Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle obrazku to vypada ze se to posunu zase dal v case, to se mi uplne nelibi. Bych to nedal maximalne v tech 50 letech. Z toho je citit atmosfera...
  • RazorProduction
    Tohle logo http://media.fatalgame.com/system/news_icon_1816.jpg je tak o milion krat lepsie nez to co vymyslely T_T
    • spíše tomu moc nerozumíš
  • Nejvic se bojim nerealny fyziky aut ve stylu GTA, to bude prvni krok k tomu aby z toho vznikla uplna sr*cka. A v potaz kam se ten vyvoj hry presunul, je to velmi pravdepodobny.
    • Gta ma lepsi jizdni model nez vsechny mafie dohromady ;-)
      • Troll
        • Tak to fakt ne ;)
  • elder128
    Nemůžu se dočkat nostalgika se opět po letech vrátí, teď nám zbývá si jen počkat na trailer a doufat že tam bude navazovat děj z minulýho dílu a i kdyby ne tak aspoň aby tam byl Vito *14* *4*
    • nevim jestli je po udalostech v mexiku eticke oznamovat hru s nazvem mafie *7*
      • Boze jenom se z ty korektnosti nepo...
  • Zajímavá zpráva – i přesto, že v Alešově článku chybí interpunkční znaménka oddělující přístavky.
    • http://www.level.cz/wp-content/uploads/Ales_mensikreten.jpg
  • Nechtěl bych hned to schytat jen se opravdu musím zeptat když jde o ryze českou značku zda bude zachován dabing nebo ne ? Už je o tom nějaké info ? Nicméně asi já osobně bych si troufal říct ano, protože češi prostě MAFII kupujou...
    • Ta hra už česká neni.. nedělá na ní nikdo z Čech. Očekávám, že to dopadne podobně jako ty shitózní godfather hry.
      • Jasny... A 2k v brne nabiralo lidi kvuli verejne prospesnym pracim...
      • A na to jsi prosim prisel jak, ze na ni nedela nikdo z cech? Mimo jine v Hangar 13 jsou kluci z 2K Czech, kteri se prestehovali do US.
    • Hele zatím je jenom jedno info a to že bude oznámená Mafia 3, vše ostatní je jenom spekulace
    • Možná vznikla v ČR, ale teď už se v ČR nedělá. Dělají na ní američané. Nevím, kolik by stál kompletní českej dabing, ale nemyslím, že by se jim finančně vyplatil a o prachy jde především.
      Jenom kvůli dabingu si tu hru nekoupí zase o tolik víc lidí, aby se to zaplatilo.
  • Zajímá mě, jestli to bude zas s CZ dabbingem, když už to jde takhle od prvního dílu, byla by to škoda.
    Nechám se překvapit :) *1* *1*
    • RazorProduction
      Mas jasne ze NE,nemaji duvod,kdyz jim prava na hru patri nebudu delat dabing pro 100k lidi tu v CZ *6* mozna tak titulky,mozna...
    • Corvus
      O českém dabingu silně pochybuji, ale titulky podle mě budou 100%.
  • Výborná zpráva... Řekl bych, že se bude odehrávat spíše v 80-90. auta by tomu odpovídala.
    V český dabing doufám, věřím, ale řekl bych, že nebude. Uvidíme kolik informací nám přinese středa.
  • Doufám že ta trojka neprošla kolem toho zmrdexu jak ta dvojka.
  • Proč mi to připadá čím dál horší. Tak rád bych se na tuto hru těšil, ale po zkušenosti s dvojkou je tato série nenávratně v perdeli. Radši si zahraji jedničku a budu se bavit. Par let jsem ji nehrál.
    • dve slova: konzole a absence dana vavry
      • jindra.veliky
        jeste, ze tak *4*
      • Kecy. U mafie 2 Vavra neabsentoval. Ze zacatku po vydani se od ni jen alibisticky distancoval. Jakmile prisel s Warhorse, tak se ke dvojce hlasi..
        • Mart9
          Od Mafie 2 odešel víc než rok před vydáním, na jednu stranu je tam hodně věcí jeho, na druhou stranu toho hodně upravili/vyškrtali.

          Nevím, proč by se měl někdo alibisticky distancovat od vynikající hry.
          • V dávném podcastu se distancoval od hry s tím, že dost věcí upravili. V posledním podcastu ovšem změnil názor a řekl, že příběh je 90% jeho. Tak čemu věřit? :(
            • Ja som to pochopil tak, že zobrali 90% jeho podkladov (samozrejme sú to tie lepšie časti *3* ) a tie použili.
          • Distancoval se v dobe vydani, protoze to nebylo uplne podle ocekavani. Na druhou stranu kdyby to bylo tak jak chtel, tak ted teprve vychazi dvojka.
    • ještě nechápu proč do toho nehrábne rockstar, ať to aspoň za něco stojí. Stará partička má zálusk na jinou pařbu, snad se jim vyvede

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit