Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol ten typek co prezentuje video vypada stejne jak Geralt v jednicce...
  • Ale aj tak by som bol rád keby to dokončili a vydali. A že by to bola zlá hra? No a čo? Pozrite sa na Two Worlds. To bola tak zlá hra, až bola dobrá. Práve kvôli tomu mala svoje čaro.
  • nejsem si jistej, ale spis nez diablo to melo pripominat NWN, protoze cdprojekt tusim kdysi prave kvuli zaklinaci licencoval jejich tusim aurora engine, kterej postupne prekopaval, az z nej udelal letos 3 dil.
    • Lukyz
      Tak na půl, první Zaklínač opravdu běžel na Aurora enginu od Bioware, ale na druhý a třetí díl si už napsali engine vlastní.
  • a jako obvykle uvádění věcí na pravou míru - na "odborném" webu o hrách už nejmíň po desáté:
    "Původně měl totiž být Zaklínač izometrické akční RPG." - toto zobrazení NENÍ izometrické. Izometrické zobrazení je 3D bez perspektivy, které se vyznačuje tím, že shodná vzdálenost mezi dvěma body má na obrazovce kdekoliv stejnou hodnotu, nezávisle na pozici kamery.

    více např. zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Izometrick%C3%A9_zobrazen%C3%AD

    nechápu, proč to musím na games.cz psát pod každý druhý článek a neustále tuhle trapnou chybu autoři opakují..
    • A jsi si jsitý, že kamera zde pracuje s perspektivou? Řekl bych, že to je slovo do pranice...
      • Stačí se podívat na šířku cesty - nahoře je užší než dole
    • jeanczarny
      to je asi stejný jako rozčilovat se nad tím, jak se u nás skloňuje Oculus...
    • del0
      Protože tahle trapná chyba už je zažitá. *15*
  • Izometricky pohlad by som fakt nebral. Ale idea si urobit vlastneho zaklinaca mi pride ovela viac fajn. Neberte ma zle Geralt je fajn ale ja ho nemusim. Radsej by som si spravil zaklinaca na mieru a mohol sa uniest tym, kam ma pribeh a svet zanesie.

    Napriklad v zaklinacovi(knihach) boli kuse a luky povazovane za podle zbrane a Geralt tento nazor zastaval. A zrazu ma kusu a beha si po svete... Nejak to nesedi.
    Na strane druhej hrat za zaklinaca menom MY ZAKLINAC(na mene este zapracujem) a hrat sa na to, ze vobec nesuhlasi s tou myslienkou podlosti....a naopak sa zameriava na kuse, bomby a rozne zlepsovaky sa mi velmi paci. A vobec by mi nevadilo behat po svete s kusou lebo je to uz MOJ TEMATICKY character... a nie Geralt.
    • Já jsem naopak za Geralta rád, vytváření postavy je ve většině rpg.

      K té kuši... Je na tobě, jestli jí používáš a jak moc se se svým Geraltem držíš jeho knižního charakteru.
      Však už když mu Vesemir tu kuši podává, Geralt pronese něco jako: "To už ustupujeme od tradic? Zrovna od tebe bych to nečekal"
  • Nevím jak další díly, ale přepněte si první díl do izo pohledu a minimálně z 50% je to náplní Diablo...
    • Blue.Shark
      To jo. Třeba běhání tam je. A taky můžeš pít lahvičky. *15*
  • Vogon
    "Lets look at combat, which is very important part of RPG" Jo aha, tak proto udělali tři RPG s nejhorším bojovým systémem široko daleko.
    • del0
      "Lets look at combat, which is very important part of RPG"

      "....very important part of action RPG"

      fixed
    • RazorProduction
      tak proto udělali tři RPG s nejhorším bojovým systémem široko daleko.....jednotku do toho netahej vole,prave jednotka mala originalnej subojovej system.
      • Vogon
        To, že je něco originální, neznamená, že je to dobré. A jednička měla bojový systém strašný, vždyť to byly jenom quicktime eventy typu "klikni na mečík, a pak když se objeví červený mečík klikni znova, opakuj stále dokola".
        • RazorProduction
          na svov dobu 100x lepsie nes zbesile mackani do leveho tlacitka na mysi co ?!
    • Ale prosim te, uklidni se.
  • Bohužel...teď by to aspoň nemuseli downgradovat *4*
  • Pro všechny příznivce a fanoušky Zaklínače: můžete si v případě zájmu poslechnout Audioknihu "Zaklínačský meč" v plné délce na youtube

    https://www.youtube.com/watch?v=-j1lDp_r9n8


    *5*
    • je to paradni! diky moc za odkaz
    • Příšerný... Doporučuji audioknihu Poslední přání, lepší audioknihu jsem neslyšel.
  • Kdo je ten přípa pro kterého bylo dělané to demo? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit