Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    už se na to laskavě vis... vikakej.
  • Draken69CZ
    vy, vysoký, výt, výskat, zvykat, žvýkat, vydra, výr, vyžle, povyk, výheň a slova s předponou vy-, vý
  • Z čehož viplívá, že se píše vijmenovaná slova, protože mezi slovy po "v" vyjmenovaná není.
  • Vzhledem k tomu, že má v profilu uvedeno "Jihomoravský kraj", tak to bude mít do Brna asi blíže než do Prahy ...
  • Chim
    No Vi vole, to mi ho teda vindejte. *1*
  • Tilwaen
    Tohle bolí číst.
  • MickeyMutant
    Pomni vyjmenovaná slova po "v": Vydět vyset vydličku, jak se vyklá na větvy
  • Chim
    viděl
  • Jen škoda, že takových her, kterou dělá, je už docela moc a upřímně tam nevidím v jeho projektu nějaký výrazný rozdíl. Kupovat to jen proto, že je to čech, to už dávno na mě neplatí. Ale už teď si zjevně vydělal dost peněz, takže dobrý pro něj. Přeju mu to. Jen bych rád vyděl něco nového a ne kopírování jiných her.
  • Zrzzek
    Já úplně vidim, jak má zdvihlej ukazovák a tváří se jako přísný otec *1* *1* "...už navždy, pánové..." *1* *1*
  • Tak se to, jak muzes videt, minulo ucinkem. Ja se temhle negramotum zaostalejm jen smeju :)
  • Take to ma n@srat vic homoperu
  • Stejne polovina tech nicku a komentaru je JayDee :D Serte na to, nikdo na secne podobny veci nedela. Nenechte se odradit par chybkama, ktery se vzdycky vbloudej. Mne to bavilo a nejaky problemy se zvukem muze yebat pes.
  • Urcite je to strasne sere :D Ty bys to udelal lip, ne ? Tak muzes klidne zacit.
  • A ze neudelas neco lepsiho ty... Kazdej tejden na to cekas jako na smilovani, abys to pak mohl zkritizovat. Je mi te vlastne trochu lito.
  • Miluju de-bilky, ktery pisou Wich jako Witch, vzdycky se jim moc smeju. A za druhy Wich je DJ a ne rapper.
  • jó kdybych tam byl já, tak bych se hnedkom zeptal.. jestli konzole nebo pc, jestli 30fps nebo 60, jestli páčkovač nebo hlodavec, jestli fov 70 nebo 110.. to by byl fight club!!!!
  • Dost bylo Tafrobu, dost bylo Witchu! Dost bylo rapperu, co stoji za p!cu!!!
  • Zrzzek
    Na speciálu jsem nebyl, ale když třeba FC sleduju po internetech live, nějaká "hlubší" myšlenka/otázka mě napadne až 2 hoďky po skončení *1*
  • Strasne moc preju tomu klukovi co dela MMO. To je enthuziasta jako hrom. Ten vedle neho to dela jen a jen pro prachy- taky samozrejme potreba, ale ten kluk je uplne jinej. Skromnej a umi. Ten co ho mentoroval byl na spatne adrese, protoze jeho projekt sleduju a vim, ze ten kluk to ma dobre v hlave srovnany. Kominita narusta a ma naslapnuto. Jinak Polacek opet nezklamal svou neprirozenosti. On uz jinej nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit