Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle obrazku to vypada ze se to posunu zase dal v case, to se mi uplne nelibi. Bych to nedal maximalne v tech 50 letech. Z toho je citit atmosfera...
  • N0isy
    CZ Dabing nebo nic. Bez toho není Mafie Mafií.
    • XorxoxTalarius
      Diky, ale radsi kdyz americana mluvi american
    • Tady je dabing celkem dost jistý, kusů se u nás snad prodá dost a prostě to chce nakupovat krabicovky, aby distributoři měli dabing z čeho zaplatit.
      Ale nepochybuju, že minimálně titulky 100% budou.
  • Jedničku a hlavně i dvojku považuju za velmi dobré hry, takže pokud zachovají hratelnost právě dvojky (bez krycího systému to fakt nechci), doplní to kvalitním příběhem a prostředím, nepochybuji o tom, že to bude stát za to.
    • Souhlasím s tebou. Vždyť Mafia 2 měla lepší systém krytí než všechny GTA vůbec.
  • jesusek
    Přívlastky "romantický" a "kmotrovský" bych nepřisuzoval už ani druhé Mafii. To byla záležitost čistě prvního dílu. Dvojka byla spíše gangsterkou, než mafiánským "filmem".

    Jinak... pochopil jsem správně, že tohle už nedělá ten stejný tým? Mám strach, aby se nevytratil takový ten (český) smysl pro detail, který byl imho hlavním kořením Mafie. Navíc ty čtyři postavy svádí k myšlence, že bude kladen důraz na multiplayerovou složku, jak je teď ostatně zvykem. Mafia by měla být primárně příběhovou hrou, a až poté městskou akcí...
    • mafia a multiplayer? na to zabudni. Bude sa možno jednať o viacero herných postáv, možno niečo podobné s čím prišlo GTA V, ale silne pochybujem, podľa mňa sa jedná len o nejaké vedľajšie postavy.
  • no podle mě se neměli přiklánět k současnosti, už takhle byla jednička i dvojika hrozně porovnávaná s Gta a teď když budou v podobných érách to bude ještě horší. nicméně jednu věc by mohli předělat a to je linearita příběhu, z nějakého důvodu i teď když si zahraju mafii jedničku mi absolutní linearita příběhu vůbec nevadí ale ve dvojice mě na druhou stranu ale neskutečně štve
  • Datum oznámení 2015 a datum dokončení 2025 :))))))
    • Vavra na tom uz nedela. Takze tak dlouhy to snad nebude...
    • Ale toto nie je warhorse studios kamaráde.
      Druhá mafia vyšla v lete 2010 a je to dosť možné, že na trojka začali pracovať niekoľko mesiacov po vydaní druhej mafie, môj skromný tip je, že nová mafia výjde ešte buď koncom tohto roka alebo toho budúceho :)
    • Na tohle už snad budou dohlížet amíci a ti si rozpočty a deadliny budou hlídat víc, takže tady oddalování vydání nečekám (osobně tipuju, že za rok by to mohlo být venku).
  • MARTASLJ19
    No ak Mafiu 3 orežú o obsah ako dvojku tak moje peniaze neuvidia.

    Už to vidím - nový oblek za 5,99€
    nové auto za 2,99€
    nová zbraň za 0,99€

    A podobne.
    • To přeháníš.
    • presne! vyhypovat co vse nova mafia 3 bude mit a pak vydat hru bez pulky obsahu ten si vsak muze koupit jako DLC uz za 14dni po vydani *1* *1* *1* nene ja zo tohle taky platit NEBUDU *11* *12*
      • máš na mysli tých 5 bezvýznamných dlc packov s oblečkami a autíčkami v mafii 2, ktoré si väčšinou dostal aj tak zadara keď si si predobjednal hru? :)
        • Jimmyho zrada,Jimmyho vendetta,Joeova dobrodružství... jasně to jsou jen autíčka a oblečky....radči MLČ
          • Ale veď sa nemosúr, nikto ťa predsa nenútil nekúpil kupovať si tieto dlc, aj tak sa jednalo o šmejdácky narýchlo spravené hovadiny pre konzole a ich leaderboardy v prípade Jimmyho zrady a vendety a s hlavným príbehom to nemalo takmer nič spoločné a keď sa teraz na to tak pozerám tak ani dlc joe's adventures za veľa nestálo a tiež sa jednalo o misie typu dojdi sem a odpráskni nejakého kumpána a podobne, tých príbehových misii tam bolo extrémne málo.
          • Tak to jsou příběhová DLC, řekni mi 5 her který to neměli stejný jako Mafia 2?
      • Vsak ty stejne nakupujes v zatoce, ne?
  • Snad to nebude podobna kokotina jako Risen 3, taky chteli cerpat z uspechu minulych dilu a skutek utek. Hlavne at vyladi engine, soundtrack a AI, ktera byla v Mafii 2 zoufala.
    • Vojta_Ilavsky
      Engine a Soundtrack? Vážně? To byly zrovna ty vyladěný fíčury. :)
  • Vegen
    Jednička je legendární srdcovka a dvojka je pro mě dobrá hra. Bohužel při porovnání s jedničkou je potíž :-) Snad díky časovému posunu lidi budou méně řešit srovnání s jedničkou :-) Já osobně se těším :-)
    • Mafia 2 je rozhodne o rad lepsi je to skvela hra jedine co na ni bylo (ale zato hodne) spatne byl obchodni model kdy vyrubanou hru prodavali jako plnou a k tomu DLC HNUS, kdyz clovek veme Mafii 2 jako celek za cenu jedne hry je to skvela hra
      • Pro me Mafia 2 skoncila presne v momente, kdy jsem si zacal rikat "uz bylo na case, aby se neco delo" a lup za 30s credits :D Neni to spatna hra, ale jednoduse jsem se u ni docela nudil, asi moc velka ocekavani
  • Na paráááádu !!!! Jednička je dnes už stará dobrá klasika, dvojka bola taktiež skvelá, tak som zvedavý čo si pre nás prichystali v trojke, podľa teaser upútavky to vyzerá byť buď 70 alebo 80 roky :):)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit