Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bylo by super hrát pro zmenu za policajta, ktery se napr. infiltruje jako tajny agent mezi mafiany
    • jindra.veliky
      Ja bych radsi hral za gangstara, kterej nema furt vycitky svedomi a nebreci jako mala holka. *4*
    • Zahraj si Sleeping Dogs... :) Když jsi to teď tak napsal. Kruci, snad přijdou s něčím originálním. *7*
  • Dvojka bola dobrá hra, ale strašne krátka a vedľajších aktivít tam tiež bohvie koľko nebolo. Také GTA V má asi 4x dlhšiu kampaň a ešte plnú riť vedľajších aktivít.... Mafia 2 je asi tak dlhá ako COD s tým že COD je zamerané na multiplayer. To ma dosť sklamalo.
    • No zrovna vedlajsie aktivity je presne to, co tam ja nechcem mat. Nepotrebujem behat po obchodikoch a po fitkach ja ret*rd v hre, chcem si prezit kvalitny pribeh v pohlcujucej hratelnosti. GTA kvoli stupidnym aktivitam ani nehram. Jediena vec, ktoru na mafii mohli vyriesit lepsie je vacsie mesto a vlastny "dvor" kde si budem moct parkovat auta. Keby tam dali trebars bar s vedlajsimi aktivitami, ako trebars hranie rulety, tak to skusim max. raz a viac ma to nezaujima, takze zbytocna praca.
      • Ja si autá parkovať nepotrebujem, takže zbytočná práca.
        • v jednotke to kazdy vyzdvihoval...zaujimave :D
  • palver
    Takžé: Novější doba, modernější a hranatější auta, tupější hudba, multi-kulti zasazení... určitě taky pěkných pár DLC - nu což alespoň ušetřím *7*
  • Keyz
    Uvidíme co z toho vyleze, když na tom maká zase někdo jiný....
    Jako, nemám z toho nějakou extra radost. Spíše zvědavost. Ta série se měnila jak se měnili borci co makali na Mafi 1 a na Mafii 3 bude zase makat nějaké jiné americké studio nebo co....

    Jsem zvědav.
  • RazorProduction
    *9* na 100% nebude CZ Dabing uz tet to vim *7*
    • nekromant33
      Pokud by měl být kvalitní jak ve dvojce tak žádná škoda.

      edit: A vám se ten dabing jako líbil?
  • jindra.veliky
    Uz na tom nedela Vavra, tak to snad bude dobra hra *4*
    • Vzhledem k tomu, že na tom Vávra nedělá tak to bude CCC hra - console casual crap
  • Počkejme si na podrobnější detaily a hlavně na gameplay záběry.
  • martinbucek
    robi na tom diely niekto z povodnych ceskych vyvojarov?
    • Mart9
      ano, několik lidí
      • vic
  • Mafia 1 mne moc nebrala. Snad jen kvuli Vasutovi. Dvojku jsem hral, ale stale mi to pripadne to stejne, jako Crackdown a podobny hry... Nic si z toho nepamatuji. Tak snad to ted bude lepsi, cesi necesi...
    • Phillios191
      Muselo tě to bavit, to prostě nejde, aby tě to nebavilo. Lžeš!
  • YEEEES!!! Everybody dance now!!!
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit