Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Yesss. Díky bohu se vykvajzli na WW2. To znamená, že tu máme každý rok jednu military sci-fi FPS pecku. Mulťák mě nezajímá, ale doufám, že singleplayer si zachová svojí standardní vysokou kvalitu a úroveň. Zatraceně natěšenej na nějakou super tajnou badass operaci. koho teď zajímá nějaký kickstarter?
    • Většinou se ti dařilo trollství solidně maskovat ale tohle je průhlednější jak diamant *3* Obžaloba je u konce *5*
    • Ty mně vždy rozesměješ :))) co takhle změnit Biebra na Chaplina ?
      • vlastik.plaminek
        S jeho úrovní humoru bych to viděl maximálně na Petra Novotného.
  • CoD mě bohužel už dávno přestalo bavit po herní stránce bez ohledu na námět a dobu do jaké je zasazené. Mizivá destrukce, fyzika, stupidní AI, skript na každém kroku, koridory. Každý rok "nový" příběh ale pořád se to hraje stejně a už mě to jednoduše neoslovuje. Podle všeho Far Cry dopadne stejně. *6*
    • Momentální rozdíl mezi Far Cry a CoD je, že vše, co si Far Cry přenesl ze dvojky přes trojku do čtyřky, stále funguje a baví, a tvůrci k tomu přidávají nové vychytávky, zatímco CoD omejvá to samé furt dokola a dokola a ani to není zábavné, ba ani to nefunguje tak, jak by mělo. Alespoň AW bylo takovou menší revolucí v pojetí CoD. Upřímně AW jsem si celkem užil a nestydím se za to, Sledgehammer Games udělali alespoň nějaký pokrok od předchozích dílů narozdíl od Ghosts
      • Jack1947
        Přesně AW bylo dobré, oproti nudnému Ghosts. Souhlas.
  • jákekoliv CoD > Pillars of Enternity...
    • vlastik.plaminek
      Neboj, jednou se to PoE třeba naučíš.
    • To jsou dva zcela odlišné žánry.
      • to nevadí, jen jsem vyjádřil názor....
        • spíš jen trolluješ
  • Marně jsem doufal, že prostředí bude z druhé světové války :( nebo z vietnamu :( není totiž moc dobrých her z období vietnamské války :/
    Prostě to bude další CoD, který si ani nebudu ochoten stáhnout :D možná jednou až mě přestane bavit i tetris :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit