Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    No nevím, po zklamání jakým byla dvojka už nejsem tak nadšenej.
    • Nesúhlasím, dvojka bola rovnako dobrá ako jednotka, ak nie lepšia.
      • Phillios191
        Nedokážu to pochopit z prostého důvodu, protože není lepší :)
        Easy as fuck
        • Troll detected. Ezy Pzy Japaneze
          • Phillios191
            Sorry, nevěděl jsem že jsi tak chytrý.
      • Přesně tak Lunku, Mafia 2 byla dokonce lepší, alespoň pro mě. Nevím, proč PS4 odporuje, asi je to velký škarohlíd.
      • walltar
        Tak určitě se najdou lidi, které dvojka bavila stejně jako jednička. Já osobně to nebyl. Já si pamatuju jen to zklamání na všech frontách.
        • Ja sa s tebou nehádam, akurát nemôžem súhlasiť, je veľmi pravdepodobné, že ti hra vôbec nesadla, aj to sa stáva.
          • walltar
            No nesedla... kdyby mě sedla, tak bych s ní neměl problém. *1*
        • Mart9
          Protože si o té hře věděl až příliš mnoho, když ji budeš brát takovou, jaká nakonec je, a ne jaká měla být, mohla by se líbit.

          A jaká zklamání myslíš?
          • walltar
            Už je to celkem dlouho co jsem tu hru hrál ... takže ti specificky neřeknu. Ale pamatuju si, jak mě ten příběh prostě nebavil a jak jsem to dohrál spíš kvůli tomu abych to dohrál. A potom taky zasazení. A nebylo tam ani jedno pěkný auto. Plus se mě ta hra zdála celkem krátká (I když to mě osobně až tak nevadilo, vzhledem k tomu, že mě ten příběh nechytnul).

            Asi toho bude víc, ale dneska už si všechno nevybavím. Prostě mě hra tenkrát ani trochu nesedla.
      • Mart9
        Já s tím víceméně souhlasím, i když se to nedá až tak dobře porovnat. Mafia 1 byla fantastická na svou dobu, ale už je to 13 let, teď je v podstatě dobrý už jen příběh a jízdní model. Naopak Mafia 2 má fantastickou i hratelnost.
        • Příběh byl docela průměr, tj. fajn na hru, ale film nebo knížku by to neutáhlo. Úžasný ale bylo, jak lehce a elegantně ho hra dokázala odvyprávět a navrch ještě propojit s konceptem otevřeného světa. V tom je imho Mafia dodnes špička, kdekdo by se od ní mohl učit :o)
      • Tady asi nekdo upad na hlavu *1*
        • Máš pravdu, no ja to nie som, a kedže v tejto diskusii sme len dvaja, tak môžeš tri krát hádať kto si tú hlavičku uderil, ale napriek tomu ti ďakujem za hodnotný príspevok.
          • Phillios191
            Pan svatoušek se obhájil a všichni mu u nouhou ležíme :)) Díky že jsi se narodil. Zdá se mi to, nebo jsou ti slováci ještě hrdí na svou demenci?
            • Je mi ťa ľúto, v hlave máš asi prievan a ešte k tomu ťa štve, že jednoducho som ťa inteligentne zotrel hneď niekoľkokrát v diskusii.
      • Phillios191
        Pak asi nevíš nic o kvalitě her :)
        • To je potom asi tvoj názor, ktorý ti neberiem, ale je nepravdivý. *5*
          • Phillios191
            Jak víc pravdivá může být tvrzení, když ho podloží samotný designér hry? :) přemýšlej trochu. Sorry, ale jestli jsi slepý a hloupý, že nevidíš rozdíl mezi plnohodnotnou hrou a osekaným obsahem, tak to už není věc názoru.

            (ps. to že tady bude někdo furt naklikávat mínuska, tím si život neprodloužíte)
            • Už od začiatku si sa mi zdal nejaký pošahaný, či vadný, ale to čo tu teraz splietaš nemá hlavu ani pätu. Čo konkrétne nedokážeš pochopiť na tom, že mne sa jednoducho prvá aj druhá mafia páčili rovnako?
            • XorxoxTalarius
              To by mne zajimalo ktery designer to podlozil, muzes hodit jmeno nebo clanek?
  • XorxoxTalarius
    Pokud se budou pro trojku drzet pribehu tak jak si ho ja pamatuji, tak to bude bomba ktera hrave strci do kapsy vsechny ostatni Mafie i GTA.
    Teda pokud nepokondi jeste i gameplay *1*
    • Ja pevne verím, že budú pokračovať s príbehom kde u dvojky skončili. Ale nenahnevám sa ak prídu s niečim novým, trebars moderným :) Taká mafia 3, ktorá by sa odohrávala v období 80 rokov, počas druhej veľkej mafianskej vojny v new yorku :)
      • XorxoxTalarius
        Ja nebudu spoilerovat :D Tohle bych ex kolegum z 2K Czech nemohl udelat :D
        • no nechajme sa prekvapiť, podľa toho teaser screenshotu to vyzerá byť na 70 alebo 80 roky :)
        • amen
  • Na paráááádu !!!! Jednička je dnes už stará dobrá klasika, dvojka bola taktiež skvelá, tak som zvedavý čo si pre nás prichystali v trojke, podľa teaser upútavky to vyzerá byť buď 70 alebo 80 roky :):)
  • Podle aut to tipuji spise na 70. léta. Nicmene po zklamani z dvojky, ktera pusobila dojmem slataniny, kde si nedali ani praci s podporou volantu...
    A kdyz se to dela od piky nekde uplne jinde, ocekavam ze z toho vyleze klasicka arkadovka pro nactilete, ktera se bude snazit kopirovat GTA a nebude na to mit ani nahodou. Rad bych se mylil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit