Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by super s panem Grygarem někdy rozebírat technologii v Mass Effectu.
    • Magister_Peditum
      Technologie ME = vezmeš něco s názvem Element Zero a s pomocí něco pak můžeš dělat cokoliv, od lítání napříč galaxií až po prohlížení si nahotinek na průhledném naprosto neužitečném displeji na svém předloktí. *15*
    • Ježiš, jen to ne. Teď to hraju a pořád nemůžu pochopit, proč je ta hra tak vyzdvihovaná. V podstatě u hry trpím jen proto, abych se dozvěděl, jak to skončí, protože příběh mě zajímá. Po designerské stránce je to naprosto příšerná hra od ovládání, po herní mechaniky, vývoj postavy, ovládání skupin spolubojovníků atd. Technologie tam skoro žádná není - jen velmi vágně naznačená Normandy (ale teprve dohrávám druhý díl). Ve dvojce je snad jen ta Normandy udělaná líp, zatímco vše ostatní (zatím, nedohrál jsem ještě) je podstatně horší. *9*
      • Mass effect jsem vydržel hrád asi 2 hodky....poté jsem uznal, že to přemáhání se nemá smysl.
  • Tak toto..je masterpiece.
  • Super vysílání, udělalo vážně radost *3*
  • A já si tolik let říkal, že to je jen shoda jmen, ale vždycky jsem si oba Grygary nějak spojoval dohromady. Jiřího Grygara si velmi vážim, jelikož jsem tak trochu do vesmíru, fyziky, astrofyziky a všeho kolem magor. Zároven synka Lukáše znám celý léta z Levelu (LevelTV). Prožil jsem malej osobní mindblown. Fakt díky za tento super díl!
    • Tak si Level TV sledoval dost nepozorně. Vždyť to zmiňoval tolikrát. *3*
      • Do pyče, takže ty fakt neumíš číst. Znám(e) Lukáše z Levelu, ve kterým dělal léta a občas se obevil i v LevelTV.
        • A pokud to někdy zmínil, tak jsem musel bejt nachcanej jak topol, protože bych si to pamatoval neee?
          • Vole, zmiňoval to nesčetněkrát i ve fightclubu.
      • A jeste je to videt! :D
  • Lukáší já ani ve snu netušil že máš tatínka Jiřího Grygara???!!! Tímto jsi mě dostal do kolen,myslím že všichni tady,ať už pravidelní,a nebo semtam pozorující diváci gamesplaye ti smekají za to,že jsi do pořadu přivedl tátu a udělal z toho úžasně naučnou hodinu a půl. Pana Grygara mám v úctě,za vše co dokázal,publikoval, a jakým stylem přivedl astrofyziku mezi laickou veřejnost. Díky,Díky,Díky:-)))
  • Výborný gamesplay. Otitulkovat prosím. Tohle video by bylo na youtube naprosto unikátní a bylo by super, kdyby se k němu dostala širší část diváků (+ aspoň malá reklama pro vás).

    Elite z toho nevyšla moc dobře. Jak je to možné? Copak nemohli aspoň sluneční soustavu udělat přesně? Nebo za to může způsob vytváření všech soustav v této hře? Rozumí tomu někdo a mohl by vysvětlit, proč byly tak výrazné nepřesnosti?

    Já v Elite Dangerou ve slunečním systému ještě nebyl, takže jsem ho sám neviděl a toto mě dost překvapilo.

    Lukáši, kloubouk dolu, že si to dokázal. *3*
  • cr8gg
    Vyborna "prednaska" :) ... jen me tak napadlo ... nebylo by mozne delat neco podobneho i s jinejma hrama? ..Myslim tim vybrat nejakou specifickou hru, ktera neco simuluje (jako Elite) a pribrat nejakeho ochotneho odbodnika, co by podobne vypravel a odpovidal na dotazy? ... (ofc za predpokladu, ze by se do toho vubec nekomu chtelo)...
    • Kozy
      Třeba Wolfenstein a mohli by si tam vzít Landu.
      • Krejcire na Mafii a Babise na Tropico.
    • Magister_Peditum
      Goat Simulator, I am Bread? *15*
      • Goat Simulator samozrejmě s panem Babišem :D
      • cr8gg
        nvm prave, neco armadniho, az vyjde KC:D tak neco o stredoveku atd... kdyz to jde udelat 2 hodiny o vesmiru diky Elite, tak proc by neslo o necem jinem?
        • No nevím, armádního asi moc ne. Reálnějších fps her je dost málo - osobně znám jen Armu, když vezmu v potaz jen hry přibližně ze současnosti a pominu modifikace do jiných her. Arma je sice "simulátor", ale i tak je na míle daleko od skutečnosti. Prakticky nic tam není reálného. Stačí si pákrát vystřelit z obyčejné devítky a člověk pochopí, že je ve střílečkách vše (logicky a správně) jinak.

          Povídání o středověku by bylo hezký, ale je to o známostech. Určitě nám k tomu něco řekne sám Vávra, který si myslím, má středověk slušně nastudovaný. Ale skutečného odborníka je třeba znát, což nevím, jestli má redakce kontakty. Leda by se někdo sám přihlásil. Zrovna v ČR je dost lidí zaměřených na středověk a jsou tam i mladí. *4*
          • cr8gg
            Treba az vyjde Squad , od lidi co delali Project Reality.. to je dost dobre zpracovany..
          • já věřím, že by do toho řada historiků šla, třeba někdo z těch, co přispěli do sborníku Pop History, který byl právě na tohle téma zaměřenej...
            pro popularizaci vědy je to ohromná šance a to, že už v pořadu vystoupil Jiří Grygar, by pro spoustu odborníků mohlo představovat jistou záruku kvality :o)
      • a jako odbornik by prisel pasak koz a pekar. Odpovidali by na dotazy jakou ma prumernou dojivost takova koza a jak nezapect do chleba hlodavce
  • Pridavam se k pochvalam - moc dobry gamesplay, byt to nebyl tak uplne gamesplay, ale kazdopadne to bylo hezke povidani...
  • Skvělý gamesplay, i když upřímně ten Elite byl to méně zajímavé *1* tohle bylo prostě parádní *14*
  • C-BEAM
    velké díky za tento gamesplay ! tento díl se bude velmi těžko překonávat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit