčů s mozkem. Na budoucnost jim sere pes a zbytek hráčů.
            • Prosím reálné argumenty, jinak se nikam nedostaneme..
  • USA pripravuje vsechny ty osmilete hrace pro budouci konflikt, az dospeji do naboroveho veku tak ta technologie uz bude aktualni, vymyvani mozku a propaganda primo ve vasem obyvaku
    • Mart9
      *15* Super názor, palec nahoru *15*
      • facepalm
        • Mart9
          Na zasmání fakt dobrý ale
          • zalezi jesti tomu opravdu nevěři, to už by k smíchu nebylo
  • Přijde takhle pan vydavatel Pepa a zeptá se svého Sales Managera: Karle, když uděláme další CoD, převáží výdělek náklady? Spočítej to a dej mi vědět. Za 10 minut volá Karel: Pepo, jo to pude, něco nám to hodí. Pepa řekne: ok, kdo je teďka na řadě? Treyarch, ok zadej jim to. Ať je to do roku a půl vydaný. Já mezitím zavolám Tondovy do marketingovýho ať začnou masírovat veřejnost. Jo a ještě jim zadej ať spatlaj rychle nějakej hi-tech nic neříkající trailer, páč stejně sami ještě nevíme o čem to má zase být.

    A TO JE VŠECHNO MILÉ DĚTI..!!

    Bohužel tohle není pohádka, ale realita. Vydání dalšího CoD je pro mě toálně absurdní záležitost.
    • a co jako kdyz te to nezajima tak proc lezes ty sy jeste horsi nez morgosi s michalovce bez sy dat radeji facku nebo dej radeji celo do zdi ty cype
      • Zdá se že dušan z orlové je přesně model člověka pro kterýho tohle je :D

        Díky za rozesmání, úplně mi to zvedlo náladu. Zvlášť to "sy"
      • Pěkně napsáno, díky. Bohužel i toto je názor na hru, respektive na nechutnej herní business, kde se na hráče už dávno kašle, zejména u těchto značek jako CoD nebo teď už taky řádku let BF série. Já se považuju za milovníka her a když vydím jen snahu o napakování se na někom jiným, tak mě to bohužel zvedá ze židle. Jestli chceš tak si to kup a přispěj jim, oni pak místo rozmyslu a vydávání něčeho kvalitního budou stále pokračovat ve vydávání repetitivního hnoje, protože lidi jako ty si to kupujou. Možná z nostalgie, možná tě to opravdu baví a já ti to neberu. S hrou to úzce souvisí, naopak. Protože hry jako tahle (rozuměj přes kopírák, čím víc tím líp, zjednodušování, vydávání furt dokola toho samého) snižujou úroveň her celkově bohužel. cype.
  • Keyz
    Black Ops III nás zavede do temné budoucnosti.... Do temné minulosti kdy budou další díly nekonečné série Call of Duty.
    • temná budoucnosti je to, že všechny hry jsou jen projekty z KS s mizernou grafiku a bez animací či A.I. To je dle mého temná budoucnost. Takže že by CoD se postavilo KS? Uvidíme. Jsem rozhodně nahypovaný...
  • He7he
    Určitě na jednu stranu velká škodice - pokračování World at war by znělo jednak slibněji a Black Ops 2 podle mýho to avizovaný zasazení slušně vyčerpal. Buď to tam těm třem útvarům tématicky vyhovuje a nebo, a to pravděpodobněji, Activision nemá chuť měnit dosavadní podkladový standardy a prozatím stále zakaneluje tvůrce. Ale zase, tohle studio je záruka kvalitních dílů, ať už je jejich téma historie nebo futuristický srandičky, takže bez obav.

    Tak či tak, s klidným svědomím očekávám kvalitní singleplayer díl. AW nebyl vůbec špatnou záležitostí, ale jakmile se toho chytnou Treyarch, je o výborný a lepší scénáře a inovace v sérii postaraný. Teaser sice toho tradičně ho*no prozradil, dá však z toho mála co bylo slyšet vyvodit, že by se hra mohla znovu postavit na "flashback" scénářích kolem čísel Mason famílie a tím si projít alespoň některý pasáže za vychladnutý války nebo jiných tradičnějších konfliktů. Jsem zvědav na trailer.
  • Žádné WW2, žádné peníze ode mě. Koupil jsem si od nich všechny díly až po MW2. Dál už mě to nezajímá. Stejně jako Battlefield. Naivně jsem si koupi BF4 a dokud se nevrátí k základům a botům, žádné peníze nedostanou. Poslední dva roky her, který by mě bavily, ubývá a přestává být co hrát. Kampaně se zkracují, koridory zužují, nepřátelé nabíhají na mušku, příběhy a hrdinové nestojí ani za zmínku(proti hrdinům z řady CoD je i David Jones z IGI AAA hrdina), multiplayer striktně online a pouze proti živým hráčům, protož studia jsou líná už i programovat boty, i když to zvládné obyčejný moder (Viz boti do CoD 4), ale ceny se znatelně zvyšují(viz Far Cry 4(alias reskined Far Cry 3 alias reskined Far Cry), indie scéna se vrací do dob automatů, rozuměj úchylných remaků 2D groteskností(a přesto to lidi žerou)... jedním slovem tragédie. Opravdu takhle dlouhé herní sucho nepamatuji. A bude hůř jak je vidět.
    • Já třeba na boty kašlu, mě MP baví jen s lidma. Ale pod zbytek bych se podepsal. Jen já blbec se nechal nachytat hypem a koupil MW3 a tehdy jseem na dobro skončil s CoDem. U BF4 stejně jako ty, to nemá cenu ani komentovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit