Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    DNF mi zas tak zlý nepřišel... ale tak záleží na tom co kdo od toho očekával že jo.
  • Horst_Fuchs
    Graficky to nenadchne, snad to bude aspoň hratelností Doom.
    Zatím jsem optimista, ale opravdu nerad bych další kopnutí do mrtvoly jako byl udělal Duke Nukem Forever.
  • a jeste je potreba zminit trickjumpy ve hrach od tria Id software, epic games a valve, na zaklade kterych se daly provadet fast runy, ale to uz tu asi dnes nikdo nezna. Doporucuji do Ytube zadat "quake fast run" a at se nekdo z konzolistu pochlubi, jak to napodobi. Na starem PSku mam quake, ale FPS se oplati fakt jen na kompu, na konzoli to je jak zazitek podobny rektalnimu vysetreni u doktora.
  • del0
    qq more
  • nightborne
    Half-Life 2 je do dnešního dne nejlepší fps všech dob. Můžeš s tím nesouhlasit, můžeš proti tomu polemizovat, ale to je asi tak všechno, co s tím bohudík můžeš udělat.
  • TheGGG
    možná v tvém hypster pc klubíku. Kdo se nebojí pravdy, dávno naznal, že je HL fail. Jinak jako simulátor ježdění nekonečným kanálem, bez držení je to asi dobrý, ale tak lidem co uctívaj simulátor trávy stačí málo.
  • Jack1947
    To je pouze tvá utkvělá představa o mé osobě... ano většina anonymních přispěvatelů je trollích... navíc si mne nepochopil.

    To že tohle břímně místní trolové hází na má bedra... není vůbec nic moc... ale tak beztak tu jsou povětšinu času diskuze na mrtvém vzduchoprázdném bodě takže to až tak nevadí...
  • del0
    "bude to fail jako half life"

    Nebreč, že Half-life je větší legenda, než všechny ty CoD srajdy... *15*
  • Doom (1 a 3) byl ve své době naprostá grafická špička, proč mu dělat špatné jméno lehce nadprůměrnou grafikou? Pokud je věk uvedený na tvém profilu pravý, tak jsi to nezažil nemůžeš tvrdit nic, to když porovnáš grafiku z letsplayů na youtube z her z tý doby a to kdybys to zažil jsou jiné věci. Já se třeba k některým starým hrám dostal až mnohem později a byl to úplně jiný zážitek, než když jsem hrál prince of persia v době, kdy vyšel
  • TheGGG
    jen aby to taky nebyla "klasika nuda" ala hard reset či podobné retro výplachy. Navíc 0 cutscen a bude to fail jako half life.
  • nightborne
    old blood je oproti new order ještě akčnější a masoidnější... jinak těchhle řežeb je jak šafránu, napadá mě samozřejmě serious sam, painkiller, možná novej rise of the triad a novej shadow warrior... ještě alien rage, ale to byla imho dost mizerná hra.
  • nightborne
    Četl, proto s ním souhlasím a ptám se, kdo na tom chce co řešit =).
  • Serious Sam *3*
  • NumberFiveAlive
    jj, wolfika jsem hral :)
  • Tak to doporučju poslední wolfenstein new order..... větší maso dle tvých požadavků asi už nenajdeš
  • NumberFiveAlive
    hlavne at je to jako jednicka a dvojka, trojka uz byla horsi - malo nepratel, tma, uzky chodby... i kdyz ta lekacka s baterkou v ruce taky mela neco do sebe :) a vyhnout se trendum "modernich" fps - autoheal, nabirani naboju hromadne z beden, omezeny pocet zbrani, vic cutscen nez hrani... MY CHCEME sbirat lekarnicky, brneni, naboje, powerupy, mit spoustu zajimavych zbrani najednou a kosit stovky demonu, proste TOTALNI MASO! :D
  • Ehm... říkáš zelený klíček?!? Hrál jsi to vůbec někdy?!? *7*
  • C-BEAM
    ano určitě by to chtělo dobrou fyziku a možnost destrukce nejen nepřátel ale i prostředí, osobně bych chtěl návrat surrealistického prostředí jaké bylo v prvních dílech, to by lépe vyhovovalo potřebám destrukce než moderní chodby v nějakém hitech komplexu (Doom3). Ale osobně si myslim, že by se měly zaměřit hlavně na nepřátele, je třeba aby nevypadaly genericky a působily živě, čemuž patří dobrý a ne prekombinovaný design a hlavně dobré animace a ty jsou právě kamenem úrazu id softu.
  • C-BEAM
    Prasaak "Tenkrát jsme čekali to nejlepší ve všech směrech. "
    tohle vytesat do kamene.

    nightborne: četl si vůbec to co napsal?
  • nightborne
    Píšeš věci, který bych samozřejmě taky neodmítal, ale já osobně bych hodně uvítal například zaměření na fyziku (klidně i na úkor astronomických počtů polygonů a kýho výra), ale hlavně, HLAVNĚ ničitelnost prostředí. Něco jako Red Faction. Nechápu, že se toho tvůrci dál nechytli a nerozvíjeli to, protože moct krom nepřátel vysvětlit i samotnýmu levelu jak se věci mají byla možnost k nezaplacení. Chtěl bych aby po pořádný bitce zbyly z místnosti jenom cáry =).

    Jinejma slovama, byla by ta nejznámější akční scéna z Matrixu tak známá, kdyby při ní nerozsekali to atrium na hadry =)?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit