Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Fair enough, seems good to me. *3*
    • Už jsem se bál, že se tu poprvé v historii objeví článek, ke kterému nenapíšeš něco zbytečného
      • Jack1947
        Ty sám osobě si zbytečný a nikdo ti to pořád taky necpe *7*
        • Jacku, ale on má pravdu...
          Kdyby ti to řekl jeden, dva lidé, tak neřeknu. Ale tobě něco podobného napsalo už desítky lidí a tobě to ještě pořád nedocvaklo.
          Zkus se alespoň jednou jedinkrát nad tím, co ti lidé píší zamyslet. Aspoň jedinkrát, jsi-li toho schopen.
  • Odulin
    Kvůli tomuhle a Project Cars jsem si koupil volant a udělal jsem dobře.
    • to ja si radeji kupil galaxy s6 nez kupovat taku icovinu jako volant *6* vis jak lidi cumi na tu s6 a jak ma clovek hned respekt, ten svuj volant si muzs strcit max do ritky *15* *15*
      • Tak ty jsi moc, chlapče *2* Koukám že Bohnice maj zase opušťáky *15*
      • Jý myslim, že kdybys v autobuse cestou do školy/práce tasil volant místo mobilu jako ostatní, že budeš za krále taky! ;)
        • Odulin
          *1* *1* slušný
      • Odulin
        Dušane tvl neblbni. :)
      • *1* *1* *1* nejsi ty trosku Krank? :-) Tak si stahni rally na tu s6 a preju hodne zabavy :*
        • no uvazuju ze bych ten 8jadrovy proces trosku vyskousel a propojyl ho z plazmou a zahral si na velke televizy nez na malem monitoru *15* *15* *15*
          • Ty máš doma ještě plazmu a to chceš mít respekt? *1*
      • fakt respekt borče *1*
  • C-BEAM
    úzké hrbolaté tratě, fantastický výběr klasických rally aut, kvalitní jízdní model, je toto sen nebo jen nějaký vtip? jsem si myslel, že se něčeho takového možná už ani nedožiju. Napište mi, že to má ještě delší tratě (které projdu alespoň za 15 min) a ne ty 2-4 minutové trapárny z moderních jakože rally her a hru okamžitě kupuji.
    • Většina rz má mezi 4-5 minutami ,jsou tam ale i 8min.(přál jsem si delší ,ale nyní mě to vyhovuje tahle délka ,protože je nutné 100% soustředění na jízdu)
      • C-BEAM
        já jsem tušil, že je v něčem háček *9* 4-5 min mi nestačí abych dosáhl to naprosté pohlcení jako u Rally Championship 2000. Ale vyzkouším i tak.
        • V RBR byly tratě svoji délkou dost podobné.Máš pravdu ,že v Rally Championship 2000 byly i 20 min. RZ ,ale ta fyzika byla dost podivná.(auta se otáčely kolem středu a ne kolem zadní nápravy)A při té náročnosti Dirt Rally jsou i ty 4min. dostačující.
          • C-BEAM
            jasně, jízdní model měl rch2k otřesný ale v mnohém nemá přemožitele dodnes.
            • U mě je pořadí : Richard Burns Rally ,Dirt Rally ,Dirt 2 (vým že je to arkáda ,ale hodně zábavná) ,Rally Championship 2000.
        • Ghost47
          Zatím bude nejdelší Pikes Peak (budou obě verze, před tím, než to celé vyasfaltovali, i ta nová). Ale zájem o delší RZ má víc lidí a ještě jsou plánované alespoň 3 další rallye (Německo, Finsko a nějaká blíže neurčená na sněhu).
  • Vypada to vazne pekne, jenze ja uz vsem tem early accesum a podobnym nedodelanym hram neverim. Je to blby trend dnesni doby a ja uz jsem nad predcasnymi pristupy zlomil hul, po par hrach ktere se tak nejak smudlaj a vysledek zadny.
  • Mart9
    Dík za dojmy, úplně mě to nadchlo, kupuju, jakmile vyjde plná verze. Všechny ty silniční závody už jsou nuda.
  • Parádní rally a já si ho užívám jak jen to jde.Koupě se vyplatila a RBR se třese *14*
  • Kéž jim to vyjde a RBR se konečně bude moci uložit k zaslouženému odpočinku *3*
  • no nevim... porad zadne prejezdy mezi RZ :( spis takovej navrat vic ke colinovi.. ale porad malo codies ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit