Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RedEagle
    Tipujem že ten hezoun v Diablo III tričku bol Veskoslav
    • *15* Redko :D
  • Lukass
    Opravdu nechapu proc bych mel jezdit za nejakyma pseudo hernima redaktorama a jeste z toho byt pak hotove. Staci se podivat na gameplay mistra volantu Olejnika v Project Cars, tomuhle a jemu podobnym mam jako neco verit? Nenechte se vysmat
    • Tak, mohl jsi dojet treba pokecat se mnou ... kdyz uz jsi vytahl ty pCARS *3* Btw. Honza sam mimo zaznam prohlasil neco jako ze kdyby to vic hral, mozna by mel jeste porad Bavo misto hromady plechu *1*
      • Tilwaen
        Jo tak na tohle zřejmě narážel ten dotaz ze skupiny troll-otázek na konci... *1*
    • jnsCZ
      Proč bys za nima jezdil? Přece proto, abys jim dal přes držku a hezky od plic jim řekl, co si o nich myslíš :) Jsem na tebe čekal a ty nikde.
      • Jack1947
        Nepsal něco v tom smyslu? že, "Do Brna se fakt kvůli nějaké (doplnte si) nepotáhnu" ...
        • No to hrdinně psal až když bylo po všem. *1* Před zájezdem se (gramaticky otřesně) dožadoval, aby mohl přijet a vzít název pořadu doslovně. V tuto chvíli je to na straně 4 této diskuze. *3*
          • Jack1947
            Já vím, prostě dob Brna daleko... do práglu by zajel. Třeba *3*
            • Vzhledem k tomu, že má v profilu uvedeno "Jihomoravský kraj", tak to bude mít do Brna asi blíže než do Prahy ...
    • Už mu za pCARS odpusť,sám pak myslím někde nepřímo řekl, že to byl fail z jeho strany a radši bude recenzovat hry, které víc umí hrát, poslední dobou mi tu Honza přijde jako nejvýraznější, má ok názory (když recenzoval Tomb Raidera na zoli tak vypnul autoaim a podobny hovadiny), koupil si 980Ti, sice vyjímečně, ale narozdíl od jiných aspoň něco napíše sem do diskuze..... dej mu ještě šanci :)
      • Hehe, já mu to taky nezapomenu, to byl fakt průšvih a ta hra si to nezasloužila. Pak to člověk srovnal s recenzí, která byla napsaná dost sebejistě a nevěděl, co si o tom myslet. Ale chybama se člověk učí, tak věřím, že si to vezme k srdci, zatím je u mě na "černý listině" *1*

        Holt tu chybí redakci někdo, jako je třeba u konkurence Michal Jonáš, který se simům a autíčkovkám věnuje dlouhodobě a může srovnávat, vypichovat a hlavně to umí jezdit.
        • Njn ... kdyz Vasek Rybar byl pry v tou dobou v Americe. (Myslim recenzi - ne gamesplay).

          Treba by si Honza dal reparat s patchema a DLC? Ono to jezdi jeste lip jak ze zacatku :-)
      • Jack1947
        Hehe ale ROTR myslím že autoaim ani nemá jinak supr že je taky nějaká pochvala Olejníka si važme je mladý má dobríé řlánky v Levelu, dost se vyzná. Necht mu to vydrží jsem rád za každé retro s ním samozřejmně Pavlem. *4* Nerozlučná pěkně se doplnující dvojka.
      • Vypnutý autoaim je základ, daleko větší výzva než s myší, kdy se člověk může dloubat v nose.
      • Draken69CZ
        Já si koupil 980TI dvě a jednoho Titana, budeš také můj kamarád?
    • Slabe... opravdu slabe... od mistnich trolujicich spicek se mas jeste hodne co ucit... *7*
    • jeee, to jsi zase ty. Ahoj. Mam te rad. Jsi chytry kluk.
    • Opravdu nechápu proč musíš všem dávat najevo jak tě jejich práce nudí a otravuje. To nemáš nic lepšího na práci než psát různé kydy do diskuzí lidem, kteří mají o jejich práci nějaký zájem? To trollení by se dalo pochopit, kdyby aspoň bylo vtipné nebo něco. Tohle už je akorát sraní. Pokud jsi jen puberťák co se chce jen vyblbnout to ještě jde, ale nedej bože, aby takovéto blbosti psal dospělý člověk...
      • Jack1947
        To je místní trotl nadává na všechno a uráží a znevažuje práci redaktorů, tedy takhle se do nich pořád obouvat. Pak se vymlouvat to nic já muzikant atp když by došlo na krájení housek bylo by zle.
      • Draken69CZ
        On ho má LV pod vlivem, Ass je něco jako jeho hemeroid.
  • celoush
    Bylo to super a rád jsem to viděl naživo. Škoda jen, že mne na místě nenapadla žádná nedementní otázka a že jsem pak musel z hospody odejít už po prvním škopku. *5*
    Tak třeba příště ... při... 350? *3*
    • tak ses mohl zeptat na prvni blbost co te napadne stejne jako to udelali ti ostatní *3*
  • Skoda, ze brnensky fight club moc nevysel, do brna jezdim celkem casto pracovne a je to asi 2:30 vlakem, coz hoste mohli zvladnout. Nejzajimavejsi mi nakonec prislo kopani do Andreje, nasvedcujici, ze Andrejuv status legendy ceske herni zurnalistiky stale lezi hodne lidem v zaludku, pritom celkem zbytecne. Samozrejme, fanousci stare redakce excaliburu si jeji nazory najdou na netu i dnes, ale to neni nic, co by melo ohrozit oblibu redakce games a levelu u mladsich rocniku, ktere Andreje a spol nepamatuji. Pozdravuji slovnskeho kolegu, ktery se Andreje zastal a doufam, ze fc 300 bude povedenejsi.
    • No tak, Andreji, uklidni se. Prostě Tvůj styl psaní nebyl kdovíjak skvělej a za legendu tě prostě někteří nepovažují.
    • Chim
      Já to tedy viděl jen ze záznamu ale nepřišli mi to jako rýpání. Andrejův styl psaní měl ve své době smysl a bylo to zkrátka v kontextu doby ok. Kdyby Andrej psal dneska, tak by asi psal taky trochu jinak. Aspoň takto jsem to pochopil já.
    • Nikomu nic v zaludku nelezi, Andrej psal zcela objektivne sracky, ktery jsme jako decka holt radi cetli.
  • Strašně mě mrzí že jsem nemohl přijet, kór když už i v práci jsem si zajistil volno a teď místo toho trčím v nemocnici na lůžku :(. *10*
    • Chlupe, tys málo chlastal pálenku! *9* Uzdrav se co nejdřív, Theme Hospital naživo je pruda. Snad maj aspoň hezký sestřičky. *5*
    • Sr_Lobo
      Tak se dej brzo do kupy clovece, ja sem taky vcelku nasstvanej, nejel sem kvuli rodiny oslave kera se stejne nakonec nekonala *9* . Tak holt na pristim srazu.
  • Kluci moc dik, bylo to fajn odpoledne/podvecer. Skoro me mrzi, ze uz nechodim do hospod. Verim, ze pokracovani v knajpe bylo taky super.
    • bylo super, 70 lidi se mackalo na rezervacich pro 30 *1*
      • Jo, neco jsem zaslechl uz predem, ale necekal jsem, ze se budou presunovat do hospody skoro vsichni *1*
  • ta brunetka v první rade co tady občas delá lets playe chodí s nekym z redakce?
    • MickeyMutant
      S Honzou Olejníkem. Tak si dej pozor. Ten se totiž s internetovejma diskutérama moc nepáře a často nemá k ráně daleko.
      • snad nebudou mit retardovany deti
        • Horsi nez mistni trollove to bejt nemuze...
      • jj na skole totiz mel takovej gang... *1*
        • MickeyMutant
          Jo, programovali v Pascalu.
      • To je fakt, na toho bacha. Stačí, když ho vyzve nějakej boreček na tuning fasády a Honzík se neohroženě vypraví dokonce i do Brna. Ale bylo fajn, že teda už zašel i na to vysílání pro Games, když už se to tam shodou okolností taky konalo. *4*
  • Luke
    Marek ze Slovenska určitě hledá svoji peněženku: Ozvi se na luke@tiscali.cz
    • Hlavně mu jí neposílejte doporučeně, protože se nebude mít čím prokázat. :D
      • lol to by mne nenapadlo... ale treba ma jeste pas *1*
    • Cau, tak mu ji v nejhorsim posli postou podle ty obcanky... jen by pro nej bylo fajn aby to vedel ze mu dorazi nez zrusi vsehny doklady atp.
  • Tak třístovka by mohla být v tom Žďáru ne? *1*
  • No téda... parádní účast, dobře vám tak! Snad se dojezd taky tak povedl. *5*
    • Inquisitor
      Vzhledem k tomu, že Martin Bach dával fotku z Brna na Twitter v pět hodin ráno, tak asi jo :D
      • A že musel vyfotit zrovna toho největšího v širým okolí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit