Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vedla Driveclubu to vyzera ako hra z Xbox360
    • maros.goc
      vedľa Project Cars vyzerá Driveclub ako Pole Position ;)

      https://www.youtube.com/watch?v=bHXm-iEBJyo
    • Chceš začít srovnávat Forzu 6 s Driveclubem? Protože se bojím, že Driveclub by z toho vyšel hodně špatně. Samozřejmě, jestli hraješ hry proto, aby jsi se ukájel nad grafikou, tak to je potom Driveclub jasná volba. O tom žádná. Jenže já dám vždycky u jakékoliv hry přednost hratelnosti a obsahu.
      • srovnáva jen grafiku, co čtu a grafiky Forzy je strašná, autíčka jsou jako namalované. No nevím.
  • Hmm vypadá to skoro stejně jako Forza 4 na X360, takže zase takovou slávu bych z toho nedělal. A kromě toho to vychází na nejblbější platformu herní historie, takže nebrat... *10*
  • Lepsie zavody neexistuju.
    • Gran Turismo 5 a 6 na ty se Forza dotáhne tak možná za 6-8 let... *3*
      • Pobavilo *1* Hlavně to zpracování modelů aut, zvuky a grafika, v tom Gran Turismo 5 a 6 nad Forzou přímo ční, že? *1*
        • Ano doslova jsi trefil hřebík na hlavičku. Pravda v GT5 počet prémiových modelů zas tak velký nebyl, ale o to více překvapilo GT6. Mám GTčka i Forzu, ale bohužel na Forzu se už jen práší, stejně jako na xko... GT6 má celkem 1.241 vozidel, o 168 více než GT5, z toho je prémiových modelů 447 a ty mají výrazně lepší model zvuky a možnosti nastavení chování vozu než auta ve Forze, pseudoprémiových modelů je 152 tady je to dle mého soudu někde lepší někde stejné v porovnání s Forzou, standardních modelů vozů je pak 642 to, že vycházejí z 15ti zvukových šablon mě neštvalo tak jako když třeba ve Forze 4 zněly 12t otáčkové vozy spíše jako vysavač, nebo když mělo auto zvuk vozu úplně jiné kategorie. V GTčkách se mi nestalo, že by motor v nějakém veteránovi bzučel jako vadná zářivka. Ale proti gustu... Někdo má rád Forzu, někdo dá přednost ovci před pěknou holkou...
      • jj, to koreni v podobe mikrotransakci tomu povazlive chybi... *9*
        • mikrotransakcemi je proslavena forza
          • ja cetl něco jiného (o tyhle novy)
            • pokud to není nejaka iluminace, tak první stranka vyhledavani od shora dolu vraci jen "forza motorsport 6 no microtransactions"
            • To bude problém některých diskutujících, většinu prezentovaných zkušeností si někde vyčetli místo vyjezdili v obou hrách...
        • Asi žijeme v jiném vesmíru. GT5 mikrotransakce nemělo vůbec a v GT6 nejsou taky - kdo chce může si koupit 1mil. herních kreditů za 1200 CZK, ale proboha proč, když mega mám vyhráno za tři pětikolové závody na okruhu Monze?
          • mas pravdu, 1200 je o neco vic nez mikrotransakce, kaju se (a ted mi jeste rekni, kolikrat to potrebujes na odemnceni vsech aut? proto se tomu rika duverne grind tourismo, protoze je to tak otravne dlouhy, aby slabsi povahy primeli koupit ty kredity)
            • "bylo by zajimavejsi, kolik ty tvoje auta predstavujou kreditu a kolik ta druha pulka (zhruba pocetne)
              pokud sis nakoupíl naky levny smiry za hubicku, tak mas před sebou klidne další stovky hodin krouzeni"

              Já šel hlavně po prémiových modelech. Ono to takhle na "kredity celkově" moc nejde brát, protože já k tomu abych si to užil nepotřebuji všech 1200+ aut. Kupuji takové co se mi líbí a zároveň pomůžou postupovat v kariéře a preferuji ty s prémiovým modelem, neb rád jezdím z interiéru vozu. Kariéru mám až na 12 a 24h závody komplet. Někdy je zbytečné investovat 10 mega za auto, které se dá vyhrát v závodě s levnou šmírou za 100t, kterou si člověk pořádně za dalších 100t. upraví. Mě by spíše zajímalo, kolik lidí na celé planetě dalo závody na 24h v Le Mans a na Nordschleife. Obě mimochodem zpracované neskutečně - byl jsem na těch místech v civilu mimo závody a oni do toho GTčka přenesli fakt kdejakou záplatu a zlom na asfaltu. Ono je vidět, že tvůrci v Polyphony tím dost žijou. Forza taky urazila kus cesty, ale první díly opravdu trpěly tím, že to bylo "musíme mít na Xko do prodeje něco jako GT". Já měl nejprve jen Xko a PC, pak jsem, ale jedny vánoce vyměnil xko s GoW3 za PSko s GT5 - já tou dobou jezdil tuším Forzu 4, do půl roku jsem kupoval svou PS - primárně jen kvůli GT - sekundárně pak kvůli Heavy Rain. Je to na pytel, ale pokud to člověk myslí s hraním vážně, tak se třem heblům doma díky exkluzivitám nevyhne...
            • bylo by zajimavejsi, kolik ty tvoje auta predstavujou kreditu a kolik ta druha pulka (zhruba pocetne)

              pokud sis nakoupíl naky levny smiry za hubicku, tak mas před sebou klidne další stovky hodin krouzeni
            • No já mám zatím za cca 80 hodin hraní nakoupeno cca 580 vozidel. Spoustu z nich nemusím kupovat - vyhrávám za splnění úkolů. A já šel jen po těch co jsem výrazně chtěl. Osobně nevím pro koho by nabídka nákupu herních kreditů v GT byla, protože se tam peníze a auta vyjíždí doslova samy. Za první tři herní večery po cca 2,5h jsem měl kolem 20ti aut. Pak jsou tady online eventy, kde není problém mít za jeden závod i půl mega a jako prémii auto v hodnotě 10 mega herních kreditů. Jsou věci co bych i GT vytkl, není to 10/10 hra, ale to jsou spíše kosmetické pihy v druhé půli kariérního postupu - hlavně tedy obtížnost závodů v 70´s kategorii a některé Rally a motokárové závody. Ale obtížnost co dělá problém mi pro někoho může být brnkačkou, že... :)
    • Mart9
      Dirt rally

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit