Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Tak nějak mi to připomíná "Gangy New Yorku" :-) To zasazení je zajímavý ale po tom gameplay, co jsem viděl bych si to opravdu nekoupil. Ta divně vypadající bitka a pak ta honička na vše bořících kočárech...
  • na pc to vyjde koncem listopadu, takže klid.Na PS4 a Xbox by to nebylo nikdy tak pěkný jak na pc.
  • nightborne
    Přečet sis aspoň podnadpis nebo si šel rovnou blábolit sem?
  • Pry to vyjde jen na ps4 a xbox one?Je to pravda?
  • nightborne
    Což o to, ta hudba je naprosto v pohodě, a vůbec celej ten trailer je kinematograficky velice pěknej, jenže co je to na plat, když samotnej herní obsah se jeví jednoduše k uzívání...
  • Sr_Lobo
    http://www.quickmeme.com/img/b4/b4f2dfda761bbf6a5f47f3691649f8b052b45f291968cc4dabd72b94c9e27fd2.jpg
  • Colby.Sawyer
    Vypadá to pěkně (jak to u AC bývá), ale po Unity musíme být opatrní :)
  • To "crackeři" v pohodě obejdou, pokud to nebude mít Denuvo, jinak by to zabralo tak měsíc.
  • Magister_Peditum
    Jo, to mě taky trochu nakrklo. Ani bych se nedivil, kdyby jednou z vedlejších postav byl Marx nebo Engels, samozřejmě oba asásini. *1*
  • Ta hudba je uzasna a perfketne se hodi k videohre z tehle doby! ( Bezte si poslouchat dubstep deti)
  • I sem klidne muzou hodit primo Marxe, kolem toho roku uz nekde v Londyne urcite byl. Muzou z nej udelat assassin grand mastera...
  • BoB.2
    V té době to byla normálka. *15*
  • MidnighT91
    A co? Unity je pre alfa do teďka...
  • Ta hudba je opravdu ulet. Vubec se mi k tomu nehodi.
  • Kozy
    Zrovna u tohohle dílu jsem čekal zajímavýho protagonistu a ejhle, další generickej cucák.

    Nevim jak vám ale ta hudba k tomu traileru mi přijde příšerná.
  • Mart9
    Podle traileru kombinace Spidermana a GTA
  • Keyz
    *6*
  • Něco ve stylu Sherlocka Holmese ...
    už se nemůžu dočkat
  • Luckiller
    Ani by mi nevadilo hrát za bezskrupulózní zloděje a sériového vraha, ale musí do toho míchat ty marxistický kecy *7* ?

    DODATEK: Když je Ubisoft takový fanoušek boje utlačovaného proletariátu na úkor vládnoucích deseti procent, tak ať tu hru rovnou zasadí do Ruska za bolševické revoluce.
  • Kdyby assassin nevycházel každej rok, byla by to pokaždé nej hra.Bohužel to dopadlo jak NFS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit