Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grand Theft Carriage: London *1*
  • Vždyť je to teprve Pre Alpha. Co Chceš?
  • oktavius66
    Neříkej 2x.. To by už byl pešek kdyby toto pos*ali.
  • At tam daj auta! Pak bych si to i zahral
  • langustyn
    jak rád bych si zahrál hru z tohohle prostředí, ale ta průhlednost primitivních herních mechanik je strašná... a to byla už ve dvojce, kterou jsem jedinou dohrál... a ten hák... Victorian Batman Hadra... ne díky Ubi
  • TheGGG
    Bloody Hell, docela čumím, že tam takhle natvrdo mlátí ženský. 1. sem ani netušil, že byly v tý době členkami gangu a za 2. wau, to se zas tumblr p0sere.
    Jinak pořád čekám na toho Jacka
  • Magister_Peditum
    Ukázka spíše zklamáním. Vypadá to, jako kdyby vývojáři vzali film Gangy New Yorku a naroubovali ho na Londýn. A ta honička v drožkách vypadala dost divně.
  • *Jen ten Eagle vision je koukám stejně na p*tchu pulz jako v unity. Raději bych viděl ten ze starších dílů *6*
  • Sr_Lobo
    Z Ubisoftu se zjevně stává po vzoru Járy Cimrmana průkopník slepých uliček *7*
  • ringmancz
    sundáme ho potichu házecím nožem. mezi dva chlapy na zem spadne mrtvola a vůbec si toho nevšimnou a nezačnou se nahlas divit... vždyť takový věci ve hrách ještě nedávno bývaly
  • Nemyslel jsem si, že to někdy řeknu, ale asi by bylo nejlepší, aby po Unity a Syndicate tato série skončila jako herní legenda a ne jako nudná značka vycucaná až do morku kostí *11*
  • Jako Londýn mě láká ze všech prostředí nejvíc, ale z videa si na zadek rozhodně nesednu - To by asassasín nesměl být každej rok. Člověk pak nemá pocit že bude hrát něco vyjímečného.

    Video ale vypadalo na Ubisot až nezvykle bez přikrášlení. Normální ingame/gameplay. Toho si cenim.
  • Pokud zase bude propadávat podlahou nebo procházet zdmi mohlo se to jmenovat krotitelé duchů.
  • Ještě mě tak napadlo... pro neznalé: https://twitchemotes.com/emote/_Kappa_
  • Doufám, že tam bude pořádná protipirátstká ochrana, nejlépe vyžadující neustále připojení k internetu, jinak to nekoupím. Kappa
  • martin.zima.98
    To zas bude sra... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit