Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosty souhlas s recenzi i hodnocenim. Ta hra se proste povedla a je to presne ten pripad, kdy je desitka na miste.
    Zaroven to povazuji za hozenou rukavici ostatnim vyvojarum. Otevreny svet ktery vypada jako zivy, funguji interakce s prostredim, dobra fyzika a div se svete, slape to hezky bez drhnuti neomezovano zadnym polovicnim framerate ani tzv. filmovymi pasy. Je videt, ze kdyz se nad praci premysli a kdyz se to umi, tak to jde a ne ze ne. *3*
  • palver
    Taaaak. A teď ještě alespoň 40% slevu (přeci jen už je to skoro dva roky stará záležitost) a šup s ní do knihovničky *5*
  • To asi nemluvíš o Heist online GTA *1*
  • 10/10 ...skvele,ale mam dat 50e za originalku v anglictine?
    • kup si krabicovku za 1250, časem ti na to vyjde i čeština. ty peníze za to stojej.

      klíč na netu bych nekupoval, tu šílenost bych celou stahovat nechtěl...
      • Pri dnesnich rychlostech netu to mas stazeny rychleji ze kdyby si to instaloval z DVD.
        Stahoval jsem to cca 50MB/s nekdy i rychleji, takze jsem to mel do hodky doma.
        • Teď už je to asi jedno, ale při startu to prej z přetíženejch serverů teklo hodně pomalu
          • Proto měl Steam Pre-Load týden dopředu.
      • 60GB ti přijde moc ?:-D
  • Tak co se optimalizace týče tak mužu potvrdit. na AMD Phenom IIX4 965BE na 4Ghz, 8Gb DDR3 a R280 je to hýbe na vysoký-ultra detaily naprosto krásně, a to jak prujezd městem, tak mimo město. Oproti GTAIV EXTRÉMNÍ rozdíl :)
  • frantisek_nejezchleba
    to, že to na minimální detaily vypadá jak na PS3, mě vpravdě dojímá.
    Ještě by tomu technickému srovnání slušelo připomenout, jak se GTAV chová na průměrném herním PC z roku 2006. *4*
    • Tak na 480p a min.Detaily a 30fps.Akorad v ty dobe byl problem ten hdd na prumerny sestave.
      • i tak se to na PS3 sekalo, s minimálním dohledem, rozlišením, šíleným lod (všechno 50 metrů od vás a dál divně rozmázlý).. vizuálně je nxetgen jiná písnička
    • Asi tak, jako NEXTGEN na Xbox 360 ...to snad ani nikdo nemá 9 let starý počítač *1*
    • Butthurt detected
      • frantisek_nejezchleba
        wat
        • Čas zajít k očaři
  • maros.goc
    takze beta testovanie PC verzie v podobe vydania konzolovych predsa len padlo na úrodnú pôdu ;)
    • frantisek_nejezchleba
      opravdu? Povídej mi o faktech zmíněného beta testování, to mě zajímá! GTAV jsem hrál na dvou XBOX360 konzolích, vypadaly uceleně; nenarazil jsem na žádné problémy. Teď se ji chystám pořídit na PS3. Přehlížím něco, nebo jen rýpavě dokazuješ, že ti u her primárně záleží jen na slupce?
      • Hráls to na dvou Xbox 360 a teď se ji snažíš pořídit na PS3 ? ... a to jako proč ? To jako hraješ každou rukou na jednom X-boxu a na PS3 budeš hrát čím ?
        • frantisek_nejezchleba
          Xboxy nemám doma. Jen jsem to před časem zkoušel u kamarádů. Já hraju na PS3. A popravdě řečeno, chuť na tu hru jsem získal až po zhlédnutí toho podmořského „dokumentu“.
      • Zkus si to pořídit na nějaký novější železo. Taky sem to dohrál na X360tce, nebylo to špatný, ale rozhodně to nebylo tak plynulý a ani takovej vizuální zážitek jako teď na PC.
        • frantisek_nejezchleba
          bohužel nemám možnost. Nic výkonnějšího, než PS3, doma nemám. *15* A na solení peněz do HW počítače už nemám po konverzi z Master Race na konzolistu chuť.
    • Zrovna moc ne, tyden po vydani uz jsou 2 patche, pro dost lidi je hra stale nedohratelna (pady pri prepinani postavy na vetsi vzdalenosti, popr. pri pokusu o strelbe z auta)... Ze to obcas zuchne by me az tak nevadilo, co me vytaci je, ze to neuklada uprostred mise. Jakmile padne hra behem mise (kde se kolikrat postavy prepinaji samy), po loadu se zacina nezs tu misi vzal...
  • Musím se přiznat, že sem GTAV po problémech s IV upirátil na zkoušku. Rock* si zaslouží pochvalu, optimalizace na výbornou. Na i5 4670 a "velmi slabé" GTX 750Ti, mám většinu nastavení na ultra, textury na medium a AA vypnut, v tomto nastavení to šlape od 50 do 70 fps. Se zapnutým AA se dostanu na 30-40 fps.

    Jediné co mi na GTA V skutečně vadí, je ta osekaná fyzika destrukce automobilů. Aspoň mě se žádné auto nepovedlo roztřískat tak, že by přestalo jezdit jako GTA IV. Pokud to má někdo jinač ať dá echo.

    Tahle hra je jedna z mála, která si zasluhuje vypláznutí finančního obnosu na stůl v obchodě, Rock* až bude vypláta máte to jistý...
    • Povedlo se mi zadrit motor, auto uz nechtelo nastartovat... Ale ze by zaclo horet, to ne no :(
    • maros.goc
      to je pekné no tie textúry na ultra sa rovnajú textúram na medium v inych PC hrach. ...
      • Jo, na medium v jiných hrách... ale to do nich ještě musíš přihodit nějaký ten texture pack, viď?
  • Ahoj, prosím Vás nevíte jak nastavit defaultní kameru? Vždy když zapnu hru, tak mam first person, ale radeji mam third person... už me to nebavi stale to prepinat. Díky :)
  • hm, koukám že jsem asi jeden z mála co měl těžký problémy. Nejdřív mi steam stahoval rychlostí 320 kb/ps, což jsem nechápal protože internet mám rychlý, pak jsem se na netu dočet, že musím lokaci stahování změnit na "west africa" řikal sem si že to je teda hodně experimentální metoda, ale FAKT FUNGOVALA! Měl jsem za chvíli staženo. Jenže ouha. Speciální Drivery od Nvidie Geforce se jaksi nechtěly vůbec stáhnout, musel jsem je teda hledat po všech čertech a nakonec ani nevím jak jsem je stáhl, ale stáhl. Čekal jsem zhruba 20 minut než naskočil slibovaný "GTA driver" a konečně začala instalace, říkal jsem si "no to je hezké, aspoň to budu mít hyperoptimalizovaný a pojede to jak má". Jenže po instalaci driveru další zádrhel. Kliknu na "hrát GTA 5" a nic se neděje. Klikám a klikám a neděje se nic. Pak se na netu dočtu, že to způsobuje Rockstar social club a abych se do něj vůbec DOSTAL, musím v ovladačích ZAKÁZAT grafickou kartu Nvidia a následně jí POVOLIT abych rozjel hru. (WTF??) Do toho na mě vyskakuje steamová hláška, že u některých accountů nebylo možné hru nastartovat z důvodů, že účty některých hráčů obsahovaly háčky a čárky a hra se s tím nebyla schopná vypořádat. (Další WTF.) Konečně po zhruba pěti hodinách těchto útrap spouštím tedy hru. Nahrávací čas hry je pomalý. EXTRÉMNĚ POMALÝ. koušu se nudou. dostávám se konečně do hry a hra se neuvěřitelně seká a komp se mi vaří. Snižuju detaily na medium, ale náhle všechno vypadá neuvěřitelně HNUSNĚ, zhruba jak hra z roku 2005. Mimoto ovládání mi přijde naprosto neladící, při přestřelce mačkám tlačítko pro krytí, postava se kreje s odezvou zhruba 3 sekundy. Znechuceně tedy vypínám hru a od té doby se jí bojím zapnout. A to mám čtyřjádrový notebook, na kterém jsem doposud rozjel zatím všechny hry bez problému na Medium nastavení. Jen samozřejmě GTA 5 dělá problémy. Tak nevím jestli čekat na nějaké zázračné patche anebo mám prostě smůlu. Má averze k Rockstárům ovšem opět o něco vzrostla. Zlatý Ori and The Blind Forest.
    • Stejné problém jako s Max Payne 3, nainstaloval jsem si to hned prvni den, ale jel jsem jen z integrovane grafiky. Problem je, ze nevim jak je to u GTA V (uz mam desktop), ze primo na krabici bylo napsane, ze mobilni grafiky nejsou podporovane, takze si za to vlastne muzes sam:)
      • jindra.veliky
        proc se vubec nekdo snazi spustit dnesni hry na integrovany grafice? :D
    • Je to tím, že GTA V má problémy s přepínatelnými grafickými kartami na noteboocích. Mám to stejně, abych hru vůbec spustil (a nespadl hned launcher), tak musím zakázat jeden z driverů GK a pak hra samozřejmě běží z integrovaného Intelu. Musíme počkat holt počkat na patch...
    • Tak to tedy nevim co si stim delal ale u me osobne to bylo bez sebemensich problemu.
      jak instalace,stahovani driveru,stahovani souboru a nasledne spusteni :-)
    • Z krabicovkou jsem problémy měl když jsem se to pokoušel nainstalovat z dvdček, při instalaci z netu všechno v pohodě a vypadá to úžasně, jestli to nebude tím, že tvůj notebook je už šrot, nemůžeš chtít od notebookový grafiky zázraky, zrovna herní notebooky z hlediska morálního stárnutí jsou nejhorší investice, než ti skončí 2letá záruka tak už je to plečka. Ale podobnou frustraci při instalaci jako ty jsem zažil při instalování steam verze gta 4, tak jsem po zkušenostech šel do krabicovky
    • MikeiXX
      Jen jedna otázka na tvůj neumětelský "hate". Proč sis vůbec hru pořizoval, když máš takovou averzi vůči R*?
    • Když už tolik "hate", tak měj alespoň tolik odvahy, abys tu uvedl svou konfiguraci. *3*
      • pardon, na konfiguraci jsem zapomněl, ale říkal jsem si, že když jsem takový FC4 nebo Dying Light hrál bez problému, proč tomu tak nemůže být i u gta 5? hra mi byla jinak pořízena jako dárek. A kdo tu hejtuje? Prostě jsem jen napsal jak se věci mají.

        Win 7 home premium
        grafika: Geforce 555M
        procesor: Intel Core i7-2670QM CPU @2.20GHz 2.19GHz
        Ram: 6,00 GB, 64bit
        • Tak k tomuhle už netřeba nic dodávat. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší