Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Nevím, ale nějak si nedokážu tohle představit pro použití ve hře. Minecraft a nebo mapa hry na stole jsou parádní věci na které se člověk určitě jednou dvakrát rád podívá, ale proč tak hrát? Různé hudy jsou taky zajímavá volba, ale za cenu takovéhohle zařízení si pořídím kupu tabletů na které si nahraju powergrid a všechny ovládací funkce, které potřebuju.

    Pokud by se zvětšilo zorné pole aspoň na těch 100+ stupňů jako u VR zařízení, tak by možná byl trošku použitelnější, ale v tom co představují nemá pro nás hráče moc smysl.

    Osobně na hraní vidím jako jasnou volbu VR. AR vypadá jako zajímavá věc pro profesionály... například prohlížení 3D modelu, různé interaktivní zobrazení při montážích a podobně. Ale pro domácího uživatele asi nějak extra přínosné nebude...
    • Jam97
      Bude to ze začátku experimentování, ale dokážu si představit jak mi na stole probíhá nějaká parádní bitva v nějaký strategii :)
      • walltar
        Jo to by asi šlo... i když by to chtělo celkem velkej stůl. Tak před každou hrou si uklidit jídelní stůl a hrát na něm. *1*

        Mě zase napadlo zobrazit Command & Control prostředí, které je plánované pro Star Citizen a větší bitvy kapitálních lodí. A pomocí holo udávat příkazy ostatním hráčům ve flotile.
    • Možná by to mohlo najít uplatnění v medicíně, při výuce chirurgie např. ale těch reálných (v praxi) využití bude velmi málo...
  • Jack1947
    Upřímně více věřím právě okulu... proč? protože to reálně aspon trochu se přibližuje 3D virtální realitě tyhle pokusy-hokusy nekusy... k tomu tolik důvěry nemám a už vůbec ne ve hře ale s tím se i tak nějak počítá že si šáhnem max na nějakou tu plochu ale masochisti si možná užijí i nějakou hru. Tím ale nechci nikomu vyvracet dojem, nebo nadšení...
    • Já vidím aplikaci HL spíš pro práci a sledování filmů než pro hraní, ale na herním poli vidím šanci pro nás, co z okulu blijeme. Navíc okulus jsou jenom brýle, kdežto hololens jsou počítač v helmě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit