Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohli bysme mít Laru s timhle současnym xichtem, ale kozama co měla v prvních dílech? *1*
    • 0011
      Myslíš ty hranaté stany? *1* Ech radši ne, a obličej se mi mnohem víc líbil v minulém dílu
      • právě, źe se současnou technologií bychom mít hezky zaoblené realisticky se houpající stany *1*
        • 0011
          Stoprocentně na to bude modifikace *3*, ale mě vyhovuje takhle
  • To jako se sním převrátí auto bolí ji žebra, nebo tak něco a ona si v pohodě leze po skalách a chytá se jednou rukou
  • Naprosto zjevnej pokus o něco jako Uncharted, ale na rozdíl od něho bez jakékoli známky atmosféry nebo stylu. Původní autoři Lary se obracejí v hrobě! A to říkám jako majitel XBOXu. Jinak první díl sem hrál na PC, dostal sem se asi na 35% a dál to už prostě nešlo, jak to bylo tupý a nesmyslně brutální!
    • Ta hra určitě tupá nebyla :D Já bych byl rád, kdyby hra nevodila hráče za ručičku a dala mu pořádně zabrat, což starý Tomb Raider zvládal skvěle. Nedávno jsem hrál stařičkého Drivera na PS1 a opět jsem si připomněl, jak jsou dnešní hry směšně jednoduché...
  • Uncharted pro feministky v režii Michaela Baye.
  • Vyzerá to pekne, aj napriek tomu, že to beží na hriankovači od mrkvosoftu...v podstate sa jedná o väčší, dlhší a prepracovanejší tomb raider z 2013, čo ma nesmierne teší.
  • cumpi3
    Zase ječí jako by měla v zadku anální dildo...jinak graficky pěkný...ale vypadá to strašně tuctově...po jedničce, která nebyla nic víc než dutá střílečka, co se tvářila jako survival hra (kde se zastreli pres tisic lidi) a tohle vypada uplne stejne zatim, me to teda nepresvedcilo...a asi nepresvedci
  • no jo .. je to holt sikovna prdelka *3* *2* ..jen otazka..nezmenili ji zase nahodou ksicht ?
  • 0011
    Paráda, těším se moc, ale mohli by tam dát Croft Manor, a taky jsem nepochopil proč měnili facelift Lary
    • The_Troll
      Zrejme to urobili ako preventívny krok, aby sa nejaké feministky zasa nepaprčili, že je príliš pekná...v porovnaní s nimi...
      • Čo sem pletieš tieto nezmysly pre pána jána...si sa nebodaj s koníkom zrazil?
        • The_Troll
          Všetci vidia, že sa tu snažíš hrať na náramného borečka, ale nabudúce to skús aspoň bez gramatických chýb...a do svojich sodomistických predstáv ma neťahaj...
          • Tak tragikomického duševne narušeného tro(t)la som ešte nevidel, ty budeš mať tých komplexov viacej *2*
            • Samozrejme som si ten tvoj grc ani neprečítal, to ani nemá cenu, určite v ňom aj nadalej inkoherentne fabuluješ a trepeš dve na tri, ale podľa tej slohovej práce už na prvý pohľad musíš peniť ako divý, normálne ťa vidím, cholerik, ako papiňák :D
            • The_Troll
              Tú, ktorú si si opravil v príspevku, kde si fantazíroval o koníkovi, to vieš, ukazuje to poslednú editáciu. Ono v podstate kašlať na chybu (aj keď to bola kvalitná hrubka), len v tvojom prípade, keď si ma tak "strašne dostal" poukázaním na chybu vzniknutú automatickou predikciou, by som očakával väčšie znalosti gramatiky a bezchybnosť, v tomto prípade to už technika za teba neporieši...mimochodom, gratulujem k vygúgleniu cudzích slov. A už sa fakt nerozčuluj, lebo nezaspíš. A nehnevaj sa, ale už ma nebavíš - tak niekedy pri nejakom tvojom ďalšom koherentnom príspevku, ty náš nadšený zberateľ mínusov.
            • o čom to neustále meleš ty neštastník pomýlený, aká chyba? Je vidno, že ťa mamička veľmi po hlave tĺkla až si z toho kompletne osprostel a tak tu plodíš jednu inkorehentnú fabuláciu za druhou *15*
            • The_Troll
              Chybu si si našiel a opravil. Šikovný chlapec. A vidíš, zase si o niečo múdrejší...a že ty toho potrebuješ pochytať ešte neúrekom. Ale vyzeráš nejak rozčúlene...mimochodom, všimol si si, že ťa tu moc nemajú radi? Ja len, že o duševnej narušenosti, teda konkrétne tvojej, by sa tu ešte mohla rozpútať vášnivá diskusia...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit