Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Ale vždyť ano -

    skvělá hratelnost, horší vizuál : nevadí, super.
    skvělá hratelnost, skvělý vizuál: ještě víc super

    co na tom chce kdo řešit?
  • Prasaak
    Já si na ty starý časy pamatuju dost dobře. Neskutečně jsme se bavili u Wolfensteina 3D ( nedávno jsem opět hrál, doporučuju, měl bys to zkusit). A pak jsme se neskutečně bavili u Quake 1 / 2. Stejně jako u toho Wolfa. A jako bonus nám padaly držky na zem z těch grafických orgií.
    Ty starý dobrý časy, o kterých mluvíš, ty byly opravdu dobrý.
    Herní průmysl nebyl ještě tak zdegenerovanej a neplodil lidi, co svýma emotivníma výlevama rezignace volali aspoň po dobré hratelnosti (mezi slepými, jednooký králem).
    Tenkrát jsme čekali to nejlepší ve všech směrech.
  • Ilusiveman
    To nevím hele, mě příjde, jak generátor nahodilých sousloví. Ta gore destrukce zní dobře. Kdyby potvory mohly vykuchat a mrzačit samotného hráče by se mi taky zamlouvalo. Sbírat po zemi robotické končetiny, plazení bez nohou a kotlení démonů z dola. Vylepšování mariňáka kyberneticky na nějaké rychlé bázi bez zdržování u kraftovacího stolku. Se zbraněmi bych osobně moc nedělal, ale mohly by jednotlivé třídy rozšířit o různé varianty. Jednotná munice. Rozdílnej výstup zbraně a spotřeba munice. Propracovaná realtime interakce s prostředím v boji. Inteligence nepřátel. Léčky nepřátel, bossfighty. Je spousty funkcionalit, kterým mohli borci gameplay dál vylepšit.

    Taky bych si dal pořádnou porci dobové metalové hudby. https://youtu.be/MksPObOITGM
  • Ilusiveman
    Zamysli se nad touhle větou "Samozřejmě to může být vynikající i s průměrnou grafikou, ale nechápu, proč ji nemít."

    Píšeš jak prase. Samozřejmě je tu kopa starých DooMovek, proč bych nemohl chtít novou? To že jsem se nedávno výtečně bavil ve mě vyvolalo jen větší slinu na dalšího. Proč furt řešíš grafiku? Nenaznačoval jsem snad že na grafiku se*u? Jdi se mastit na Crysis.
  • Jasně Jacku, každý kdo z tebe má srandu nebo ti dá mínus, tak je troll, že?
    Ty seš fakt prvotřídní komik. *1*
  • Prasaak
    Jak jsem říkal, pro mě jsou top hry Hexeny, Blood, Heretic, DN, SW, Witchhaven, Quake a další. Doom je moje absolutní srdcovka. Tyhle klenoty dosáhly svýho vrcholu a stále je tu máme, pořád je to stejná zábava, jako před lety.
    Ty potřebuješ pořádnou doomovku, právě jsem Ti vyjmenoval kotel skvělých doomovek.
    Samozřejmě to může být vynikající i s průměrnou grafikou, ale nechápu, proč ji nemít.
    To je teď nějaká herní hipsterovina? Tenkrát jsme si dělali do trenek, když vyšel Quake 1.
    Mimochodem, užívání slov generace a odkaz, v souvislosti s hrama, nechám bez komentáře:)
  • Ilusiveman
    Tím myslím se*u na Übergrafiku a Se*u na tvou generaci lidí "DooM musí mít dnes Übergrafiku". Nemusí. I kdyby naše generace vyrůstaly ve stejné době, na stejných hrách, tak v nás zanechaly rozhodně rozdílnej odkaz.
  • Ilusiveman
    Jo dnes stojí většina fps za starou bačkoru ano. Nepotřebuji Übergrafiku. Potřebuji Überfps. Potřebuji pořádnou DOOMovku.
  • nightborne
    Nehráls dneska odpoledne counterstrike >_>?
  • Ristoro
    Uvědomuješ si, co jsi napsal :DD?
  • Tenhle teaser nemůže stačit ani kritikům série, natož fanouškům, taky by mohli mohli uvolnit tu ukázku "jen pro zvané" parchanti
  • Prasaak
    Já hraju oba Doomy pořád dokola skoro 20 let. Stejně tak všechny starý dobrý doomovky.
    A taky jsem čekal Übergrafiku.
    Dnes, protože stojí většina fps za starou bačkoru, tak rezignuješ na "je to Doom"?
  • Datadisk byl bezvadnej :) Ten artefakt mě bavil
  • Psychotic
    To bylo šest slov.
  • Ještě teď se slzou v oku vzpomínám, když vyšel HL2 a D3 jako 2 největší konkurenti. Joo, to byly časy, kdy PC ještě udávalo směr.
    Škoda že D3 byl po pár hodinách, kdy měl super atmosféru, sklouznul v repetetivní a předvídatelnou nudu.
    HL2 mě celkově nadchnul víc.
    Jinak z toho krátkého teaseru těžko soudit, ale po vizuální stránce jsem čekal trochu něco lepšího. Působí to na mě jako trochu vyleštěnej D3. Škoda.
    Tak snad aspoň gameplay bude stát za to.
  • nightborne
    Hnisavec si vybral svoji kvótu jednoho smysluplnýho příspěvku, se kterým se lze ztotožnit. Poznamenejte si, bylo osmnáctého pátý *1*
  • Ilusiveman
    Hele je to Doom. Na grafiku z vysoka se*u. Hrál jsem to půl roku zpátky (Doom a Doom 2) a perfektně se vyblbl. Tvoje generace mě se*e.
  • Ilusiveman
    Adam pobavil a má podle mě pravdu v duchu (domýšlím si, protože bych něco takového zahlásil také!) v jakém to řekl.
  • Ilusiveman
    Co ty všechno nepoznáš z dvousekundového videa. Hňupe.
  • Sr_Lobo
    Coze?! Hnisavec mel nekdy pocitac?! Tak to treba nakonec neni tak uplne ztracen;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit