Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Osobně můžu doporučit. Jedna z nejlepších MMO na trhu a rozhodně s nejlepším modelem.

    Jinak doporučuji mít dvoufázové ověření účtu. Zdarma pak máte takového dráčka jako peta a navíc máte i zabezpečený účet proti krádeži: https://www.youtube.com/watch?v=JjDkH4oF0Bo
    • Ze je to jedna z nejlepsich MMO na trhu jeste neznamena, ze je kvalitni a ma cenu to hrat. To si radsi pockam na maso, nez abych se cpal rohlikama.
    • vdaka uz som to spravil :)
  • Kua 3 mesiace dozadu som to kupoval a uz to bude zadara :D
    • Já též :(
      • No pokud jste to kupovali 3 měsíce zpátky tak máte zrovna HoT. A ten rozdíl mezi free a HoT je docela velký.
        Pokud HoT nemáte doporučuju kontaktovat přímo Arenanet protože to nějak upravovali a "vraceli" prachy za obyč účty koupený od dubna a převáděli to na HoT.
      • Nebudte sklamani, obsahu je tam mnoho a ked vas to bude bavit, tak si datač kupite v zlave.
  • Mám otázku, zvýhodní nějak hráče, kteří si hru již zakoupili? Přeci jenom by to bylo trošku nespravedlivé, když platící hráč dostane to samé co neplatící. Nejedná se mi o žádné pay to win kraviny, ale třeba nějaký skin, diamanty, nebo třeba sleva na datadisk by byla fajn :)
    • To je jako kdybych si koupil trilogii Pána Prstenů na DVD a za 2 roky by všechny díly dávali v televizi. Budu chtít pak nějakou kompenzaci? *1*
      To že jsme si hru koupili dříve nám umožnilo vidět a zkusit věci, který play for free hráči nebudou moci zopakovat, nehledě na to, že ten čas námi trávený ve hře po ty 3 roky měl snad nějakou hodnotu. Nebo jsme tam všichni jen stáli a měli AFK?
    • zadny "platici" a "neplatici" hrac neexistuje.
      • A ti co si to koupili, když se to platilo? Ti jsou podle mě paltící a otázka nahoře je platná. Dostanou tito hráči datadisky zadarmo, když se firma honosí tím, že člověk zapltí jen jednou?
        • "platici" znaci pritomny cas, jinymy slovy ze zakaznik kontinualne za neco plati - nejcasteji spojovano s mesicnimi poplatky. Ty ve hre nejsou, takze zakaznik hrajici GW2 i kdyz si to koupil pred trema rokama, neni nijak "platici".
          • když už slovíčkaříš ty tarde, tak hráč EVE nebo WoW je neustále platící hráč...takže existuje
            • :D :D :D opravdu? :D :D :D Zda se mi ze tady nekdo absolutne nepochopil co jsem napsal. Nevadi, maximalizuj zase to CoD, dej si resume a bez delat double jumpy.
            • Diskuze ale neni o wow nebo eve *7* .
        • Nedostanou. Ti za svych 50 euro dostali 3 roky zabavy s vice nez 40ti content updaty zcela zdarma. Zaplatit par dolaru navic za datadisk je pro veterany to nejmensi. Nechapu ze se kvuli tomu lidi tak certi. Oni taky potrebujou vydelat nejake prachy a 50 euro to necham kazdy patek v hospode. Ti kterym se tento model nelibi by si to v hlave meli dat dohromady a kdyz to nepomuze tak si jednu plesknout.
          • Asi tak. Zrovna tahle mmorpg hra se svym modelem a zabavou kterou poskytuje nemusi nikomu nic vysvetlovat.
    • Nic takoveho. Free account ma pristup k cele puvodni hre obsahove bez omezeni. Omezeni tam jsou ale typu ze do high lvl lokaci muzes az na to mas level ne okamzite a pak taky nejake omezeni psani do chatu ale to je tam jako prevence proti botum. (cely list zde: https://help.guildwars2.com/entries/95982157 )
      Kdyz si to zaplatis dostanes pristup k nove vychazejicimu datadisku a jeho featuram, mapam, legendarnim armorum, raidum atd kde se clovek s free accountem dostane az vyjde dalsi datadisku za nejaky ten rok dva.
  • Takže když mam koupenou původní hru tak jsi stejně musím koupit tento datadisk? Přemýšlím že bych se podíval na to jak se hra od vydání změnila.
    • teda... spustit to můžeš ale updaty se tě netýkají.
    • Ano, ti co zaplatili 50 éček za základní hru mají oproti neplatícím víceméně tři výhody: daily reward, 2 bágl sloty a 2 postava sloty.
      Pokud ti nejde o AP, tak nemá smysl upgradovat - kup novej account a můžeš ze starýho, od 23. října uzamknutýho pro veškerý nový kontent, dostávat alespoň 60g/měsíc z daily odměn.
      tl;dr Ano, musíš si koupit rhu podruhý abys mohl hrát.
  • Nedávno jsem se do hry vrátil a nestačil jsem se divit jak moc je to překopané... lokace přestavěné, dostavěné ty které dříve byli rozestavěné atp. Nové grafické hejblátka a nastavení a hlavně komplet novej systém skillů a abilit.
  • Moment, takže pokud někdy v budoucnu vydaj další datadisk, tak tenhle pak bude zadarmo?
    • Ano bude to jiz bylo vyvojari receno ze vzdy kdyz vyjde novy datadisk bude predchozi obsah vcetne vsech predchozich datadisku uvolnen zdarma.
    • samozrejme, stejne jako u wow
      • wow je zadarmo? ja myslel ze len do lvl 20, a stolkymi obmedzeniami ze ani tych prvých 20lvl nikoho nebavilo.
        • /sigh... bavime se tu o zpristupneni predchoziho contentu za kterej si musel zaplatit, zdarma. Pokud mas ve wow account kterej sis koupil v dobe napr. burning crusade, postupne povysujes zadarmo na kazdej dalsi datadisk jakmile vychazi jeho nastupce. Tzn. dejme tomu ze si hral wow a skoncil si v dobe wrath of the lich king. Pak vysel Cataclysm kterej sis uz nekoupil a po nem vysly pandy. Jakmile vysly pandy po cataclysmu, tvuj wrath of the lich king account povysil zadarmo na Cataclysm. Po pandach vysel Warlords of Draenor, takze tvuj account uz povysil zadarmo na Pandy.

          Tzn. presne jak znela puvodni otazka, ktera je nyni o samotnou odpovedi: "pokud někdy v budoucnu vydaj další datadisk, tak tenhle pak bude zadarmo". U WoW samozrejme tam jsou mesicni poplatky, ale ty jsou obecne a v tomto pripade jsou irelevantni.
          • No to bych tak moc netvrdil že tohle bude zadarmo.
            Pokud si koupíte HoT, dostanete "základní hru" zdarma, ale třeba za takový Living Story si musíte připlatit. A že HoT je vlastně přímý příběhový pokračování LS? No to nevadí, kupte si.
  • doporučuji se tomuto mmo vyhnout, levelovani nema smysl protože vas to vždy hodi na stejnej level jako maji ostatni a vybaveni ma jen kosmetickej efekt.
    • Uvítal bych možnost skrýt všechny tvé příspěvky a to navždy. Tvé názory jsou silně obtěžující a bohužel jsou tak hloupé, že je lze obtížně přehlédnout.
      • nahlášeno
        • Rejsek
          Správně chlapče, pravda se musí šířit *15*
        • Jsem rád, źe to ty nehraješ. Představa, že bych tam potkal takového máá-góóra jako ty, by mi tu hru znechutila.
    • Vyhnout se jednomu z nejlepších MMO na trhu? Právě naopak - hodí tě to na stejnej level jen pokud máš level vyšší. Guild Wars 2 má spoustu nedostatků, ale je to jedno z nejlepších v žánru (a že jsem jich hrál) a určitě za to stojí.

      Nejvíc mě asi prudí absence mountů, hodně mi tam chybí. Jinak level systém a motivace dělat něco ve skupině je parádní.
      • no prave, ale pak nemužeš s nabušenou postavou gankovat nooby jak jsem to delal ve wowku...
        • Ah ty budes jeden z tech ubozaku co se nikdy nepostabi sobe rovnemu protoze vi ze by dostali na zadecek.
    • Na rovnaky level ta to hodi len ked ides do mensej oblasti(napriklad si lvl 35 a ides do oblasti pre lvly 25... tak ta to hodi napr. na level 26).
      A vybavenie ma kozmeticky efekt len v PvP aby to bolo vybalancovane. Co sa tyka PvE, tak vsetok gear ma normalny stats ako sme zvyknuty v hocijakom inom MMORPG.

      peace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit