Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To uz je vazne tragedie... proc delat AC v prostredi a dobe, kam skvele zapada (stredovek nebo driv), kdyz to muzou jeb.nout sem. Uz ani nejde o smysl prvnich dilu...
  • Pravý asasíni nenosili bílou uniformu s kapucí, aby je každej poznal na 100 metrů, neskákali z věží do kupek hnoje a nežili v kyberprostoru, kterej vlastně neexistuje. Tahle série je ztracená od prvního dílu.
  • Franku rozepiš se o ufonech a cestování v čase v sérii AC prosím.

    V AC obecně bývaly 3 dějové roviny:

    - současnost (Abstergo, Desmond apod.)
    - dávná minulost (Minerwa, Juno apod., zkrátka První civilizace, supervyspělá a přetechnizovaná, ale původem stále lidé ze Země)
    - VR prostředí Animu/Helixu - neberu to vyloženě jako cestování hlavní postavy v čase, je to pouze v rámci "herní virtuální reality" v prostředí Animu/Helixu, ale uznávám, že to je asi věc pohledu

    V návaznosti na tvoji poslední reakci čekám, že mě vyvedeš z omylu a já si půjdu zahrát všechny AC od jedničky pěkně znova :).
  • dle toho co píšeš to budeš spíš ty, kdo assasiný nehrál, protože o přiběhu nic nevíš.. jojo 20 dávno za, tebe tipuji tak na 15
  • a neni to jen můj osobní názor, ala názor milionů, otrávených hnojem který UBI v posledních letech produkuje.. evidentně jsi zrovna jedna z těch ovcí co jsem asi omylem urazil *1*
  • ano, protože osobní urážky, vulgarity a invektiva jsou vzorový způsob, jak vést diskusi, díky že jsi nám to předvedl, primitive *4*
  • Měsíc co měsíc stejné bláboly přispěvovatelů :)
    Stále stejný hate a dělaní z lidí co si AC koupí blbce, a přitom nejsou o nic lepší :)
    Rozdíl je v tom, že to není AC ale třeba GTA.Ale to GTA je vlastně uplně jiné, člověk je tam hroznej gangsta a to frčí mnohem více u naši elitní mladé generace:)
  • ten gameplay je fakt k placi
  • Magister_Peditum
    Klidně, ale bez sci-fi blbinek.
  • Tak v tom videu mi skôr vadili iné veci ako to - ja som to proste zobral tak, že išlo o obyčajných obyvateľov tej štvrte, ktorí možno nie sú spokojní, že takí ľudia (neboli to členovia gangu?) chodia okolo nich, bývajú pri nich a podobne.. a tak keď niektorí z nich zomrie, tak to je len + pre nich
  • Kdybych tam mohl pobíhat po Londýně s Oddjobem a házet kloboukem na všechny strany, tak bych to bral hned *1*
  • Oba si totiž řeknou, že na to je templáři (či jiní bad guys) platí moc málo, tak se na to vykašlou *1* *1*
  • nightborne
    Takže nejsem sám, komu ten pětiminutovej středověkej úvod - myslím že v Unity - připadal jako nejlepší část celý hry =)?
  • Pravdepodobne som sám, ale rád by som uvítal nového Assassina alá Assassin Creed 1. Proste stredovek, menšie množstvo vychytávok, temnejšieho hrdinu, takého pravého assassna...
  • grand theft horse 1868 ! :D
  • Frank: A neustale pises ovce, atd. I kdyby Ubisoft vydal simulator sbirani pericek, tak uz se ku*va dostan pres to, ze 100 lidi 100 chuti. Jsi otravnej blbecek, co si sedi na vedeni. Diskutovat nedokazes. Myslis si, ze tvuj subjektivni nazor je jakymsi meritkem hernich mechanik. To je naprosta picovina, prober se, chlapecku.
  • tvrdy.mar
    RPG se dotknul pouze první Mass Effect. Další dva díky už RPG opravdu moc nejsou. Série Assassins Creed RPG rozhodně není. Na druhou stranu záleží, co člověk vnímá jako RPG. Na tiskové konferenci k prvnímu Zaklínači mi jeho šéfdesignér řekl, že při volné definici se dá za RPG považovat i GTA San Andreas, protože tam můžete žraním ztlousnout a cvičením hubnout a tudíž se mění charakteristiky postavy.
  • Já bych se snažil osvědčený koncept někam posunout. Trochu experimentovat s herními principy. Možností jsou stovky, ale AC se drží pořád jen jedné ...
    Ohledně GTA, jo, 4 a 5 jsou si podobní.
    Jenže AC je z deseti dílů jeden skoro jako druhej.
  • Škoda Franku, žes dost pravděpodobně nehrál ani jednoho AC. Nebo hrál (a tim hůř, že píšeš takový ptákoviny).

    Ufoni: 0 (ufonama nejspíš myslíš ty "ozvěny" původní civilizace před jejím pádem, dávno před příchodem lidstva tak jak jej známe)
    Cestování v čase: 0 (pobyt ve virtuální realitě Animu/Helixu bych opravdu nenazýval cestováním v čase).

    Ano, ve výsledku je to sci-fi. Pokud nemáš rád sci-fi, je to tvoje volba. Nemyslim si, že by ti kdokoliv držel u hlavy pistoli s nataženým závěrem "dělej, kupuj hned limitovaný krabicovky všech AC, DĚLEJ!", stejně tak jako mně nikdo nedrží i hlavy pistoli "kup všechny výtisky 50ti odstínů hnědi" a tak vlastně ani nikam nepotřebuju psát svůj názor na to.

    Ale jinak hezký pokus.

    Mě se líbí, jak lidi co je něco neoslovuje maj potřebu ostatním ukázat, že je daná věc pitomá a nehodná zájmu kohokoliv. Ale jo, taky mi kdysi bylo 20 a snil jsem o univerzální pravdě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit