Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mafie 3 je jako souložit se psem a myslet si, že všichni uvidí krásnou kurtizánu.
  • Krescz
    9/10 hateru si prislo postezovat....nahodou to vypada dobre...to, ze jste zamrzli v devadesatkach je vas problem
    • naopak, tahle hra vypadá, jako kdyby jí někdo zahrabal v devadesátkách a teď jí oprášil ;)
    • Jak to myslis ?
  • The_Troll
    Týmto by som chcel oficiálne poďakovať Lunkovi, že sa neustále snaží šíriť v Čechách názor, že čo Slovák, to k.k.t a pochváliť ho, že štafetu po Hnisavcovi prebral naozaj dôstojne.
    • Ristoro
      Já národy nesoudím podle individuí jako je Lunk, takže se neboj. Sám mám část rodiny na Slovensku, máte tam akorát více věřících, kteří jsou občas dost neodbytní, ale to je tak vše.
      • The_Troll
        Tak to je pravda...katolíckych čiernokabátnikov tu máme viac než dosť a áno, ich tendencia pretlačiť tie svoje pokrytecké názory medzi všetkých sú naozaj už za hranicou únosnosti. Nakoniec, zmluva s Vatikánom je toho dobrým príkladom.
        • Ristoro
          Jsem rád, že někdo souhlasí. Nikomu neberu víru, dokud si ji nechává pro sebe, popřípadě nevyhazuje lidi do luftu. Abych ale nebyl úplně offtopic, Mafia vypadá zatím hodně rozporuplně. Zasazení paráda, hlavní hrdina mi moc nesedí a gameplay vypadal hrozně nízkorozpočtově, tak uvidíme co z toho vyleze.
    • krasna reklama na slovensko, uz se tesim do Tater :)
      • Bačové no...
    • "Týmto by som chcel oficialne poďakovať Lunkovi, že neustále sa snaží šíriť v Čechách názor, že čo Slovák, to k.k.t a pochváliť ho, že štafetu po Hnisavcovi prepral naozaj dôstojne."

      Ďakujem, ja "prepieram" rád, občas biele a sem tam aj farebné prádlo. imbecil *15*
      • The_Troll
        Týmto by som sa chcel oficiálne ospravedlniť Lunkovi v mene svojho telefónu za jeho predikciu. A naozaj ma teší, že taká jednoduchá chyba dokáže tak potešiť tvoj detský intelekt. Rado sa stalo. Len ma trocha prekvapil tvoj podpis - imbecil. Vlastne kecám, neprekvapil.
        • Tak co se taky dá čekat od "Maťa" ... *15*
        • výhovorky, výhovorky, jednoducho si nám všetkým predviedol, že si obyčajný tupý troll a potvrdil si to aj práve týmto komentárom, hlavne druhou časťou, kde sa infantilným spôsobom snažíš "odrovnať"diskutéra nejakým lacným trikom, ktorý používajú dvanásťročné deti v základnej škole. Je mi ťa ľúto.
          • The_Troll
            Milý imbec...Lunk, ja predsa vôbec nepredstieram, že nie som tupý troll, veď prečo by som to robil? Som troll a nehanbím sa za to. A keď sa ty zbavíš tej pretvárky, že si inteligentný človek, uvidíš ako sa ti uľaví.
            • The_Troll
              1. používaš stále dokola 3 cudzie slová, už je to trápne
              2. môj trolling na teba vôbec nepôsobí, preto to dávaš čítať kolegom
              3. pozdravuj odo mňa fiktívnych kolegov

              A už ťa v tomto vlákne radšej nechám tak, to ako si sa zhovadil začína byť moc aj na mňa. Si pre trolla až príliš ľahká korisť.
            • Lunk: Kolegové? *1* Ty jsi zaměstnaný? Dospělý? To bych podle těch infantilních komentářů teda nečekal.. To musí být job *1* *1* *1* *1*
            • Začínaš sa opakovať, skús pre zmenu niečo nové, niečo viacej extrémne, zatiaľ ten tvoj tro(t)ling na mňa nezapôsobil, musíš sa snažiť viacej. Skús trebárs niečo užitočnejśie urobiť, viem, síce, že tvoje kognitívne funkcie sú na úrovni žiaka prvej ľudovej, ale urob to najmä pre seba, už si tak zúfalý, že nielenže používaš synonymický slovníček, ktorý mimo iného fakt schvalujem, možno sa aj nejakým novým slovám priučíš, ale ty si sa nám zdôveril, že máš problém s vnímaním reality, po toľkých grckách v podobe inkoherentných komentárov, ktoré nemajú ani hlavu ani pätu sa ti ani nedivím, že máš problém s vnímaním reality. Mimochodom, ďakujem ti za príjemné spestrenie všedného pracovného dňa, aj kolegovia v práci si prečítali tie tvoje komentáre a uznali, že nebudeš asi normálny *3*
              *EDIT
              Kolegovia mi povedali, že na internete našli tvoju fotku.
              http://www.gucomics.com/comics/2010/gu_20100326.jpg
            • Lunk: Kámo, prosím.. už toho nech. Troll pobavil, ale za tebe mi je už trochu trapně. Stačilo pls.
            • The_Troll
              ...máš úplnú pravdu, po týchto tvojich hysterických výstupoch to spozná naozaj už každý...a žiaľ, mýlil som sa - chlapec nám zblbol ešte viac, pričom má evidentne ťažké problémy s vnímaním reality. Jedna dobrá rada na záver - uber na tých zdrobneninách, značne to s nimi preháňaš. To už je veľa aj na takú princeznú, ako si ty...
            • Hrdzavý, no už by bolo na čase. Týmto komentárom si len potvrdil, že si stále nerozdýchal verejné zosmiešnenie, ktoré som ti prednedávnom uštedril.
            • Vieš, niekto ašpiruje a jeho celoživotným krédom sú "lajčíky" alá fejsbučik, resp. používanie synonymického slovníčka (ej asi som trafil klinček po hlavičke) ako napr. tu prítomný tro(t)l bez občianskeho, ale s vyzretou osobnosťou *11* a niekoho to vôbec netrápi, lebo vie, že tro(t)l si lajčíky dáva sám aby si aspoň nejakým spôsobom zdvihol už tak pošramotené internetové ego *12* Teba muselo naozaj niečo nahnevať, čo som napísal, keď tu neustále prudíš a kypíš ako zmyslov zbavený papiňák.
              Či to len nebude opačne, podľa písaného textu každý pozná kto je cholerik resp. mierny psychopat (trotl) a kto sa tu hrá s touto cholerickou a mierne psychopatickou myškou ako mačička. Pouvažuj a snaž sa nebyť taký namosúrený a nahnevaný na celý svet, apropo je to len a len tvoja chyba, že si tupý ako peň.
            • The_Troll
              Rado sa stalo, ono to už bolo potrebné. Ale uznaj, no neni zlatý, keď sa nám tu takto pajedí? Len sa trocha bojím o jeho zjavne ešte nevyzretú osobnosť - predsa len, dostať takú nálož negatívnych hodnotení za deň...no snáď nezblbne ešte viac, to by bol už naozaj smutný pribeh.
            • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* No já chcípám!!! Ten ti luxusně nakládá, Lunko. Díky, Trolle, za super začátek dne s úsměvem na tváři *1*
            • Puberta s tebou lomcuje riadne, keď ani písať nevieš, ty "šujajko", už si si bol po občiansky či to ešte nejaký rok či dva potrvá?
            • The_Troll
              Šuhajko, nepaprč sa, čím viac budeš písať, že ťa to nerozčuľuje, tým menej ti to budú veriť.
            • Dieťa neštastné, ty si na tom ešte horšie ako som si myslel. Ty si vážne myslíš, že tieto infantilné rečičky ma snáď rozčúlia? *7*
    • Neumieraj *13*
  • Proč mi ten úvodní obrázek připomíná scénku z Terminátora?
  • Jsou odlišné,leda tak kvalitou,pač gameplay vypadal jako pěknej šit a brak narozdíl od gtáčka,ale způsobem hraní to rozhodně mafii nepřipomínalo ani omylem. To je buď ten vývojář blbej,což by tomu odpovídalo,když nehrál ani jedničku a ani tu hru neznal,než se pustil do vývoje. Pak si pustil trailery obou mafii a na tom staví hru,ani bych se nedivil *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Treba sa s tým zmieriť, že hra jednoducho nebude pripomínať prvú mafiu ani zďaleka, už dvojka bola mierne vzdialená konceptu prvej mafie, čo je podľa mňa dobre, idú s dobou. Ja osobne som rád, že na tom robí len zopár čechov, aspoň si tu môžem ku každému článku o tretej mafii prečítať zvratky od zúfalcov a závistlivcov, čo hodnotia hru podľa toho, či bola alebo nebola robená českými vývojármi.
      • V mafii 2 po nárazu auta druhé auto nevybuchlo a tvé nepůsobilo jako tank oproti ostatním autům,takže mafia 2 byla furt mafia, i když jedničce už se oddálila.A mě to bavilo a působilo to dobře,až na tu ořezanost a dlcéčka. Ale tohle je paskvil,když jsem viděl to video. Dopadne to jak s Flatout 4,začal to dělat nějakej vocas co tomu nerozumí a nakonec to dostane tak 6/10 a víc ne *3*
        • Som si takmer istý, že to do vydania vyladia a auto nebude pôsobiť ako opancierovaný tank. To isté platí pre tie michael bay autá, ktoré vybuchujú, už len keď sa na ne zle pozrieš. Koniec koncov mafia 3 vyzerá a hraje sa ako podarená dvojka a to je len a len dobre.
          • No hlavně že víš, jak se hraje... *7*
          • Já pochybuju,že to nějak vyladí. Když to dělá někdo,kdo před vývojem neznal mafii,tak to prostě nemůže dopadnout dobře. No uvidíme,sám jsem zvědav,ale nedělám si iluze *4*
  • Mart9
    Z těch všech různých rozhovorů mám vážně pocit, že vývojáři dobře pochopili, na čem tu hru postavit, aby to bylo adekvátní pokračování. Bohužel ze samotného provedení už ten dojem nemám. Někde se jim to zvrtlo.
    • cumpi3
      protoze navod na dobrou hru proste neexistuje, neni.li v tom to srdce...tady sice asi vi, co by meli delat, ale...je z toho citit takova bezduchost, az to neni mozny
    • Ako vieš? Hral si to?
      • Existují gameplay záběry, který jsou dostatečně odstrašující, aby se to tvrdit dalo. Nicméně do vydání je daleko ale většinou se to změní jen minimálně..
        • Z tých dokážeš vyčítať aká je hrateľnosť? Tak to ti tlieskam, zatial si prvý komu sa to podarilo.
          Len aby nebol ten extrémne negativistický postoj založený primárne na tom, že hru nerobia z veľkej časti češi. Oh wait..... *15*
          • Mart9
            To už bych musel hejtovat dvojku, obzvlášť, když kvůli "neshodám" s nečeským vedením odešel Dan Vávra. Ale ona byla dvojka super hra.
            • To je fajn, som rád, že aspoň nejaký čech vie oceniť kvality druhej mafie, ktorá podľa mňa bola v mnohých ohľadoch dokonca lepšia ako prvá.
          • co mas porad s tema cechama hele? nejsi nemocnej? :-D
            jde o kvalitu a tu zatim mafia3 moc nepredvedla z toho,co ukazali...
            • Vem si prasek nez dorazi chlapci v bilem
            • Čo si budeme nahovárať, je to presne tak ako som už povedal, hru nerobí české štúdio tak to tu všetci kritizujú a majú k tomu až chorobne negativistické postoje. Keby to robilo illusion softworks alebo 2K czech, tak by ste všetci boli v siedmom nebi a chválili to aké je to progresívne a snaží sa byť iné ako pôvodná mafia.
  • A mimo iného som taktiež čítal, že skorej ako apríl 2016 mafia III aj tak nevýjde :)
    aha teraz vidím, že je to v článku spomenuté :D
  • cumpi3
    Já hlavně doufám, že když se tak inspirovali první Mafií, jak tvrdí, že tam bude normální a extrémní jízda...ale to je přání jako kdybych byl na drogách a trochu to s nima přehnal, co? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit