Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je absolutní pecka. Udělalo mi to velkoku radost *14*
    nebudu zbytečně rýt do konzolistů, ale pak že je PC mrtvé *1* *1* *1*
    Víc takových projektů!
  • species
    Dvojka je pro me neskutecne spatna hra, asi jsem to nepochopil nebo co.
    Po zvratu z jednicky kdy sem sbiral celist jeste dva mesice po dohrani dostaneme Freyu o ktery kazdy vi ze je to sith prestoze se hra 3/4 pribehu tvari jakoze neni a na konci, kdo by to cekal, velkej zvrat... freya je sith.....

    Dohral jsem to jednou a dost, kotora1 jsem prosel snad 10x
    • Kotora 1 jsem dohral asi taky tak 10x. Dvojku jen dvakrat. Vic me proste bavi jednicka ale dvojka je podle porad velmi dobra hra. Jen ta jednicka me vice vtahla do deje a vic jsem si to uzil. Hlavne mi ve dvojce chybel Revan a prebejvala Freya nebo jak se jmenovala *4*
    • Souhlasím, mě dvojka taky nebavila. Ale nebavil mě ani New Vegas - asi mi prostě nesedne, jak dělají RPG v Obsidianu (Pillars jsem zatím nehrál, protože Zaklínač 3).
    • Vzdy kdyz vidim tohodle avatara,tak vim,ze se mi bude chtit blinkat z toho co pise..
    • Kromě toho co zmínili lidi přede mnou, zejména toho, že to mělo mnohem vážnější příběh, dvojka zajímavějším způsobem vykreslovala příběh. Člověk zpočátku vůbec neměl tušení kdo je, pak mu všichni začali předhazovat, že je Jedi, což hlavní postava zatvrzele odmítala s tím, že Jedi už není. Pak se hráč dozvěděl, že hrdin(k)u vyloučili z řádu kvůli tomu, že následoval Revana, pak se do toho začaly plést neradostné vzpomínky hl. postavy na bitvu u Malachoru a zjistíme, že postava byla dokonce generál až nakonec vyplyne že protagonista zničil celou panetu, zabil desetitisíce lidí a prakticky se stal hybatelem naprosto celého děje. Jednička mělo podobný motiv, ale vyzradila ho de facto až na konci.
    • Já měl zase radši dvojku. Jednička mi přišla jako taková klasická Star Wars "pohádka". Příběhově byla dvojka dospělejší a Traya pro mě byla daleko lepší záporák než "Ha ha ha" Malak "Ha ha ha". Co se týče Revanova přeprogramování, tak to pro mě až tolik nefungovalo, protože nebylo dobrovolné, a i když si hráč mohl vybrat jestli chce následovat temnou nebo světlou stranu síly, tak mi tam chybělo větší provázání na Revanova předchozí rozhodnutí. Tím nechci říct, že by to byla špatná hra, jen pro mě dvojka prostě fungovala líp a to i s tím ořezáním.
    • První díl jsem taky spolknul jako jednohubku, super hra. Dvojka byla utrpení od začátku až do konce včetně těch hardcore RPG pindání rozhovorů. Hrál jsem to s fanouškovským patchem ale stejně některé věci nebo NPC byly úplně vytěžené z kontextu. Nechápu, jak může někdo upřednostňovat druhý díl.
    • Magister_Peditum
      No je pravda, že z jedničky jsem měl celkově lepší pocit než z dvojky, ale ten "zvrat" v ději zas tak nečekaný nebyl. Myšlenky ohledně děje ve dvojce mi přišly nápaditější, ale tam to zkazil především fakt, že to na konci utnuly.
    • jako to že jsi celou dobu Revan bylo taky dost průhledný.. jinak Bastilla tě v jedničce taky zradí, to mi přišlo jak přes kopírák s Freyou
      • Teď třeba jaký by to bylo zahrát si nejdřív KOTOR2 a pak teprve KOTOR1?
  • palver
    A co widescreen a "další příjemnosti" pro nás, kteří KOTOR vlastníme na GOGu?
    • Mozno je to len otazka casu, tak isto ako bola len otazka casu ze sa prekopany System Shock 2 objavil na Steame.
    • Keyz
      To měl zařídit GOG. Problém to asi nebude technicky udělat.

      Možná si to steam vynutil aby to měl jen Steam a tedy silou tlačil lidi k přechodu. ..
      • To určitě nemyslíš vážně, viď šmudlo *1*
      • Vojta_Ilavsky
        Ilumináti, neblbni, samozřejmě že si zařídili exkluzivitu 16:9. :D
        • Keyz
          Může si zařídit právo to modovat a prodávat.
          To je běžné. Aby jsi někomu upravil hru a pak to prodával s modem, tak na to musíš mít svolení.
          Stejně jako když chceš mod prodávat. Navíc se firmy často různě blokují. Tedy dalo by se to očekávat.
    • kup si to zo Steamu, teraz je v zlave za 2 či 3e
      • palver
        Tak takhle určitě ne. Hry, který mám na Steamu si klidně znovu koupím na GOGu, abych je skutečně "měl", ale obráceně to jistojistě dělat nebudu *15*
        • Klidně si hry "užívej" na GOGu (tvá volba), my si zase užíváme s full podporou všech fíčur na "zlém" Steamu *5*
  • Chtělo by to mod, co vám dovolí ze začátku oddělat Kreiu, jak já tu babiznu nesnášel
    • Jo, Kreia pro mě byla asi nejnudnější část celé té velmi nudné hry.
    • Já se ji v průběhu hry taky pokoušel zbavit, nechat ji umřít, vyhodit z party, pak jsem zjistil že asi bude důležitou postavou hlavního děje. Bohužel i když ji člověk nebere na mise, stejně k hráči promlouvá v myšlenkách. Hrůza.
  • RazorProduction
    Jeste tak do jednotky dat patch aby hra sla na win 7 a win 8 (8.1) aby to nepadalo kazdich 5min a mozno to uz konecne prejdem.
    • Me tez funguje 1nicka na win 7 64bit,dokonce ve fullHD a 16:9
    • Vojta_Ilavsky
      Mě fachá z céda v pohodě na 8.1ničkách.
  • Kdo stojí za Updatem Obsidian, nebo Lucas?
    • štúdio Aspyr
      • Jsem myslel že ty dělali jenom SteamOS a Mac
  • 10 let *8* Tohle je nestárnoucí pecka společně s prvním dílem a Jedi Knight sérií to je to nejlepší ze Star Wars co si může člověk zahrát.
  • "Důvodů k oslavám je spousta. Třeba, že jde o jednu z nejlepších RPG her vůbec."
    Já měl za to, že KotOR 2 byl po jedničce spíše zklamání.
    • species
      pro me tedy VELKE zklamani byl
    • tak to je problém že KOTOR1 by měl 100% hodnocení a KOTOR2 92,5%. Je v tom tak velkej rozdíl? Je do dost důstojný pokračování o proti ME.
    • jednotka je typicka bioware rozpravka, dvojka je umelecke dielo.
      • 2ka je horšia vo všetkom ..príbeh nie je tak silný, atmosféra tak hutná, hudba je horšia, postavy sú menej sympatické, crafting system je po case zbytocny,koniec je riadne osekaný a nemá správny drajv vyvrcholenia ...jednotka je veľké dielo, dvojka je stále výborná hra, no na kult 1tky podľa mňa nemá
        • species
          souhlasim
  • jonatan.hanzlik
    Tak to mám radost. V roce 2012 jsem si to koupil a s Restored to byla fakt dobrá jízda. Tak si to dám znova :-) Víte dobrej mód pro rozšíření síly? (aka víc kouzel? )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit