Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bullshit. Witcher 3 se jim směje svojí grafikou, hratelností, možnostmi, vyprávěvěním, větvením a kdoví čím ještě, do xichtu. Fallout 4 je prostě nepovedený kalkul a je směšný jak se to snaží všechno nějak okecat. Dalo by se pochopit, že to tak mají kvůli konzolím, ale Witcher se podařilo utáhnout s perfektní grafikou i s ohledem na konzole. Je to jednoduše fail
    • Vogon
      https://www.youtube.com/watch?v=EaShirOaNfw
      1. Á vida, jeden z mnohých speciálních osob, který už hrál a 30 krát projel hru, která ještě nevyšla. Nějaké to info o Half-Life 3 a Beyond Good and Evil 2 tam nemáš?
      2. Hratelností? Možnostmi? V těchto směrech Zaklínače 3 překoná snad jakákoliv sračkoidní japonská erotická patlanina. Nehledě na to, že grafika Zaklínače 3 je downgradovaná a na konzolích má textury jak z roku 2007 a to ve plynulých cinematic 20 fps. Jasně, možná, že Fallout 4 v těchto ohledech nebude excelovat, ale horší než Zaklínač 3 to být nemůže. A samozřejmě chápu, že předpotopně edgy "dospělý" "příběh" takové "hry" jako je "Zaklínač" 3, jen tak něco nepřekoná, snad jenom úplně každá hra, která si nehraje na hru pro dospěláky, aby nalákala edgy puberťáky.
      • polská letka tě tu zničí. Zaklínač má hezký svět na PC, hezké prozkoumávání světa, ale herně nic extra a ten příběh mě taky nějak nedostal. Nepřišli s ničím novým, zase konec Bílá zima. Co je vlastně dobré na tom příběhu? Vysvětlí mi to někdo? Hledaní postavy, pak obrana postavy, pak útok únosců a je to...
        • presne tak, taky to tak vidim, prosel jsem zaklinace za 130 hodin a s toho 90 hodin jsem urcite jen behal po velke mapé. a pokud jde o fallout 4 doufam ze znacky rychleho cestovani budou rozumne rozmistnene a nebudou hlavnim prvkem dlouhe hraci doby, fallout 3 je mel dobre
    • Fail je zaklinac, ktery je zbugovany a navic misty bezi jen s framerate 15 fps, takove nedodelky si muze cdpr strcit nekam. Ja od hry chci v prvni rade dobrou hratelnost a tomu at se prizpusobi grafika.
      • Na pc nie je problem. CDPR proste malo orezal PS4 verziu.
        • na pc je tiez orezana
      • walltar
        No jo, ale co potom děláš ve článku o Falloutu 4? *1*
        • Ocekavam u nej dobrou hratelnost, zatim se mi libil prvni, druhy a treti dil, new vegas a nejvic ze vsech fallout tactics.
          • To co se ti líbí vůbec nesouhlasí s tím co jsi uvedl předtím.
  • Slabší grafiku různorodost konzolí neospravedlňuje. A když to jinak nejde, nemají to dělat na slabší konzole.
  • Já vám nevím, ale když vidím grafiku v GTA V a zároveň všechny ty možnosti a obrovský svět, čichám od Bethesdy tradičně lacinou výmluvu líného a neschopného publishera/vývojáře :-).
  • Jsem rád, že se k tomu postavili čelem. Uvidíme nakolik svobodní doopravdy budem
    • Chim
      To je jednoduché, vše bude záležet na tom, jestli tam budou funkční záchody.
      • *1* Postapokaliptické době bych nečekal funkční odpadové hospodářství. Tam si budeš muset vystačit se stromem *1*
        • walltar
          Počkat, počkat... Záchod byl v novodobým Falloutu vždy stěžejním prvkem osobní hydratace. Takže jejich nefunkčnost by měla zásadní dopad na hratelnost.
          • No jo tekutina je vzácná *1*
  • Jirx
    Stejně se zase bude dát vše upravit s pomocí módů. Hra jako taková je důležitá jen jako základ - ten ale musí být samozřejmě kvalitní.
    • sarin
      Prave toho sa bojim, ze podobne ako u F3, Skyrimu a Oblivionu bude stat ta podstatna omacka (questy) za prd, lebo sa budu sustredit na vizual, UI a vsetky tie ostatne nepodstatne veci ktore pofixuje komunita. Ale nikto bez poriadneho vybavenia nespravi kvalitne questy, koli ktorym sa ta hra oplati hrat.
  • Když to bude rozmanitá hra se spoustou možností, tak mi je jedno jaká bude grafika..
    Nicméně co jsem koukal tak ta vegetace, voda a domy byli celkem dobrý...
  • V traileri som uplne cakal ze sa ten pes zasekne niekde o textury a zacne sebou kmitat v nekonecnej slucke
  • No jo no, když do hry dáte legendární "Radiant AI", tak si nemůžete dovolit plýtvat zdroji jinde *1*
    • To se 8 jáder Jaguar běžících na 1,6 GHz řádně zapotí. *2*
    • Tak me je ta snaha Bethesdy udelat neco s AI sympaticka a pokud ji zase o neco vylepsili oproti Skyrimu, tak super. Ono at je jaka je, tak v ostatnich hrach mi ty postavajici NPC - potazmo pouze simulujici nejakou jednoduchou cinnost, uz prijdou dost zastarale.
  • Ach jo. Zase stejna debata. Grafika vs hratelnost. Radeji at rvou penize,energii a zdroje do HRATELNOSTI a zabavnosti questu/prostredi nez na grafiku.
    • Jenze oni neumej ani jedno ani druhy. Vzdyt nezvladaj ani neco tak trivialniho jako udelat aspon pouzitelny UI.
    • walltar
      Ale tak tady mluvíme o dalším novodobém Falloutu.... tam je špatná hratelnost celkem zaručená.

      Ta grafiky by tu hru aspoň trochu ospravedlnila. *1*
    • Svatá pravda!
      • Nechapu prave ten shitstorm,co se vzdycky strhne kvuli grafice. Pokud poserou hru a hratelnost, questy apod,tak budu prvni,kdo tady bude nadavat,ale tvle mit kecy na grafiku? Pritom je naprosto dostacujici.
    • Jinak by mi uplně stačila grafika NV, neměl jsem s ní žádný problém. Lepší než nějaké přebarvené malůvky.
      • Me je to uplne u zadele. At to ma klidne grafiku Return to Castle Wolfenstein. Hlavne at je to zabava.
    • Ono asi jak u čeho. Třeba u Timber and Stone je pixelová grafika roztomilá, u F4 bych jí asi nevolil *3*
  • To je dobre ze se venuji hlavne hratelnosti. Sebehezci hra je na nic, pokud ma mizernou hratelnost, viz Order.
    • Nevěř na duchy. Potřebovali jen zareagovat na tu hromadu negativních dotazů ohledně grafiky z traileru. Obsidianu bych tohle věřil, ale tohle je Bethesda, která neumí dělat kvalitní RPG. Hownardovi s Hinesem navíc nejde věřit ani nos mezi očima.
    • del0
      Gratuluji k rozumnému příspěvku. To se u tebe stává maximálně jednou za 10 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit