Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masterpiece...kam sa hrabe Witcher 3...Bloodborne a MGS PP jasni kandidati na goty
    • No čerstvě jsem si pořídil PS4 a objednal si právě Bloodborne a MGS:PP, tak doufám, že máš pravdu.
    • Witcher 3 je kravina pro casualy. Dyť zavěrečný boss ti ani skoro neubírá hp *15*. Japonská produkce je úplně někde jinde v hratelnosti.
      • to znamena, ze jsi zaklinace 3 dohral? ty vole chlastas vino,kazes vodu, jsi dobre maslo *1*
      • To víš že je witcher 3 kravina jj tak tak. Byl jsem fanda mgs od malička a hrál jsem over and over again.
        Dnes hraju mgs tpp a u toho mě napadá WTF? To wtf je proto že už začínam chápat proč je Kojima out z Konami...

        (Because Nanomachines) prej lepší než TW3 se prober *16*
    • Ristoro
      Jděte už s tím srovnáváním do pi*i. To si člověk nemůže užít obě hry? Navíc každá z nich je úplně jiná. MGS jsem ještě nehrál, ale tak fantastické RPG jako Witcher III jsem nikdy nehrál, tak tady nepiš sr*čky.
      • del0
        Nejlepší je, že srovnává RPG se stealth akční hrou. Typický japanboy jouza. *7*
        • Ristoro
          Vždyť o to jde. Ty hry nemají společného vůbec nic. Nehledě na to, že ten "downgradnutý" Witcher vypadá o dost lépe, než MGS.
      • pravda! takový overhyped jsem ještě nehrál...
    • možna kdyby byla specialni kategorie paralympiada tak by se to umistilo na druhem miste
  • 9/10 chybí mi ukládání s Mei Ling/Rose/Para-Medic
  • otevru a predem tipuju, 9 ci 10/10... vidim 10/10 a uz hned vim kdo to napsal. Potrebujete li nekritickou recenzi na cokoli zakoncenou 10/10, povolejte volejnika :( Viz FC4 atd atd atd
    • Jsi mimo. Prave Olejnik je zrcadlem bez zkresleni. Kacirskym zpusobem treba kritizoval The Last of Us. Pokud neco chvali, dava to vzdy smysl. Na MGS je navic znalec k pohledani. Nazor jineho cloveka pro me nema az takovou vahu v tomto pripade.
      • Zrovna TLOU si ale absolutní 10/10 bezpochyby zaslouží.
      • FC4 10/10 mluví samo za sebe
    • nightborne
      Uvědomuješ si, že tahle hra prostě nedostala špatnou recenzi? Nikde? Nejnižší známku, co najdeš, dostala od Washington Post (a tam to nejspíš týpek hrál jako první hru v životě), a to 8.

      Já to chápu, je to těžký, kultura nesouhlasu vládne, je potřeba bojkotovat názor většiny (a občas to vážně není na škodu), ale jsou případy, kdy hra sbírá absolutoria, protože je prostě a jednoduše skvělá =).
  • Táto hra nie je pre mňa, zahral som si u bratranca minulý týždeň ten predkrm ku phantom pain, ground zeroes resp. 20 ojrové demo a nechápem čo je na tej hre tak výnimočné...popozeral som pár videí na jewtube a fakt mi hlava nebere ako môže takáto nudná hra dostávať absolútne hodnotenia ...
    • Tak hlavně doufám, žes tu hru na základě svých zkušeností z hraní na Youtube, zvládl i hezky ohodnotit .
    • "popozeral som pár videí na jewtube a fakt mi hlava nebere ako môže takáto nudná hra dostávať absolútne hodnotenia"

      Inteligence současných hráčů v praxi.
      • ja som mal ground zeros zadara a odinstaloval som moc ma to nebralo - je to take divne fantasy
      • a hral demo
      • tak každý si z toho vyberie čo mu vyhovuje všakže

        Inteligencia dnešných diskutérov na fórach je mizivá.
        • jojo ty jsi krasný příklad *3*
          • Nepochopil si, nevadí, možno nabudúce.
            • že máš psychický problém veskoslave a to celkom závažný *15*
            • čau lunku, to jsem já Nigga, co mi řekneš na tohle ty chudáku?
            • Ej asi som trafil klinček po hlavičke,cholerická vesnickoslavova 4tá osobnosť vypisuje teraz obsiahle slohy bez pointy, no najviac ma zaujala pasáž
              "lhát pod tíhou důkazů je pro okolí velice zábavná tragikomedie, i když tuhle část vlákna možná už nikdo jiný nečte, já se bavím královsky, protože mail Lunk je zabraný mám ho totiž já a dle tvé reakce je velice pravděpodobné, že jsi to zkoušel"
              Daj sa liečiť :D lebo tento tvoj paranoidno schizofrenický syndróm prerastie do stihomamu a budeš na tom ešte horšie ako teraz *14*
            • *1* ty jsi marnej máš štěstí že se dneska nudím v práci natolik, že si můžu psát i s trolem, ty si můžeš myslet že jsem kdokoliv zatímco my co čteme games prakticky denně (já cca od roku 2004) víme že jsi Maťo, klidně mě považuj za Veskoslava, ale já se bavím narozdíl od něj i s Jackem a navíc mě to, že mě za něj považuješ vůbec neuráží a je mi to jedno, ještě mám hodinu do konce pracovní doby, čím mě pobavíš dál? Hele dám ti radu, založ si nový účet nebo si smaž profilovku a začni používat jinou inkognito přezdívku, ale lhát pod tíhou důkazů je pro okolí velice zábavná tragikomedie, i když tuhle část vlákna možná už nikdo jiný nečte, já se bavím královsky, protože mail Lunk je zabraný mám ho totiž já a dle tvé reakce je velice pravděpodobné, že jsi to zkoušel *1* lol já fakt nemůžu...... takže se ani nemůžeš přihlásit jako neinkognito Lunk, maximálně Lunkoslav s tvojí psychickou poruchou "každý kdo se mnou nesouhlasí je veskoslav", doufej že taky není zabraný *1*
            • Každý = veskoslav, lenon teda skitosh, sklebíci bestie, rek a nigga, veskoslav, ty si také schizofrenoidné kindervajíčko 5 osobností v jednej :D
            • HAHAHAHAHA chápeš že když u profilu Mato kliknu na poslední příspěvek ve fightclubu tak to odkáže na vlákno diskuse kde je Lunk který má stejnou ikonku a Mato v tom vláknu není a KAŽDÝ to může vidět ty chudinko
            • No už len ja ti klikám mínusy, kriste pane, ja to mám ťažko v paži, prečo by som sa mal prihlasovať neinkognito? Nič by to nedokázalo, akurát by si vyzeral ešte ako väčší chuj ako si veskoslav :D
            • Uff, ne fakt nejsem dlouho jsem tady nepřispíval a moje starší příspěvky se dají najít, ale já ti nemusím nic dokazovat, přihlaš se neinkognito ať dokážeš že nejsi Mato1987 nebo drž tlamu. Pokud se přihlásíš jako lunk s datem založení dneska tak si jasnej tak jako tak, hlavně mi naklikej mínusy
            • Koľko? To už je 4 osobnosť v poradí, človeče ty nemáš tu osobnosť rozdvojenú ako nejaký štandardný schizofrenik, ty máš tých osobností omnoho viacej *14* Ale na to lieky sú to je pravda, mal by si ich začať užívať, len mal by si zapracovať na tvorbe nových prezývok, sklebíci bestie, skidoosh a niga ťa rýchlo prezradia.
            • http://games.tiscali.cz/profil/Mato1987/recenze/
              *7* lež má krátké nohy Mato1987, víš že i u starých příspěvků které si tu publikoval, se ti změní ikonka na tu novou? ups *5* vítej na internetu
            • A sme zase pri starom, ty si nejaký vadný človeče.
            • já jsem troll a ty hodnotíš sandbox dle youtube? *15* No teda! Co tady se nedozvím.
            • Kvalitka, ja som vedel, že si troll, len som to nemal potvrdené, tak ja ti vrele ďakujem za tú potvrdenku.
              Maj sa.
            • já to dokonale chápu a tím jsi pro mě ještě větší hlupák, že se opiráš o naprosto stupidní argument, že jsi hrál prolog u bratrance, během toho co ti ho vysával :)
            • on to stále nechápe aj napriek tomu, že mu to už iný diskutér vysvetlil, tak si počkáme ešte o niečo dlhšie ako bolo pôvodne plánované, je zrejmé, že tento diskutér má dlhé vedenie.
            • co možná příště? Už nebudeš za hlupáka a nebudeš hodnotit sandbox stealth hru s desítkami hodin dle youtube? Nevěřím, hloupost je v tobě zakořeněna hluboko!
    • hype train, jen malokdo se na to umi podivat strizlive
      • zhodou okolností jedno video bol súboj s nejakým fantómom čo mal snajperku a vedel sa premiestňovať z miesta na miesto rýchlo/teleportom alebo čím a tomu hráčovi to trvalo aj 10 minút kým ju sundal, no proste úplna zábava.
  • Ristoro
    Těším se na tenhle skvost, momentálně čekám až dodají krabicovky, jsou vyprodané. Stealth je můj top žánr, tak jsem strašně na tuhle hru zvědavý :).
  • Nevim, jestli bych hodnoceni vytahl az na 10, precejen jsou tam veci, ktere zamrzi - zminene kameny, ovladani na klavesnici si obcas v leze prohodi dopredu/dozadu a co me nejvic vadi - prelet vrtulnikem. Z 80 hodin hrani dobre 2 hodiny obdivujete interier vrtulniku, nez z nej muzete vyskocit. Velka skoda, ze se to neda urychlit. Kdyz uz do vrtulniku naskocite, je jistota 15 sekund odletu a 15 sekund priletu. Se vsim ostatnim v recenzi souhlasim, teda az na ty zakladny navic. Jak jsem tak pochopil, tak ty zakladny navic jsou soucasti multiplayeru, takze k necemu urcite jsou. Dokud ale MP nebude, nema cenu si je porizovat.

    Jo a v cele hre mi nejak chybi civiliste - nepocitam, ze na XXkm^2 jsou jen vojenske stanoviste, ktere cekaji jen na vas, az pujdete okolo. Pac mimo vojaku, 10 zajatcu a zvere tam snad v cele hre nikoho nepotkate (ale to uz bych chtel moc :) ).
  • Keyz
    Konečně jsem vyloženě dokoukal prolog (kde se skoro nehraje) a začal hrát...

    Hlavní pro mě je, že se nepotvrdila špatná AI která byla na videu. NPC se chovají normálně. Tedy minimálně budu mít skvělou stealth hru, kde se mohu nějak pohybovat podle své vůle. To je fakt dobrý.

    Ohledně příběhu mám dost dotazů a to zde doufám najdu. Japonskou hovadinu jsem tam viděl ihned na začátku. Více jich tam doufám nebude anebo to bude nejaponsky vysvětleno (tedy uvěřitelně). I když v nějakém díle série borec bojoval mečem proti robotům v době kdy měli lepší zbraně na dálku jak dnešní svět (wtf). Osobně by pro mě bylo lepší, kdyby to byl poslední díl série a tedy ten závěr který bude nějaký, by mi toho více dal, než doplnění něčeho co má konec a svět je po konci nějaký. Řeším zejména "makropohled" a ne osudy postav.

    Já jsem zatím potěšen. Otevřený svět, AI v pohodě a příběh se určitě rozjede. Na PC to je bez problému a díky Nvdii tam jsou i některé pěkné možnosti. Je fuk, že to autor psal dlouho. Vždy by to měl projít do konce. Škoda, že games nemá pozici aby hru měli dříve.
    • Proč na světě existují hloupí lidé a proč se rádi tak poslouchají a píší nesmyslně dlouhé přísvěvky? Proč Keyzi? Proč nám to jen děláš?

      Jinak vysvětlím ti tvoje wtfčka. Metal Gear není naše realita. Je to alternativní realita vytvořena na základě naší společnosti. Chápeš?
      • Keyz
        Proč tady píšeš nějaké kecy a označuješ mě za hloupého? Na základě čeho? Klasická trapná urážka a ještě chybně předpokládáš, že se snad rád poslouchám nebo co. Debata k věci? To ne. Také tě neoznačuji za hloupého. Logicky netuším kdo reálně píše a i kdybych to tušil -> je zoufalé házet soudy a jako puberťák se dohadovat kdo je tedy ten tupec a kdo není.

        Btw jasně, že to není tento svět však jsem si to přečetl. To je ale jedno. WFT je, jak to je podáno a to je wtf stylem. Tohle jsem přesně čekal. Fandu co umí pouze urazit protože někdo řekl něco proti tomu co je "jeho" *15* Prostě asi fanda. Ten se vždy ohradí urážkou a obecnou odpovědí.

        Je naprosto jedno jestli to je vymyšlený svět, jde o tu logiku a základy. Máš fantasy kde věříš tomu co tam je protože to dává smysl a pak fantasy kde tomu nevěříš protože nikdo nemakal pořádně aby to smysl dávalo. Viz ty wtf (hořící borec mě prvně opravdu dostal a jeho hašení).
        Není špatné se ptát proč je tohle tak, co je tohle, kdo to je, jak to může fungovat. Od toho to je dobrá hra. Hrají myslím a řeším.
        • jsem fanda a ty jsi hlupák. Co s tím uděláš? Jinak když už píšeš takové litanie, tak se snaž dodržovat čárky ve větách, kdo pak to má číst, když ti v souvětí chybí i tři čárky.
        • nightborne
          Uvědom si, že ses sám přiznal, žes sotva začal hrát... a pak si uvědom, že hraješ hru od někoho, kdo je právem svatořečen milionama lidí za geniální kombinaci gamedesignu a příběhu, a je proslavenej tím, že nakonec všechno dává smysl. Chápeš, kam mířím =)?

          A nebo to prostě není tvůj šálek čaje, nemůže mít přece každej rád všechno =). Některý lidi nebavil třetí Zaklínač, pro mě to je jedna z pěti nejlepších her, co jsem kdy hrál, a co už, taky se z toho nepřekotím z křesla =).
  • TheGGG
    Recenzi jsem nečetl, ale s hodnocením souhlasím. Ta hra je skutečně mazec. Pro jednodušeji uvažující lidi, co obvykle hrají jen Dotu, nebo WoW, je to asi těžké na pochopení, ale lidi jako já, co hráli všechny důležité díly série si tento klenot užijí. Hideo Kojima to zas a znovu dokázal. Škoda, že jsou v Konami jinak takoví tardi.
  • ok tak teprve teď, na příštím projektu, uvidíme je Kojima tvůrčí a geniální.. zatím mi totiž připomíná kariéru George Lucase, nechápu proč jsou z něj všichni tak paf
  • Žasnu nad tou optimalizací...
    Dalšího komentáře jsem se chtěl zdržet, ale nedá mi to - není to "dokonalá hra", pozor na to...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit