Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, ale on je ten příběh opravdu hloupý, templaři, asasíni, ufoni, artefakty, pirátí, cestování v čase, jak když pejsek a kočička vařili dort a přidali do něj pár kapek LSD, chápu že na světě asi existuje i člověk, kterému se to líbí, ale to nic nemění na faktu že je to snůška hovadin *4*
  • sam si si to teraz napisal, kvalita hry je subjektivna vec. tebe sa pribeh/atmosfera/dlzka/mechanizmy pacit nemusia, niekomu inemu sa mozno pacia. pre neho to teba bude kvalitna hra.
  • u her je pro mě pro kvalitu rozhodující: herní mechaniky, grafika a zvuk, odladěnost a optimalizace, příběh, originalita, délka a znovuhratelnost, atmosféra.. u AC bohužel mohu hodnotit kladně pouze tu grafiku, tudíž dle mého osobního hodnocení je to propadák

    o tom jak hodotím filmy a seriály bychom se mohli tak pobavit na déle, ale dobrý od špatného poznám
  • Já jsem trailer dokoukal tak do třetiny, pak jsem to radši vypnul. Ani mi to nestojí za tu "námahu" se tim nějak dál zabejvat, jako třeba klikat paleček dolů :).

    Hater? Nikoliv. Jen je mi líto, že série šla do kopru. V Unity byly na začátku náznaky příslibu návratu silnějšího příběhu, kde si jeden může i vytvořit vztah k postavám. Jako to bylo v trilogii s Eziem nebo v BF. Náznaky se ale rozplynuly během pár hodin hraní a zůstalo už jen to, byť pěkný, prostředí (a pokud jde o postavy - jak si mám kruci vytvořit vztah k jakýkoliv postavě, když není ve hře dýl jak hodinu-dvě před tím, než ji někdo zabije? Co do úmrtnosti postav bylo Unity snad horší než Trůny ;)). Mám pocit, že tenkrát zdejší recenzent poznamenal něco jako "nádherná hra v nádherném prostředí, do kterého v Ubi bohužel tak nějak pozapomněli dát obsah". Sedí to jako pérdel na hrnec.

    Možná kdybych teď vylezl z jeskyně a značku AC neznal a nehrál jedinou hru, pak bych mohl nad Syndicate slintat. Nakonec ono to i tak je, málokdy jde u her o udržení fanouškovský základny, pokud jde o velký studia, radši se udělá "blockbuster, co ohromí všechny". Vždycky bude jednodušší prodat produkt někomu, kdo předchozí počiny nezná. A takovejch lidí je vždycky mnohem víc, než fanoušků.
  • Vim, že temná atmosféra se dá dobře vykreslit i na sluncem zalitý louce, pokud to vypravěč umí. On třeba takovej Dishonored byl temnej dost a to se odehárval většinu herního času přes den a v relativně čistým prosttředí. Takže bych nebál toho, že v tomhle tuctově vyhlížejícím viktoriánském Londýně by se nemohl odehrávat nějaký hodně temný příběh.
    Ale taky bych radši viděl špinavý tmavý Londýn (když už ne steampunkový, což chápu, že by to nesedělo do série, kde se každá hra odehrávala v reálném prostředí, tedy, ehm, až na - tadáá - Animus/Helix).

    Ale vylepšený soubojový systém? Takže možno očekávat bostonskou mlátičku alias killdozera Connora? Že je město postaveno z assetů z AC3 a Unity, to by se dalo přežít. Vystřelovací hák pro sebezáchranu prakticky kdekoliv? "Víc výtahů s nákladem pro rychlý úunik na střechu už přidat nemůžeme, tak vymyslíme něco, aby si to opravdu mohli zahrát i 5tiletý děti s prstama v obou nosních dírkách".

    Jako bonus technická kvalita prezentovanáho videa. Obvykle se všechno prezentuje na nejlepší možnou kvalitu. Video bez antialiasingu mi napovídá, že to bude stejný průšvih jako Unity co se optimalizace týče.
    Tak se nakonec zdá, že předvčerejší podlehnutí AC Chronicles:China bude spolu s dalšími "Chronicles" asi můj poslední AC (za 9€ proč ne, mimochodem je to naprostá pecka jak vizuálně tak hratelností, dost možná jedna z nejlepších AC her a pokud se jedn snaží hrát v totálním stealthu /neviděn, neslyšen, nezabil :), tak hra umí místy i docela pěkně zatápět :)). Fakt už nevědí, co by s tím provedli a jak inovovali a tak míchají věci z předchozích dílů (ziplajny z Revelations, možnost převleků z Liberation, čekám, kdy se objeví padáčky od da Vinciho atd.) a ve výsledku z toho začíná být ne guláš, ale dort od pejska s kočičkou.
    Dosolíme, dopepříme, krátce povaříme a předobjednáváme za 60€. Co mě ale děsí je od včerejška nepochybně narůstající počet předobjednávek na AC:Syndicate.

    Takže papapa, milý Assasíne. Byl jsi mi dlouhé roky dobrým přítelem. Ale teď už si ty svoje novinky strč tam kam patří - do assassínské svatyně.
  • Jsem dost rozmrzely z te pokroucene a spatne historie, kterou predstaveni noveho titulu ukazuje - ted tim nemyslim "alternativni" historii, ktera je v kazdem AC, ale historicke kulisy jako takove, ktere v serii jinak byvaji velice dobre.

    Jenze tentokrat pri prezentaci Syndicate nejaky ten Marc-Alexis Cote z Ubisoftu vysypal tolik nesmyslu, az se mi chtelo brecet - ze volit mohli jen bohati, ze teprve v tehle dobe vznikl organizovany zlocin, ze Londyn by do te doby stredoveky...
  • a sme zase tam kde sme boli, zatial co pri vyrobe napriklad automobilov, mas presne stanovene parametre ktore rozhoduju o kvalite, pri hrach nic take nie je. pokial neriesis kvalitu textur, modelov alebo optimalizaciu, tak kvalita hry je cisto subjektivna vec.
    serial tak isto, podla coho posudzujes ci je serial kvalitny alebo nie? co je to kvalita serialu?
  • to ale na její kvalitě nic nemění, ne?
  • ale ved teba nikto nenuti si tu hru kupovat, kupi si ju iba ten kto chce.
  • tak kdybys měl dát litr za shlédnutí každého díu toho seriálu, asi by se to tak začlo brzo zajídat *3*
  • hej a zrovna pri AC chapem to ze je tam pribeh. neviem ci dobry (hral som mozno prve 2 diely) ale je tam, tak chapem ze niekto kto to hra od prveho dielu sa tesi na pokracovanie.
    pri serialoch nikomu nevadi ze to ma x dielov, ktore su stale o tom istom, pri hrach to z nejakeho dovodu vadi.
  • je to psychologický fígl, protože lidi rádi zůstávají ve své comfort zóně a u věcí co znají, pokud si mohou vybrat, jestli začít hrát nějakou novou hru s komplet odlišnýma herníma mechanikama, který se třeba budou muset pár hodin učit a zvykat si na ně, nebo si zahrajou to co už dávno skrz na skrz znají, umí a jsou v tom dobří, radši z pohodlnosti zůstanou u toho co hráli v nějaké variae už 9x a zahrají si to i podesáté
  • jo, to taky nechápu, EA vydají 20x po sobě stejný hokej, fotbal, basket, golf jen s updattovanými staty a úplně stejnou grafikou a prodávájí to jako novou hru a ovce to stejně kupují, dřív se to dělalo převážně u sportovních her, ale teď na to přechází i další žánry, zrovna AC je zářným příkladem, 20x stejná hra ovečky bečí štěstím, no jsem rád že jsme se nakonec shodli, je to pěkný hnus
  • Mart9
    Proč by dělali nový název, když značka AC prodává...
  • Prostředí je úžasné a vypadá fakt skvěle ale nevím proč to musí být zase Assasins creed. Proč to nejsou třeba Gangs of London. Odprostit se od téhle vybledlé značky.
    Sice chápu, že to pre-alfa ale rozhodně mě neohromilo "speciální" AI, které nefunguje (a nevypadá, že fungovat bude), dětinský soubojový systém nebo komický model kočárů (kůň který poráží plynové lampy, odráží se jako pinballový míček). Škoda přeškoda. No nic Batman: Arkham Knight to jistí.
  • jakubc
    Nezaměňovat kvalitu za líbivost, přístupnost a kvalitní marketing, děkuji. To platí obecně, ne jen pro hry.
  • podla tejto logiky je politicka strana s najvacsim poctom hlasov vzdy ta najkvalitnejsia. polotovar gordon bleu z lidlu za 1 euro bude ovela kvalitnejsi nez maso od masiara, pretoze toho polotovaru sa preda 100x viac.
  • tiez nerozumiem preco ludi bavi hrat sportove hry, ked je to stale to iste dookola, dokonca nechapem co bavi ludi na sledovani sportu, ved je to stale to iste a ani ovladat to clovek nevie ako tie hry.
    ale vidis, vela ludi to bavi, ja ich nesudim, nehovorim ze sport je zlo, proste niekoho to bavi, niekoho nie.
  • "bily" Bílý kočáry by tam mohly být. Tohle by ti mohlo v budoucnu pomoci: http://www.pravidla.cz/
  • Mart9
    Vždycky jsou nejvíc slyšet hateři. Podívej se na youtube pod ten trailer na palce. 1983 líbí/132 nelíbí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit