Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mafia 2 měla aspoň parádně vyladěný engine, soudtrack s charakterem a zábavný jízdní model, jako jednička. A i když proti jedničce o hodně zlepšila hratelnost, pořád to byla zbytečně krátká a ořezaná hra s promarněným potenciálem. Doufám, že se v 2K poučí ze svých chyb, ale obávám se, že v tomhle případě jsem už moc naivní. Např. autor jízdního modelu jedničky a dvojky Václav Král už v 2K přes dva roky není, což je škoda *9*. Ale v tom studiu Hangar13 pořád jsou známí lidé, třeba Michal Janáček.
    • Kazdej je nahraditelnej...
      • Mart9
        I já bych ho mohl nahradit, ale garantuju ti, že by v té hře nešlo jezdit.
        • Ano. Proto tam nedelas ;)
      • Klasický omyl...
        • kazdej nahraditelnej je, otazka do jake miry
        • Klasicky omyl ;-)
  • RazorProduction
    Spis nechapu jak si muze cech dovolit napsat ...NASE HRA... *1* made in USA. *9*
  • Jednička byla výborná hra. Na tu dobu to bylo něco převratného. Skvělý příběh, skvělý dabing. Prostředí, auta, zbraně. Stala se z toho skvělá klasika.

    Dvojka byla opravdu nedotažená. Mě se moc líbila a užil jsem si ji, ale prostě bylo vidět, že tam něco chybí. Příběh byl docela dobrý. Město bylo krásný a to vše dokreslovala stylová dobová hudba z rádia. Dabing byl o něco málo horší než u jednička, ale pořád byl dobrý. Obzvlášť Joey. Chyběly tam vedlejší mise. Byla snaha je tam udělat na tom vrakovišti a v přístavu. Oba se tam zmínili, že se později má zastavit pro práci, ale nikdy mu žádnou nedali. Šlo tam jenom přivést auto ke sešrotování nebo k prodeji k vývozu. U dvojky mi taky přišel docela otevřený konec. Ne tak jako u jedničky, kde bylo jasný, že to skončilo. U dvojky jsem čekal, že by na to mohli navázat. Přišlo mi, že tam bylo na to místo. Jako další mi třeba trochu štvala omezenost vozidel. Mohli tam dát motorky nebo motorový čluny. Ale i tak to byla dobrá hra.

    Jsem zvědavý na trojku. Co se týče těch pozdějších let, tak si zatím nejsem jistý, jaký to bude. S názorem počkám až hra vyjde. Klasická Mafia přeci jenom byla od těch 30 do 50 let. Samozřejmě, že mafie existuje pořád. Ale vyloženě ta klasická americká byla v první polovině 20 století. Z obrázku to vypadá, že se to bude odehrávat na Floridě. Myslím si to aspoň podle těch tří krokodýlů ve vodě. Protože to bude americká hra, tak to bude určitě americké prostředí. Možná to bude smyšlené prostředí, ale vypadá to, že se možná autoři inspirovali Floridou.
    • martinbucek
      hral si tie misie z dlc v 2-ke?, myslis si, ze keby ich daju do plnej hry ako povinnu cast pribehu, ze by aj niekoho bavily, pokial by sa pri niektorej zasekol na dlhu dobu?
      • Jako povinná část ne, mělo to být něco jako v jedničce s Lucasem. Tedy po hlavní misi by bylo jen na tobě, jestli si dáš jednu dvě vedlejší nebo to prostě ukončíš návratem domů. Pokud si vzpomínám, ty úkoly ve dvojce by nebyly až tak špatné, pokud by všechno nebyla honička s časem. Osobně mě už hry s monstrózním obsahem, kdy to na mě na mapě bliká ze všech stran, vůbec nebaví, ale ten design z jedničky mně vyhovoval.
        • Pokial sa nemýlim, tak tieto tzv vedľajšie misie boli plánované, ale kvoli škrtom ich zrušili. Preto Mike povie Vitovi, aby sa zastavil, no to malo byť, ako píšeš podobné Lucasovi Bertonemu z Mafie I. Zostala tam jediná vedľajšia mini úloha, keď ešte v zime Vito zachraňuje Joeyho frajerku od toho burana. Je škoda, že zrušili tie vedľajšie misie, no snad takto nedopadne Mafia III. Tiež sa prikláňam, že Mafia II je inak dobrá hra, len škoda tých škrtov.
  • Já se modlím, aby to ti lidé, kterým se vývoj hry dostal do ruky, pochopili koncept Mafie a budou se snažit hru dělat stejným způsobem a ne že udělají další GTA. Časové zasazení se mi líbí, pokud 60/70 léta jsou pravdivá.
  • Je rok 2015 a oznámí Mafii 3. Takže nemá cenu polemizovat a řešit nevím jak starou Mafii dva nebo jedna, je uplně jiná doba a až první gameplay napoví jaké to asi bude, do té doby nemá cenu moc co řešit a přesto je tu 100+ příspěvků lol.
    • p.s.
      nemužu to rict se 100% jistotou ale očekaval bych tower defens riznutej minecraftem a rpg prvky. hrat budeš za homosexualniho černocha v hlavní roli. a taky day1 DLC
    • neni treba čekat na gameplay, pokud si dokažeš spojit indicie
  • MARTASLJ19
    No ak Mafiu 3 orežú o obsah ako dvojku tak moje peniaze neuvidia.

    Už to vidím - nový oblek za 5,99€
    nové auto za 2,99€
    nová zbraň za 0,99€

    A podobne.
    • To přeháníš.
    • presne! vyhypovat co vse nova mafia 3 bude mit a pak vydat hru bez pulky obsahu ten si vsak muze koupit jako DLC uz za 14dni po vydani *1* *1* *1* nene ja zo tohle taky platit NEBUDU *11* *12*
      • máš na mysli tých 5 bezvýznamných dlc packov s oblečkami a autíčkami v mafii 2, ktoré si väčšinou dostal aj tak zadara keď si si predobjednal hru? :)
        • Jimmyho zrada,Jimmyho vendetta,Joeova dobrodružství... jasně to jsou jen autíčka a oblečky....radči MLČ
          • Ale veď sa nemosúr, nikto ťa predsa nenútil nekúpil kupovať si tieto dlc, aj tak sa jednalo o šmejdácky narýchlo spravené hovadiny pre konzole a ich leaderboardy v prípade Jimmyho zrady a vendety a s hlavným príbehom to nemalo takmer nič spoločné a keď sa teraz na to tak pozerám tak ani dlc joe's adventures za veľa nestálo a tiež sa jednalo o misie typu dojdi sem a odpráskni nejakého kumpána a podobne, tých príbehových misii tam bolo extrémne málo.
          • Tak to jsou příběhová DLC, řekni mi 5 her který to neměli stejný jako Mafia 2?
      • Vsak ty stejne nakupujes v zatoce, ne?
  • Datum oznámení 2015 a datum dokončení 2025 :))))))
    • Vavra na tom uz nedela. Takze tak dlouhy to snad nebude...
    • Ale toto nie je warhorse studios kamaráde.
      Druhá mafia vyšla v lete 2010 a je to dosť možné, že na trojka začali pracovať niekoľko mesiacov po vydaní druhej mafie, môj skromný tip je, že nová mafia výjde ešte buď koncom tohto roka alebo toho budúceho :)
    • Na tohle už snad budou dohlížet amíci a ti si rozpočty a deadliny budou hlídat víc, takže tady oddalování vydání nečekám (osobně tipuju, že za rok by to mohlo být venku).
  • To logo je fakt marný.
    • Zrovna jsem to chtěl napsat. To není logo jako v pravé Mafii. Snad celá hra nebude jako to logo, nepravá.
  • MidnighT91
    A bude to topdown, F2P, kooperativní hra pro 4 hráče...
  • Corvus
    Orgasumus check! Co se týče zasazení, jsem rád, že hra zase o kus pokročí. A onen jižanský feeling zmíněn v některých článcích na českém internetu? Vlastně proč ne? Pokud hra bude mít kořeny/návaznost na předchozí díly a zároveň se dotkne aspoň vzdáleně atmosféry takového True Detective (první série seriálu odehrávající se v Louisianě) , tak jsem všemi dvaceti pro! Těším se jako čuně! ! ! *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit