Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickTheMage
    Earth: Final Conflict anyone? :)
    • Nebo V?
  • species
    Proc PC exclusive? PROC????? Ne ze bych to chtel hrat na konzoli ale hre to imo jen uskodi. Multiplat je super vec(witcher)
    • Wat?
  • Fluffy klidek. Dost titulu bylo ohlaseno jen na konzole a pakpresli na PC. Tady to bude stejny.
    • Budem verit a dufat :D Je spusta titulov, ktore by som rad hral na PC ale PC je proste drahe. Nedam 1200eciek za hernu masinu ak mozem mat konzolu za 1/4 ceny(hlavne ak mam doma 3-4PCcka uz a nove by bolo len na hranie na nic ine). A kedze mam rad hlavne RPG a tituly, kde musim trochu taktizovat tak prave taketo veci ma tesia. Ked oznamili divinity original sin na konzole tak som bol fakt happy. Toto ma teraz schladilo zas.
      • Jo lepsi mit doma 4 PC a konzoli, nez si koupit jedno slabsi PC (notebook) a jedno vymakane herni PC. Cenove se to hodne blizi k sobe..
  • Kmotrx
    Yes ... yes ... YES !
  • Tak toto naozaj nechapem. XCOM a XCOM - Enemy within. Bola hra, ktora ukazala, ze strategicke hry maju na konzoliach miesto. Pre mna to bol tahovy masterpiece, ktory som na Xbox360 hral do zblbnutia. Ovladanie bolo bezchybne, hra bola skvelo optimalizovana a vsetky nastavenia umoznovali si prisposobit zazitok naozaj na mieru... Predaje na konzoliach dosiahli vacsie cisla ako na PC. Teraz vidim Xcom 2 a srdiecko mi poskocilo radostou ako uz dlho nie, a ono to ma byt len na PC? WHY? WHYYYY? Cakam na nejaky titul, kvoli ktoremu by stalo za to zakupit novu konzolu a ked sa ho konecne dockam, tak nic z toho.
    • Pravděpodobně se to prostě na konzole dost dobře neprodávalo
      • jj stim se ztotoznuju a klidne bych tipl, ze se zrovna tohoto tipu her prodalo vic na PC nez na konzole!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit