Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte už někdo:
    1. Zda si člověk bude moci ukládat bezpečně své věci do nějakého domu/truhly? Jsem zvyklí brát skoro všechno :-D (vím, že na koni bude také místo na věci)
    2. Zda půjde také skoro všechno prodat? Jako třeba talíř za 2 zlatky, jablko za 0,5 apod.?
    3. Zda bude důležité spát či to nebude vůbec třeba klidně?
    4. K čemu je každý ze dvou mečů na zádech lepší?
    5. Půjde sejvovat kdekoliv a kdykoliv? Tedy zda tam nejsou jen checkpointy...
    Hra bude rozsáhlá na to si vše zvyknout, naučit, tak jen že by se člověk něco už dozvěděl předem ;-)
    • 1.Ano
      2.Ne
      3.Ne
      4.Obyčejný (na lidi) Stříbrný (na monstra)
      5.Pokud nebudeš v souboji tak ano
  • už to vydržim *14*
  • Paulcz
    jak v tom videu vyjede zelená Xbox bublina s achievementem.. to nikomu při hraní nevadí ?
    • Xbounaři jsou rádi že to vůbec rozjedou, takže ne.
      • Navíc to rádí koupí za 1599 Kč (a to je pouze předobjednávka bez bonusů na ofic xbox webu pro ČR.) *15*
        GOG verze předobjednávky 1000 Kč + Soundtack, komix a další věci...(také ofic web)

        To je sranda.
        • Asharak
          Já nevím, podle mě by mělo nové COD stát 200,- a Zaklínač nebo GTA 2000,-
  • Na loadingy sere barghest, v 1 a 2 taky byly a hry to byly suprový..
  • Jo hold pc firma,ktera se uci delat s konzolema,a pak to svadej na vykon konzoli,sotva umeli s xbox 360 a zaklinac 2 docela rozjeli,na ps3 si ani neskrtli.Hold pc firma.Mam obednano,ale snzili se,tak palec na horu.Sice ps4 nema tolik vykonu,aby to rozjela na 4k,ale na stejnou grafiku ve full hd jako ma pc ma vykonu dost.Uncharted4 jede sice v30fps,ale ma 8vrstev poligonu,na ps3 to byli 2 a jeste v 720p.Na takovou postavu s tolika poligony co ma un4 si jeste pockame.
    • "Sice ps4 nema tolik vykonu,aby to rozjela na 4k,ale na stejnou grafiku ve full hd jako ma pc ma vykonu dost." Tak dneska to asi zabalim, udelal jsem takovej facepam ze mam asi otres mozku.
      • Ukaze cas,a jine firmy,jestli ps4 umi,nebo neumi.Ale palec na horu,ze to je prvotina polaku na playstation.Jinak kdo zvani,ze na doporuceny pozadavky novej komp
        stoji 20tacu tak lze,kdo chce koupit uplne nove pc,tak z obstaroznim monitorem za 4500,a klavesnice za 750 a mys za 550 cca36000kc komplet.
        • Ty máš dost *8*
      • l*
    • frag.ment
      Ty jsi byl na hokeji a trefil tě puk do hlavy, ne? Ale co si vzpomínám, tak už to máš dlouho, zřejmě nějaký úraz z mládi a nebo jsou tvoji rodiče sourozenci..
      • No a ne?4A games,Cd red,to jsou pc firmy ktery umej jen na pc,z konzolema nemaj nic spolecnyho,a nikdy nezvladnou to rockstar.Nebyt podoba xbox 360 s pc tak by nezvladli zaklinace ani na xbox,asi tak babulo.
  • hmm, takže otevrený svet se nekoná , škoda. jinak s chvalením questu bych byl opatrnej, to že vedlejší quest je samostatní minipríbeh neznamena že je kvalitní, pokud neumožnuje víc zpusobu jak jej vyrešit, pomoci skillu postavy (napr. rečnictví, boj, plížení atd)
    • frag.ment
      To bys pak na takovou hru čekal např. 20 let, než ji vydají.
  • Díky za ten obří spoiler hned v prvním odstavci. *16* *16* *16*
    • jakubc
      Jako kdyby se nedalo čekat, že ho potkáš, když/jestli jsi ho nechal ve dvojce žít...
      • Takže mi Miloš musel vyspoilovat i jak ho přesně potkám, že ano. *7*
        • jakubc
          Tak ale to už není obří spoiler, spíš takovej drobnej. :-D Stejně neznáš souvislosti toho setkání a celý ten quest, co následuje. :-)
    • počkej až se dozvíš že geralt zemre
  • Caincz
    Moje krátký video z hraní, nic extra, jen zachycení nahrávacích časů, interface a rozhovorů. Plus jízda na koni, i když jezdim jako tatar, z nějakýho důvodu se kůň chvílema ovládá prapodivně :)

    https://www.youtube.com/watch?v=Sxw3RYZ4PnE
  • Mi se fakt nechce věřit, že je to tak dobré...
    Srry...
    • Keyz
      Podle polských to vypadá jinak i na boj si stěžují a to jsou domovské recenze kde to sledují jako zde KC:D... No, uvidíme po vydání.

      To budou testy hry, a více recenzí které to nemají předem...
      • Boje mě ani tak nezajímají, zato ty questy a struktura vyprávění, to mě zajímá víc - a tady zkrátka nevěřím tomu, že je to tak nadupané...
        • Keyz
          O tom se zde píše. A co jsem četl nejsou tam komicky generické jako u DA... Jasně, máš opakují se zakázky na potvory ale ne styl DA...Toho bych se nebál.

          Najdu papír a hle! Quest. Něco udělám a hle! Konec questu...(a to se opakuje často aby někdo nenarážel na právě dané jednoduché zakázky z Witchera, které ale sedí do lokace a NPC o tom kecají...)
          Stejně, na super tajný quest o vyskočení na šutru asi nic nemá.
  • Keyz
    Chtělo by to větší a podrobnější info (obrázky, video) o technické kvalitě když se to již probírá.
    Autor ani nenapsal na čem a jak to jede! To je dost zásadní....

    Jinak jak to je s importem savů? Jaký to má vliv? Je rozdíl zda importuji save anebo si to navolím ze začátku W3? Tohle lze lehce zkusit.. To je samej pocit a nic co by pomohlo lidem! Tohle přeci zjistím během pár minut....

    Snad si příště někdo dá tu "práci" a udělá to poctivě aby bylo jasno.... Pocity mě nezajímají, mě zajímá jako to je.
    Zase + za popis boje a toho, že to není lehké ve srovnání s W2 na temnou obtížnost. To potěší.
    • Boha jeho ty jsi ale mamlas. Pokud chceš detailní informace, tak si počkej na recenzi.

      Co se týče železa, tak autor jasně řekl, že hraje na X-boxu.
      Takže pro tvojí informaci. Pokud máš X-box one, tak ti to také pojede :))

      Co se týče saves, tak na PS4 je s během příprav na setkání s Emhyrem veden rozhovor, tak jakožto Geralt popisuješ co se ve dvojce událo (zda jsi se přidal k Iorvethovi, zda jsi zabil na konci Letha atd.).
      U X box verze to asi bude podobné. Přeci jen by mohl být s přesouváním saves mezi novými a starými konzolemi problém.
      • Keyz
        To vím. Nenapsal jsi nic nového. A již jsem psal. Nepíše se to v tagu, že to je pro konzole a četl jsem co jsem chtěl. Proto jsem to přehlédl. Děláš z toho nevím co.

        Ale proč se recenzuje konzolová verze, když hru máš na každé platformě a na PC můžeš hodnotit další věci, to je k nepochopení...
        • Protože konzolové verze jsou přístupné dřív, než verze na PC. Ta vyjde oficiálně až 19.5.
          Příště čti článek celý a zkus u toho trochu myslet, at tu pak nejsi za troubu.....
          • Keyz
            To jsi chytrý jak rádio. Najednou *15*

            Prej za troubu...To bych ale nesměl napsal, proč jsem si toho prvně nevšiml. Ale to jsi jaksi nečetl anebo je podle tebe trouba každý, kdo nedělá věci na 100% a udělá "chybu" kterou poté přizná. To je také možný styl myšlení (dost elitářského).

            Jinak jak jsem psal. Je to o dohodě. Někdy má PC verzí dříve nějaký web a zde lidi mají PC verzi dříve. Někteří ano. Jsou z toho rozbory na webu a tak dále... Tedy nemáš pravdu, že PC verze bude pro všechny 19.5. Již je pro někoho. Viz texty o kde se srovnává vzhled na různé nastavení atd.

            Games to nemám. To je celé.
            • "To jsi chytrý jak rádio"

              Zato ty seš úplně blbej. *6*
        • jakubc
          Já myslím, že PC verze standardně ještě přístupná není, ne? A jestli se CD Projekt rozhodl třeba rozesílat konzolovky na review, tak s tím Games moc neudělají.
          • Keyz
            To je o dohodě.
            Jestli to nemají tak to nemají.... Není přeci problém počkat na vydání a věci které jsou stejné napsat do recenze pro PC. To je naprosto jedno. Questy jsou stejné.... Ale poté budeš mít verzi, kde se lze rozepsat více a tak dále. Jestli někdo napíše něco o questech z konzolí, tak může ctc+v do PC verze, to je prostě stejný.


            O tom to je. Když máš jednu hru na vše, je nejlepší řešit tu hru tam, kde je toho možné nejvíce aby jsi lidem co nejlépe poradil. Na konzoli si čtenář vynechá info o HW, to mu je to fuk ale PC hráč to možná přečte a něco dalšího se dozví.
    • jakubc
      Proč si stěžuješ, o čem je článek, když jsi ho ani pořádně nepřečetl? Hraje to na konzoli, PC verzi dostane do ruky někdo jiný pokud vím a dojmy budou později, po vydání. Takže vše co popisuješ, je totálně mimo.
      • Keyz
        Četl jsem určité části a v horní straně není psáno, že to je na konzole. Aby to bylo ihned jasné. Jako se to píše v tagu pro recenze.

        Jestli to je na konzole tak to znamená co? Recenze bude z konzolí a tedy se zcela vyhodí ta technická stránka?
        • Zkus si ten článek přečíst. *5*
          • Keyz
            Tvl jestli to je pro konzole, tak to je jedno když to tam je vše stejné a save tam není možné importovat jako na PC *15*

            "Už to tu bylo i dřív ve článku - recenze bude z Xbox One verze, později ale bude i nějaké shrnutí"
            Tak to je značně zoufalé....
            • jakubc
              Nakonec ses k tomu dobral, ale že to trvalo. :-D

              Už to tu bylo i dřív ve článku - recenze bude z Xbox One verze, později ale bude i nějaké shrnutí z PC verze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit