Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poláček růluje!
    • drž vole hubu vole
      • *1*
      • vole, byls tam? vole, nebyls? vole, tak drž hubu, vole, a vole jdi do pr**, vole... hry vole, herní novinář,vole
  • Vávra ve formě. Poláčkova definice hodnoty firmy taky pobavila.
    • me ne. Ten typ co chce kecat do neceho, cemu nerozumi. Nevim proc ma potrebu se k tomu vyjadrovat
  • Lukass
    Jediny videa na ktery cucim sou s Vavrem nebo Drdem, zbytek tech lidi sou zoufalci.
    A Vavra je frajer s vlastnim nazorem, takovech lidi si v dnesni dobe vazim
    • Jack1947
      Zoufalec Pavel Dobrovský... který se o vše stará aby to jelo a tak... achjo... mně příjdeš taky jako zoufalec občas, viz jiná diskuze doufám u jiného článku " Su hrdý že su ostravák " ok. Není myšlena úplně vážně.

      Nezapomen mně poslat do prahy odkud sice pocházím ale nebydlím a prahu moc nemusím...

      Kritizovat je snadné ale jakmile by mělo dojí na vlastní Stream už by jaksi teklo do bot...
    • Lidi s vlastním názorem? Myslíš tím osoby, které mají názor, totožný s tvým, což? A věřím źe máš Drdu rád pro jeho lásku k hajlování, ale nejspíš bys měl vědět, že to dělá jen z legrace (narozdíl od tebe).
      • fallanga
        Vsadím se, že autor komentáře je člověk, který si myslí, že každý kdo s ním nesouhlasí je ovce ovládaná médii.
        • ovládaná médiemi?
          • fallanga
            Médii, omlouvám se.
          • Nj, si to představ! Hrůza co?!
        • Cim, ze je ovladana? Ty medie, ty musi byt huste.
          • Vskutku nejsem povolan analyzovat etymologii toho slova. Nicmene zda se mi, ze by se mohlo jednat o slovo reckeho puvodu. Mozna neco co pouzivali knezky na ostrove Lesbos, kdyz potrebovaly aby jim nekdo posekal zahradu?
  • Aby bylo jasno a říkám to hned zkraje - nejsem Vávrův fanda, ale tentokrát jsem valil oči né z Dana, ale z pana šéfredaktora, kterej na mě působil dojmem, že je alergickej na cokoliv, co Dan (minimálně prvních 20 minut) řekl. Opravdu vole, fakt nechápu, vole, proč ho tam zvete, vole, když jeho názory nemůžete vystát a okřikujete ho ať drží hubu apod. Už se nedivím, že Dan přijde jednou za půl roku, naopak se budu dost divit, pokud ještě někdy přijde.
    • Mart9
      Už se omluvil.
      • Tak to sorry, nezaznamenal jsem. V tom případě jako bych nic neřek :)
    • Radkaa
      Souhlasím.
  • Vávrovo ego by se dalo nabírat bagrem, ale zase je s nim prrdel a vždycky má co říct a umí rozputat debatu. Jako vždy jsem se v přítomnosti Dana nenudil. Nevadilo by mi, kdyby tu pozici moderátora dělal on.
    • Paulcz
      to by to pak ty vandalové museli dělat pořádně :)
  • Dost mi vadilo, ze se tam tak casto ozyvalo genderove nevyvazene osloveni vole. Priste prosim casteji pouzivat i osloveni p!co. Dekuji
    • V zásadě tam padalo víc jinýho slova, než vole. V zásadě by se to dalo určitě nahradit mín genereckým výrazem, ale v zásadě mi to nevadilo, protože v zásadě, když padá slovo vole, tak je vidět, že jsou kluci do debaty zapálený... v zásadě....
  • Soundtrack k Inception je skvělej.

    https://vimeo.com/13814632 <- Za účast na tomhle představení bych dal nesmrtelnou duši. *4*
    • co kdybych ti rekl že i film samotnej byl blbost. sen ve snu ve snu lol. celou dobu jsem čekal na pointu a ono nic. ješte že jsem si to stahnul a nemusel platit za lístek do kina *1*
    • Soundtrack k Inception skvělej je, hlavně to skvěle funguje s těmi slo-mo záběry ve filmu. Problém je ale, co následovalo po tomto filmu, kde takové "dunění" cpali všude možně, hlavně všechny trailery v následujících dvou letech se nesly ve stejném duchu... Prostě si někdo řekl "proč se sr*t s nějakými melodiemi, když stačí zkreslené dunění"...

      Jinak Inception byl poslední dobrý soundtrack od Zimmera, pak se nějak moc nechal unést minimalismem a spadl do totální nudy.
    • Hmm..když jsem si to chvili pustil, dosel jsem k podobnému nazoru jako Vavra.
      • VaZqeZ_EU
        Pro mě zase
        Hans Zimmer - Time (Cyberdesign Remix)
        Hans Zimmer - Time (Orkidea's Dream mix)
        Hans Zimmer - Time (Eryo Remix)
        ale ještě k tomu jen části ze zmíněných...
    • Paul_cz
      Já chápu že Vávra preferuje klasičtější williamsovější soundtracky s lehce zapamatovatelnými melodiemi, ale navážet se do Inception bylo fakt mimo. Inception, Interstellar, Batmani..všechny tyto filmy mají naprosto perfektní soundtracky, ikdyž se holt nemusí líbit každému. A díky za link, tam bych tedy taky chtěl být :)
      • >interstellar
        >perfektni soundtrack

        Ha Ha ha, si upad ne? Kdyz Zimr usne na organu tak to hned kazdej povazuje za masterpis. By natom nebylo nalepeno jeho jmeno tak potom nikdo ani nestekne. Ta hudba byla odporona i celej film totalne hlopuej.

        Dan ma naprostou pravdu jak to dneska je. Objem filmu co to ma je obrovskej a je to otravne.
        • Bohuzel... trochu komplikovanejsi veci nechapou prave hlupaci.... Takze je podle nich nakonec hloupej ten film...
          • Jj to je nejlegracnejsi argument fanousku tohohle filmu...Uz jsem se bal ze to nikdo nenapise :D
            • No vidis a ja i pres vsechno co je na tom filmu spatny a nelogicky fanouskem jsem :D
            • Tak to je prusvih. Pac ja fanousek nejsem. *3*
      • Perfektní soundtracky? Jak pro koho - já třeba určitě raději sáhnu po spojení Vangelise s Blade Runner a 1492, preferuji obecně vyhraněnější motivy...
        • Paul_cz
          No vidíš, Blader Runnera i 1492 mám moc rád taky, což neznamená že nedokážu docenit Inception či třeba z poslední doby Mad Max OST.
        • V podstatě jediné současné filmy, které vyhledávám i kvůli soundtracku, jsou filmy P. T. Andersona - Greenwood je jednoduše ikona, která pro mě něco znamená...
  • vypada to že pan Vávra už nemuže zajít ani do hospody a rict že se mu neco líbí/nelíbí, bez toho aby ho nejaky milovník skyrimu kteremu šlápl na kurí oko, pak neopravil kdyby nahodou rekl neco špatne.

    kdyby napsal článek na specializovany web venující se hudbe, pak byste ho mohli kritizovat. ale fightclub je nezavazny a uvolneny porad o hrach kde si každy muže rict co chce jako v hospode. (o kvalite filmovych soundtracku mluvit nebudu, protože tomu nerozumim, i když subjektivne se mi zda že skutečne stoji za straou bačkoru)
  • Tak jsem si to pustil a sel si lehnout s tim, ze me to krasne uspi a zhruba kazdejch 5 minut jsem malem vyskocil z postele, kdyz tam nekdo zvednul hlas, protoze mu druhej skocil do reci a snazil se ho prervat. Kdyz jsem snizil zvuk, tak jsem naopak slysel tak kazdy treti slovo.
    • To protože ještě pořád nepřišli na to, jak používat dynamickou kompresi. Ale Lukáš Grygar tvrdil, že se na to podívá... asi ještě neměl čas.
    • Mel bych jeste doplnit, ze diky tomu me to udrzelo vzhuru az do konce a ani jsem pak kupodivu nelitoval, protoze jak DV zacal mluvit o tvorbe KC a hrach vubec, docela jsem se pobavil.
      Frekvence "vole" byla vetsi akorat zezacatku, pak uz si to uvedomili, tak nevim co tu resite zase za bs.
      • A na DV nehrabejte ! Meli byste si ho snad spis vazit jako solidniho a uprimnyho hosta FC. Tuhletu retardaci fakt nechapu.
        • Vojta_Ilavsky
          Kritika a hejt je rozdíl. Samozřejmě ne každý to chápe viz. DV.
  • Nintendo - tady jde fakt hlavně o to, že Nintendo má dobře vycvičenou (rozmazlenou) cílovku. Sám jsem o WiiU vážně uvažoval, protože mi hry a produkty Nintenda příjdou prostě "dospělejší" z pohledu kvality (zmínili jste sw kód a schvalovací proces - a to jste vypíchli fakt dobře). Jestli někomu vadí že na WiiU nemá "technické skvosty" typu Watch Dogs, nebo AC Unity, ten to patrně nikdy nepochopí - a ten si Nintendo patrně nikdy nekoupí. Já budu rád, když se stejné/podobné strategie, tak trochu neberoucí ohled na prodejní čísla, ale na ideu určitého kvalitativního etalonu, bude Nintendo držet - ti co nakoupili akcie Nintenda s vidinou pohádkového zbohatnutí, nebo "mainstreamového" růstu, utřou - divím se, že zrovna takový srdcař, jako je Dan,si "ideovou podstatu" celé věci neuvědomuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit