Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Graficky to nenadchne, snad to bude aspoň hratelností Doom.
    Zatím jsem optimista, ale opravdu nerad bych další kopnutí do mrtvoly jako byl udělal Duke Nukem Forever.
    • Jack1947
      DNF mi zas tak zlý nepřišel... ale tak záleží na tom co kdo od toho očekával že jo.
  • NumberFiveAlive
    hlavne at je to jako jednicka a dvojka, trojka uz byla horsi - malo nepratel, tma, uzky chodby... i kdyz ta lekacka s baterkou v ruce taky mela neco do sebe :) a vyhnout se trendum "modernich" fps - autoheal, nabirani naboju hromadne z beden, omezeny pocet zbrani, vic cutscen nez hrani... MY CHCEME sbirat lekarnicky, brneni, naboje, powerupy, mit spoustu zajimavych zbrani najednou a kosit stovky demonu, proste TOTALNI MASO! :D
    • TheGGG
      jen aby to taky nebyla "klasika nuda" ala hard reset či podobné retro výplachy. Navíc 0 cutscen a bude to fail jako half life.
      • del0
        "bude to fail jako half life"

        Nebreč, že Half-life je větší legenda, než všechny ty CoD srajdy... *15*
        • TheGGG
          možná v tvém hypster pc klubíku. Kdo se nebojí pravdy, dávno naznal, že je HL fail. Jinak jako simulátor ježdění nekonečným kanálem, bez držení je to asi dobrý, ale tak lidem co uctívaj simulátor trávy stačí málo.
          • del0
            qq more
          • nightborne
            Half-Life 2 je do dnešního dne nejlepší fps všech dob. Můžeš s tím nesouhlasit, můžeš proti tomu polemizovat, ale to je asi tak všechno, co s tím bohudík můžeš udělat.
    • Tak to doporučju poslední wolfenstein new order..... větší maso dle tvých požadavků asi už nenajdeš
      • Serious Sam *3*
      • NumberFiveAlive
        jj, wolfika jsem hral :)
        • nightborne
          old blood je oproti new order ještě akčnější a masoidnější... jinak těchhle řežeb je jak šafránu, napadá mě samozřejmě serious sam, painkiller, možná novej rise of the triad a novej shadow warrior... ještě alien rage, ale to byla imho dost mizerná hra.
  • Tenhle teaser nemůže stačit ani kritikům série, natož fanouškům, taky by mohli mohli uvolnit tu ukázku "jen pro zvané" parchanti
  • Ještě teď se slzou v oku vzpomínám, když vyšel HL2 a D3 jako 2 největší konkurenti. Joo, to byly časy, kdy PC ještě udávalo směr.
    Škoda že D3 byl po pár hodinách, kdy měl super atmosféru, sklouznul v repetetivní a předvídatelnou nudu.
    HL2 mě celkově nadchnul víc.
    Jinak z toho krátkého teaseru těžko soudit, ale po vizuální stránce jsem čekal trochu něco lepšího. Působí to na mě jako trochu vyleštěnej D3. Škoda.
    Tak snad aspoň gameplay bude stát za to.
  • Ilusiveman
    Adam pobavil a má podle mě pravdu v duchu (domýšlím si, protože bych něco takového zahlásil také!) v jakém to řekl.
  • PreidaQ
    Nestačila na tohle jen bleskovka?
  • další CoD/Wolf klon akorat misto nacku/rusaku budete strilet nejakej mimozemskej sajrajt. wake me up when sometin better come up *7*
    doufam že to nepodelají jako HD D3 remaster pro páčkovače, zatím to tak vypada, treba tím jak ve videu není tma a stíny
    • Ilusiveman
      Co ty všechno nepoznáš z dvousekundového videa. Hňupe.
  • cekal jsem bombastictejsi grafiku :(
    • Ilusiveman
      Hele je to Doom. Na grafiku z vysoka se*u. Hrál jsem to půl roku zpátky (Doom a Doom 2) a perfektně se vyblbl. Tvoje generace mě se*e.
      • Prasaak
        Já hraju oba Doomy pořád dokola skoro 20 let. Stejně tak všechny starý dobrý doomovky.
        A taky jsem čekal Übergrafiku.
        Dnes, protože stojí většina fps za starou bačkoru, tak rezignuješ na "je to Doom"?
        • Ilusiveman
          Tím myslím se*u na Übergrafiku a Se*u na tvou generaci lidí "DooM musí mít dnes Übergrafiku". Nemusí. I kdyby naše generace vyrůstaly ve stejné době, na stejných hrách, tak v nás zanechaly rozhodně rozdílnej odkaz.
          • Doom (1 a 3) byl ve své době naprostá grafická špička, proč mu dělat špatné jméno lehce nadprůměrnou grafikou? Pokud je věk uvedený na tvém profilu pravý, tak jsi to nezažil nemůžeš tvrdit nic, to když porovnáš grafiku z letsplayů na youtube z her z tý doby a to kdybys to zažil jsou jiné věci. Já se třeba k některým starým hrám dostal až mnohem později a byl to úplně jiný zážitek, než když jsem hrál prince of persia v době, kdy vyšel
          • Prasaak
            Jak jsem říkal, pro mě jsou top hry Hexeny, Blood, Heretic, DN, SW, Witchhaven, Quake a další. Doom je moje absolutní srdcovka. Tyhle klenoty dosáhly svýho vrcholu a stále je tu máme, pořád je to stejná zábava, jako před lety.
            Ty potřebuješ pořádnou doomovku, právě jsem Ti vyjmenoval kotel skvělých doomovek.
            Samozřejmě to může být vynikající i s průměrnou grafikou, ale nechápu, proč ji nemít.
            To je teď nějaká herní hipsterovina? Tenkrát jsme si dělali do trenek, když vyšel Quake 1.
            Mimochodem, užívání slov generace a odkaz, v souvislosti s hrama, nechám bez komentáře:)
            • nightborne
              Četl, proto s ním souhlasím a ptám se, kdo na tom chce co řešit =).
            • C-BEAM
              Prasaak "Tenkrát jsme čekali to nejlepší ve všech směrech. "
              tohle vytesat do kamene.

              nightborne: četl si vůbec to co napsal?
            • nightborne
              Ale vždyť ano -

              skvělá hratelnost, horší vizuál : nevadí, super.
              skvělá hratelnost, skvělý vizuál: ještě víc super

              co na tom chce kdo řešit?
            • Prasaak
              Já si na ty starý časy pamatuju dost dobře. Neskutečně jsme se bavili u Wolfensteina 3D ( nedávno jsem opět hrál, doporučuju, měl bys to zkusit). A pak jsme se neskutečně bavili u Quake 1 / 2. Stejně jako u toho Wolfa. A jako bonus nám padaly držky na zem z těch grafických orgií.
              Ty starý dobrý časy, o kterých mluvíš, ty byly opravdu dobrý.
              Herní průmysl nebyl ještě tak zdegenerovanej a neplodil lidi, co svýma emotivníma výlevama rezignace volali aspoň po dobré hratelnosti (mezi slepými, jednooký králem).
              Tenkrát jsme čekali to nejlepší ve všech směrech.
            • Ilusiveman
              Zamysli se nad touhle větou "Samozřejmě to může být vynikající i s průměrnou grafikou, ale nechápu, proč ji nemít."

              Píšeš jak prase. Samozřejmě je tu kopa starých DooMovek, proč bych nemohl chtít novou? To že jsem se nedávno výtečně bavil ve mě vyvolalo jen větší slinu na dalšího. Proč furt řešíš grafiku? Nenaznačoval jsem snad že na grafiku se*u? Jdi se mastit na Crysis.
        • Ilusiveman
          Jo dnes stojí většina fps za starou bačkoru ano. Nepotřebuji Übergrafiku. Potřebuji Überfps. Potřebuji pořádnou DOOMovku.
    • jedno slovo: konzole tahnou herní prumysl ke dnu
      • Ristoro
        Uvědomuješ si, co jsi napsal :DD?
        • nightborne
          Nehráls dneska odpoledne counterstrike >_>?
      • Psychotic
        To bylo šest slov.
      • me je to šumafuk aspon nemusim upgradovat comp, vyhovuje mi že ten pokrok se zpomalil
  • Colby.Sawyer
    Vím že to sem úplně nepatří ale kdy a jaký všechny konference se budou z E3 vysílat živě tady na Games?
  • del0
    Revenant byl zmrd, hlavně, když vás jich přepadlo třeba 10 a na malym prostoru. *1* Aaaa oooo tooom tooo byyylooo. O brutální rychlosti, tunách potvor, close combatu a masakru, ne o slow-mo qte autoaim filmohraní s pár enemákama. Doufám, že to nepodělaj. Podle fandů, kterým exkluzivně pouštěli gameplay, se to vrací ke kořenům, ale věř tomu, když to má být i na konzole. Hrát FPS typu Doom na gamepadu si totiž nedokážu představit. Navíc u týhle hry je 30fps nepřípustných.
    • a jeste je potreba zminit trickjumpy ve hrach od tria Id software, epic games a valve, na zaklade kterych se daly provadet fast runy, ale to uz tu asi dnes nikdo nezna. Doporucuji do Ytube zadat "quake fast run" a at se nekdo z konzolistu pochlubi, jak to napodobi. Na starem PSku mam quake, ale FPS se oplati fakt jen na kompu, na konzoli to je jak zazitek podobny rektalnimu vysetreni u doktora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit