Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film nedopadne špatně warcraft má mnoho fanoušku a hrajou tam super herci
    • pro mě samý sympaťák *11*
  • XorxoxTalarius
    Tak jako nic moc jsem od toho filmu necekal a uz jenom ten nastin pribehu mi ukazal ze ani od toho nic cekat nemam :D
    Borec to ve videu vystihl znacne precizne.
    • Jak by si to chtěl natočit jinak než bez CGI efektu prosimtě nehraj si tu zas na odborníka...
      • XorxoxTalarius
        Co treba novy SW? Ty ukazuji ze nemusis vsechno komplet CGI. Nebo napriklad Pan prstenu, mel jsi tam bitvy armad a v zaberech zblizka jsi mel herce, nikoliv CGI.
        Navic to poodhaleni romantickeho pribehu za zachranu planety ... a svoji zeny ... a sveho nenarozeneho orcete ... *11*
        Zlati Warhammer orkove, valci, protoze valka je fajn *5*
      • Třeba tak, aby to nevypadalo jako animák? Kvalitní, ale animák.
  • Blázen kdo do toho vrazil peníze. Dopadne to jak všechny herní filmy. Průjem.
    • Nevim. At to s "kvalitou" filmu dopadne jakoli,tak rozhodne tohle ma tak velkou fan zakladnu, ze to imho vydela nehorazny prachy.
      • to si jenom myslíš...až budou první fans odcházet s kina a kroutit hlavou co to ti filmaři provedli s jejich Warcraftem ostatní již ani nepřijdou.Takový Super mario brothers film by mohl vyprávět :)
        • Vogon
          Příště, než budeš diskutovat, si něco o tom filmu zjísti. Super mario brothers a tohle je úplně něco jiného, už jen proto, že tohle je přesně podle her, kdežto super mario brothers nemělo s hrami nic společného. Už jen z toho,že to vypadá jak cinematic od Blizzardu budou všichni fanoušci úplně unešení. Navíc všichni co na tom pracují mají hodně zkušeností a dohlíží na ně Blizzard.
          • Nadšení nekritických fanoušků a kvalita filmu jsou dvě rozdílné věci.
          • o to to bude větší průser...věřit tomu, že herní společnosti jsou schopni natočit koukatelný snímek...jste blázni...45%.
            • Vogon
              Že ty jsi jeden z těch pseudo inteektuálních filmových kritiků z csfd? Blizzard pouze DOHLÍŽÍ na to jestli to má s hrami něco společného, což ale ví snad každý, kdo se o ten film aspoň trochu zajímá.
        • To si jenom myslis ty. Supermariobrothers porovnavat s timhle muze jenom blazen. Spis by se hodilo to srovnat s Princem z Persie. Ten mel podobny rozpocet a rekneme ze i podobne ambice,ale rozhodne podle me nemel takovou fan zakladnu. Tohle neverim,ze nevydela. Phantom Menace byl taky hroznej fail (az na bitku s Maulem na konci) a jake to vydelalo penize. Podcenujes fan zakladnu. Warcraft 1-3 a wowko za ty leta hralo mraky lidi. A vetsina ti na to prijde.
    • VaZqeZ_EU
      Něco mi říká, že tohle bude vyjímka potvrzující pravidlo. Už jen ten vizuál *14*
      • Něco mi říká, že to bude rodiné drama o těhotné orčici, na vizuál házím bobek
        • ne bude to vlastně Vinnetou a old shatterhand, zničující válka mezi lidi a orky aby na ně nakonec vybafl nějaký daleko horší bubák a oba národy si padnou kolem ramen. To bude bude překvápko *1*
          • Jj, Santer...
      • a co je to něco? Přání? Mě by jen zajímalo z čeho bude čerpat scénárista...vidím to minimálně na jedno střídání.
        • Vogon
          Příběh je z Warcraftu jedničky. jinak film už je natočený, už se jenom dokončuje CGI.
          • tak tam žádný příběh víceméně neni....orci vs. lidé....to bude hodina a půl utrpení.
    • ady666
      Nevím jestli jako průjem, ale určitě to nedopadne podle očekávání producentů a na léta to zavře dveře ostatním třeba i zajímavějším projektům.
  • Colby.Sawyer
    Bude to pecka ale on vůbec bude příští rok nabitý skvělými filmy
  • Sr_Lobo
    Zlatýho bludišťáka za název *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit