Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1:34 v traileru - tu sovi hlavu uz asi nerozchodi :D
  • Morraw
    Kdo sledoval přímo to "reveal" video, tak na začátku tam ten chlap fajně kecal a začínal jsem si myslet, že tohle by mohl být konečně díl, který něco změní. A pak začly ty gameplay videa... Pro mě jako člověka, který hrál všechny díly, to je hrůza. "Clunky" souboje, animace, engine, nulová inovace (věčné neduhy série)...to by člověk brečel.
    Ale to se týká obecně produkce Ubi. Oni našli template pro open-world a cpou to všude. Jedinou hrou, která má šanci být inovativní je Division. Ale ten byl posunut až na 2016 :/
    Každopádně mě teď víc zajímá, jak celá AC skončí. Dojdou Ubi nápady ? Přestanou lidi kupovat ? Postihne série mnohem horší konec ? Přemýšlím nad propojením se světem Watch Dogs a vytvořením nové ultimátní série Assassins vs Templars + hacking. A už to chce třetí stranu. Ty dvě frakce jsou strašně ohrané.
    Každopádně to stejně asi koupím kvůli sběratelce a zahraju, jako vždy, až po roce s vydáním nového dílu.
    • Lukyz
      Já bych se ani nedivil, protože tuším v AC:Rogue byly zmínky templářů o CtOS z WatchDogs...
      • Morraw
        Ano, bylo to v Black Flag, ale prý to byl jen Easter Egg. A tak samo ve Watch Dogs byla postava z BL.
        A co jiného je Blume a Dedsec než Templáři/Assassíni.
  • OK, takže si to shrňme... Assassin Creed, který byl vyvíjen jako plíživá a "taktická" hra se najednou z ní stalo God of War ? Já už nevím k čemu bych tokovej bordel přirovnal... To je jako tak hráčská komunita degradovaná, že zničíme každou dobrou sérii nebo prostě je Ubisoft banda kreténů ?

    BTW: AC Victrory=Sydicate ? Nebo vydají rovnou dvě hry ? :D
    • AC nikdy nebyl plíživá natož taktická hra, to jsou hry jako Thief,nebo Deus Ex. AC je akční adventura od prvního dílu do toho posledního a lidi to baví. Nemusí se ti to líbit, ale vzhledem k velikosti herního trhu ti to může být jedno.
  • typicka hra pro konzolove konzumenty
    • TheGGG
      no jo, ty si radši zahraj simulátor chleba, nebo nějakou podobnou hypsteřinu
    • Ty jses ostuda PC hracu : https://www.youtube.com/watch?v=RfiQYRn7fBg
    • Ja,jako konzolista,neznam multiplatformni hry,multiplatformni hry nikdy nevymacknou konzoli na max,mozna koupim poprve multiplatformovku,a tou bude zaklinac 3.Assasin je tak pro pc ckare.Koupim az uncharted4.Tyhle rychlokvazky neni nic pro me.
      • Na takovi kase nemam prachy!Cekam na E3,a to doufam ze to tam bude!To novy rpg od tvurcu killzone,Ted ma vyjit tak 5exluzivek na ps4 a budu mit co delat,abych na to usetril.God of war3 remstered pocinaje a uncharted4 konce.
        • ...tak vy dvaja, Tom a ul, ste sa teda naozaj našli...
  • Další AC ? Ani to nestíham dohrávat ... a každý díl je skoro kopie předchozího. Minimum herních prvků a inovací ... prostě ždímají úspěšnou značku a osvědčený koncept.
    • Ristoro
      A ty bys ždímal neúspěšnou značku a špatný koncept? Je tady více změn, než dejme tomu z GTA IV na GTA V. Lidi si to berou do huby jen proto, že to vychází každý rok (vývoj samozřejmě trvá o dost déle, než rok, škoda vysvětlovat). Chápu, že po Unity budou všichni opatrní, nikdo nikoho nenutí k předobjednávkám, ale Unity byla v jádru výborná hra, kterou ničila jen ta optimalizace. Jestli se z toho poučili, jakože já věřím, že jo, tak by to mohla být pecka. Ty animace v boji jsou zatím dost kostrbaté, ale do vydání času dost.
      • Já bych se snažil osvědčený koncept někam posunout. Trochu experimentovat s herními principy. Možností jsou stovky, ale AC se drží pořád jen jedné ...
        Ohledně GTA, jo, 4 a 5 jsou si podobní.
        Jenže AC je z deseti dílů jeden skoro jako druhej.
  • Luckiller
    Grand theft carriage
    • Nespamuj! Tady uz to nekdo vymyslel driv ,tak se neopic! *6*
      • Luckiller
        Ten vtip mě napadlo, když jsem viděl ve videu demoliční derby drožek. Nevěděl, jsem že to jsem už někdo napsal. V tomto případě jsem jako "Jára Cimrman Pozdě přicházející" *3*
        • Ja stejne jen trolloval. *1*
  • Hlavně ne engine z Unity. *7*
  • wenceslaus
    Tak nějak mi to připomíná "Gangy New Yorku" :-) To zasazení je zajímavý ale po tom gameplay, co jsem viděl bych si to opravdu nekoupil. Ta divně vypadající bitka a pak ta honička na vše bořících kočárech...
  • Pry to vyjde jen na ps4 a xbox one?Je to pravda?
    • na pc to vyjde koncem listopadu, takže klid.Na PS4 a Xbox by to nebylo nikdy tak pěkný jak na pc.
    • nightborne
      Přečet sis aspoň podnadpis nebo si šel rovnou blábolit sem?
  • Colby.Sawyer
    Vypadá to pěkně (jak to u AC bývá), ale po Unity musíme být opatrní :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit